Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Crysis 2


Susperian

Recommended Posts

Asi nevis jak to chodi to ze Crytek dela exluzivni hru , tak to neni tim jeééé xbox jupíí, nene to MS si zato plati :), Crysis 2 ma vyuzit plny potencial obou konzoli, tak jsem zvedav. Vyvojarum to neni k hovnu napr. kdyz se PS3M ptal DICE proc je pro konzole "jen" 24 hracu, tak DICE reklo ze PS3 by rozchodil vic ale XBOX ma slabsi HW a nerozchodil by to, a dat na jedne konzoli vic hracu by byla kravina coz souhlasim, takze jestli se nekomu nelibi pocet hracu v BF3 ( me jo , libi se mi 24) , tak podekujte Xboxu 360. Vyvojari to umi umi vyuzit, Uncharted serie ti asi nic nerika, kdyby PS3 nemelo vykon jaky ma tak exkluzivtiky vypadaji jako na Xboxu. Vykon se pozna na exluzivitkach kde jsou hry vyborne optimalizovane pro tu danou platformu, a tam PS3 drti Xbox 360 na plne care, dneska mi ukaz nejakou multiplatformovku krome Call of duty ktera vypada lepe na Xku ;), nemyslim hry z roku 2007, ale z roku 2010 kdy se konecne vyvojari da se rict konecne trochu naucili s PS3. Tohle ale uz PS4 problem nebude jelikoz EA udajne spolupracuje se sony na PS4, a blizzard/Activision na Xbox 720, jak jsem rikal EA samo reklo ze ma radci konzoli od Sony

PS: kdo mi neveri at si to najde na eurogamer.co.uk, jsou tam veci ktere na ceskem eurogameru vubec nejsou a da se rict ze jsou uzitecne.

Nezacinej zase, ty snad vubec nectes co tady pisu a nebo mas hodne blbou pamet. Uncharted jsem hral a prohlasil jsem zde, ze ano, exluzivky vypadaj na ps3 lip, ale jen to proto, ze je vetsinou delaj nejaka stuida zastitena sony a umi vyuzit potencial ps3, krom toho je neomezuje jina platforma...

A hry ktere vypadaji na xku lip jsem tady uz taky konkretne zminoval....je jich samozrejme vic, ale chces-li dva povedene priklady z roku 2010 tak je to Mafia 2 a RDR....

Z tou exkluzivitou je sice pravda ze si to microsoft sz casti dotoju....ale Kingdom je hra, pomoci niz proste chtel Crytek vymacknout z Xka vsechno...z PS3 se mu asi moc mackat nechce :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Já sem koupil xbox za 4ku a ps3ka stoji skoro 8 :D tak nvm no :D a rozdil v ty grafice je videt jestli ty ho nevidis tak to sem necpi :D

Ja ho vidim, ale vetsinou pöpacnym smerem....ze vsech moznych srovnani co jsem videl vychazzel tak v 80% pripadu vitezne xbox....

To ze srovnavas to ze si koupil nejakou bazarovou verzi a srovnavas to s nejdrazsim modelem ps3 je fakt hloupe....kdyz uz chces srovnavat 8tis. PS3 tak s xbox slimem, ktere se bude pohybovat ve stejne relaci.....v cene vpodstate neni znatelny rozdil...

nemůžeš říkat že jsou exkluzivity lepší na ps3, když na xku nejsou. nemáš podle čeho porovnávat.

Myslel jsem to tak, ze PS3 ekzluvni tituly zpravidla vypadaj lepe nez cokoliv na xboxu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam xbox 360 arcade myslim ze to moc stary neni ;)

edit:// a rozdil mezi arcade xboxem a jednim z prvnich ps3 je doted porad asi 2k :)

co se tyce vykonu je ps3 o trochu lepsi a co se tyce grafiky tak ma lepsi barvy a dynamiku... 80% se mi zda opravdu hodne... nepropaguju PS3 stojim si za xboxem jenom rikam ze za ty 2-3 tisice navic mi ta o trochu lepsi grafika nestoji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemůžeš říkat že jsou exkluzivity lepší na ps3, když na xku nejsou. nemáš podle čeho porovnávat.

Aha tak ja nevim U2 dostala titul za nejelepe grafikcy titul co kdy byl vydan ;), to ses hodne naivni kdyz tohle tvrdis kamarade. Dobre priklad KZ3 vs HR, graficky HR nesaha KZ3 ani na paty ;), hratelnost ma asi lepsi ano, ale grafikou vubec.

rockyzz: ty me cim dal presvedcujes ze konzolim roumis asi jako ja chemii (blbe) , je uplne jedno jestli srovnavas grafiku na PS3 slim 320Gb, nebo na Xbox 360 arcade 20gb nebo kolik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam xbox 360 arcade myslim ze to moc stary neni ;)

edit:// a rozdil mezi arcade xboxem a jednim z prvnich ps3 je doted porad asi 2k :)

Možná není starej jako takovej od tý doby co jsi ho koupil. Ale je jistej rozdíl mezi Xbox Fat a novějším Xbox Slim(em) !!!!! Prostě rozlišuj jen xbox 360 fat - ps3 fat a xbox 360 slim - ps3 slim !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha tak ja nevim U2 dostala titul za nejelepe grafikcy titul co kdy byl vydan ;), to ses hodne naivni kdyz tohle tvrdis kamarade. Dobre priklad KZ3 vs HR, graficky HR nesaha KZ3 ani na paty ;), hratelnost ma asi lepsi ano, ale grafikou vubec.

rockyzz: ty me cim dal presvedcujes ze konzolim roumis asi jako ja chemii (blbe) , je uplne jedno jestli srovnavas grafiku na PS3 slim 360Gb, nebo na Xbox 360 arcade 20gb nebo kolik.

tak si nasaď brýle. pozadí pěkné, to je jasné ale postavy z blízka. nic moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha tak ja nevim U2 dostala titul za nejelepe grafikcy titul co kdy byl vydan ;), to ses hodne naivni kdyz tohle tvrdis kamarade. Dobre priklad KZ3 vs HR, graficky HR nesaha KZ3 ani na paty ;), hratelnost ma asi lepsi ano, ale grafikou vubec.

rockyzz: ty me cim dal presvedcujes ze konzolim roumis asi jako ja chemii (blbe) , je uplne jedno jestli srovnavas grafiku na PS3 slim 320Gb, nebo na Xbox 360 arcade 20gb nebo kolik.

Ultime ty ses fakt blb...ty snad ani neumis cist...rocky srovnal neco uplne jineho a to cenu...

A to ze to vyhralo nekde v nejake jedne ankete nic neznamena (ne ze bych tvrdil ze to neni pravda...)

mam xbox 360 arcade myslim ze to moc stary neni ;)

edit:// a rozdil mezi arcade xboxem a jednim z prvnich ps3 je doted porad asi 2k :)

co se tyce vykonu je ps3 o trochu lepsi a co se tyce grafiky tak ma lepsi barvy a dynamiku... 80% se mi zda opravdu hodne... nepropaguju PS3 stojim si za xboxem jenom rikam ze za ty 2-3 tisice navic mi ta o trochu lepsi grafika nestoji...

Kdyby sis ted sel do obchodu koupit konzoli a rozhodoval se mezi ps3 nebo xboxem, penize by nebyli dulezity faktor, ty rozdily v cene nejsou veliky...

Bože kam to tady spěje!!Tisíc stranek o věcech,o kterých tohle tema neni.Proš se nesejdete na ICQ a tam se mužete dohadovat do aleluja.

Ty jsi tu ocividne novy, tak to tu vetsinou chodi hafo stran o blbostech jen o hre ne, taky bych se rad bavil o hre ,ale o te se vetsinou nikdo bavit (sry psat) nechce....taky me stve kdyz je tema plne blbosti oflashi atd. ktery me nezajimaj, ale neic s tim nenadelam....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ultime ty ses fakt blb...ty snad ani neumis cist...rocky srovnal neco uplne jineho a to cenu...

A to ze to vyhralo nekde v nejake jedne ankete nic neznamena (ne ze bych tvrdil ze to neni pravda...)

No anketa? Titul to vyhralo na E3, E3 je nejvetsi herni festival. Takze to znamena hodne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To triko asi nebude originalni, co? Xzone si vetsinou takove veci dela sam. Nejlakavejc vypada ten model,,,ta poustni kamuflaz nema moc pridanou hodnotu a v mestky zastvbe ji asi moc nevyuzijes :)

No to je sice pekny , ale jelikoz mas nanovision tak ti je varovnej modul taky k pice :D, proste kamuflaz!!! I zbrane SA v BC jsou peknejsi o dost. a sorry ale neci stopy videt nechci, kort v SP kde je to taky, chci si je najit sam a ne aby to za me delal nejakej modul, o tom to je najit si je sam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je sice pekny , ale jelikoz mas nanovision tak ti je varovnej modul taky k pice :D, proste kamuflaz!!! I zbrane SA v BC jsou peknejsi o dost. a sorry ale neci stopy videt nechci, kort v SP kde je to taky, chci si je najit sam a ne aby to za me delal nejakej modul, o tom to je najit si je sam.

Neberu ti to, jen rikam ze ta moznost varvnyho modulu se vzdycky hodi...urcite bych ji vyuzil vic nez poustni skin Scaru (a to je scar ma oblibena zbran v BC2 i CoD)

Mate nikdo predobjednanou NANO edici?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta NANO edice je lákavá ale za je o 2400 dražší a má navíc jen blbej batoh, model, artbook a ocelovou krabici, tot vše.... Ale je to fakt hezký ty bonusy u NANO edice :)

Jsou pekne, ale taky mi to osobne prijde predrazene, respektive ten pomer cena/"vykon" nic moc, v tomhle ohledu jsou i lepsi limitky...(v ohledu cena/vykon pro me osobne vede Limitka Halo Reach, ktera se prodava za cenu normalni hry a bonusovy material je nejvic luxusni...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu