Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Crysis 2


Susperian

Recommended Posts

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Může se taky stát,že to nikdo na net nedá samozřejmě :). Ale stejně zas tak nutná ta čeština v Crysis není,kdyby ji radši daly do Dragon Age 2 :-/

Tak urcite v DA2 by byla potrebnejsi ale jelikoz DA2 nekupuju a nebavime tak jsem rad ze ji dali do Crysis 2 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Malej technickej dotaz..mozna pritelkyne bude pryc,tak budu moct bez remcani zaparit crysis. Myslite,ze kdyz hru rozehraju v ANG a pak za par dni si vypalim Crysis v CZ,tak me to nacte ulozenou hru i kdyz tam budu mit jiny dvd?

Fungovat to nebude - nefungovalo to ani u MAFIA 2 .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj přesně tak já zas budu pětadvacátého vyhlížet pošťačku :)

PS:když jsem si to předobědnal asi měsíc a půl dopředu tak by mi to mohlo dorazit v den vydání ne? :D

Zalezi kde si kupoval, u dobrych obchodu to budes mit v den vydani urcite doma, kolikrat i jeden, dva dny pred :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Xzone mě trestá za to že u nich pravidelně utrácim litra za hry a jim se to nelíbí... To je k zamyšlení :D :D Ale abych nebyl tak moc OT, zeptám se, komu užtaky přišla ta smska od xzone a pravděpodobně mu to teda dorazí zítra či pozítří?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale když hraju crysis 2 už teďka normálně singla,na live nechodím,tak stejně konzoli pro ban nemůžu mít označenou ne??? Když mám v menu xka nastaveno že je prosinec 2011 tak to konzole nemůže poznat že to hraju před datem vydání ne?? nebo jak to přesně je?? díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem dostal od xzone smsku že mi Crysis 2 poslali takže bych jí tu měl zítra nebo ve čtvrtek mýt ale k čemu mi to je když si jí stejně zahraju až v pátek = oficiální datum vydání ... Nechci kvuli tomu dostat ban :)
to znamena,ze by se to do patku mohlo objevit v cz verzi na stazeni:-) a ja mel krasnou patecni noc:)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu