Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Crysis 2


Susperian

Recommended Posts

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

mám takdy předobjednáno u XZONE a jdu si dnes do Brna osobně. A s tím hraním před oficiálním datem vydání, jsem se chlapíka v XZONE ptal několikrát a ten mi řekl že to klidně už můžu hrát, ještě nikdy nikdo nedostal ban za to že to někdo hrál s originálem hry dříve jak je datum vydání. A taky mi řekl že jakmile to dostanou na sklad tak je to jakoby legální hrát. To by XZONE musel u takto prodaných her dávat poznámku s výstrahou POZOR HRÁT to až tehdy a tehdy. Takže asi tak. Pokud to někomu dojde dnes nebo zítra tak to klidně už může hrát.

P.S. včera jsem už viděl borce co to hrál na live, tak jsem se ho ptal jestli má origoš a nepřišla mi žádná odpověď:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám takdy předobjednáno u XZONE a jdu si dnes do Brna osobně. A s tím hraním před oficiálním datem vydání, jsem se chlapíka v XZONE ptal několikrát a ten mi řekl že to klidně už můžu hrát, ještě nikdy nikdo nedostal ban za to že to někdo hrál s originálem hry dříve jak je datum vydání. A taky mi řekl že jakmile to dostanou na sklad tak je to jakoby legální hrát. To by XZONE musel u takto prodaných her dávat poznámku s výstrahou POZOR HRÁT to až tehdy a tehdy. Takže asi tak. Pokud to někomu dojde dnes nebo zítra tak to klidně už může hrát.

P.S. včera jsem už viděl borce co to hrál na live, tak jsem se ho ptal jestli má origoš a nepřišla mi žádná odpověď:-)

Tak to ti ten z xzonu pěkně kecal, před oficiálním datem vydání se ta určitá hra hrát prostě nesmí, jako neni to nikde od MS a tak napsnaný ale svůj důvod to má a dokonce to má i smysl, no možná to tak neni, třeba se věci rok od roku měněj ale já myslim že to tak je :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to ti ten z xzonu pěkně kecal, před oficiálním datem vydání se ta určitá hra hrát prostě nesmí, jako neni to nikde od MS a tak napsnaný ale svůj důvod to má a dokonce to má i smysl, no možná to tak neni, třeba se věci rok od roku měněj ale já myslim že to tak je :)

kdyby se to hrat nesmelo a ty by si dostal BAN tak muzes zavolat XZONE a oni ti musej vratit prachy nebo te nejak odskodnit , e musi byt napsane nekde a nebo te musi upozornit, a je to trosku podel, jelikoz americky mrzaci to hrajou od vcerejska takze uz sou plny servery takze nevim co tady resite kdyz uz se to davno offialne hraje sakra, nojo !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem si tak koupil už několik her od XZONE a pařil jsem je dřív, naposledy teď Bulettstorm a hrál jsem ho o 3 dny dřív na live a bez problůmu. Přesně jak jsi napsal , není to nikde napsáno a myslím že Microsoftu tolik nevadí že hraješ o několk hodin dřív hru , hlavně že je origoš. Prostě když si dneska donesu CRYSIS 2 tak ji klidně dám do mechaniky a budu pařit:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to ti ten z xzonu pěkně kecal, před oficiálním datem vydání se ta určitá hra hrát prostě nesmí, jako neni to nikde od MS a tak napsnaný ale svůj důvod to má a dokonce to má i smysl, no možná to tak neni, třeba se věci rok od roku měněj ale já myslim že to tak je :)

Myslím, že xzone nikdy neprodá nic před oficiálním datem vydání ve světě. Crysis 2 vyšel v Americe už 22.3, takže už to není problém hrát. Nebere se oficiální datum vydání v ČR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nejsem si tak jistej proč ale C2 už mám doma hrál jsem SP, celkem nudo, a na supersoldiera docela i lehký podle mého vkusu, SP mě často nebavěj no tak ještě před SP jsem z radosti zapnul MP ale taky mě to nějak moc nenadchlo, furt mě zabíjeli nějací z vyšším levelem, myslím že tentokrát budou hrát ty moduly ("perky") značnou roli :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nejsem si tak jistej proč ale C2 už mám doma hrál jsem SP, celkem nudo, a na supersoldiera docela i lehký podle mého vkusu, SP mě často nebavěj no tak ještě před SP jsem z radosti zapnul MP ale taky mě to nějak moc nenadchlo, furt mě zabíjeli nějací z vyšším levelem, myslím že tentokrát budou hrát ty moduly ("perky") značnou roli :(

Tak to si asi lama, ano perky hrajou roli ale ne nejakou megalni, SP me teda osobne zatim bavi je tam hodne WoW efektu ale pribeh zatim nevim o co de, rozhodne kdybych tam nemel cestinu tak me ten SP neba. Hold kdyz si lama a furt te zabijej tak te to bavit nemuze :D, a o moc v vyssi lvl tam njejsou ja jsem 11 a vidim tam samy mensi nez jsem ja ;)

A ten varovnej modul co sis dal jako in-game bonus tak to je oteviratelnej perk takze te dcl podelaly zato poustni kamuflaz ne, to tricko je dobry ale tak na brachu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda musím říct že je to bomba hra, hraju to rovnou na obtížnost SUPERSOLDIER a zatím se to dá. Atmosféra je fakt paráda a MP jsem taky hrál a postuně se do něj dostávám, pro mě určitě 9/10.

Jo a tryčko z X-ZONE je taky paráda jen ta velikost L je na mě velká , ale ne zase tak moc:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu