Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Crysis 2


Susperian

Recommended Posts

Ja hraju tu Betu na Athlon X4 3.0ghz 4Gb RAM DDR2 a 9800GT OC a rozjedu to na nastaveni Hardcore a HD rozliseni a mam 30FPS vsude(nekde i vic) podle me je to hodne dobre optimalizovany....na to ze je to beta. jo DX 10 a 11 uz asi ne..ale i tak...rozjedu to na low i ja na notebooku....

Jinak bych nerekl ze na konzolich to bude vypadat jako na PC na low...protoze i na Low to vypada fakt skvele.

nechápu třeba co si myslel touto větou "Jinak bych nerekl ze na konzolich to bude vypadat jako na PC na low...protoze i na Low to vypada fakt skvele"

Máš doma nějakou konzoli? Asi ne když dokážes říct takovou kravinu :-)

Trochu nastuduj a zjistíš, že plno HER už podporuje plnohodnotné FULL HD, stav předvedu TI na LCD 105cm FULLHD a 5.1zvuk jak se hraje a hned zjistíš, že u PC grafika super bomba, ale u té TV to je pořád o něco lepší.

http://myego.cz/item/xbox-360-elite-vyborny-xbox-live-skvela-hratelnost

A pokuď jsem se tě nějak dotknul, tak promiň, nechci tady řešit prkotiny a pobuřovat hráče proti tobě nebo mě. Jde předci o dobrou zábavu a ne co je lepší, jen to chce více úhlů pohledů. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tady není co řešit lidi :-) ale něco bych předci jen chtěl napsat.:

PC:

Byl jsem zaujatý blázen do PC od 5let, takže skládaní, upgradování, 3dmarky, pořád dokola dokola :-) supr věc. Pak přišla otázka peněz. Vyplatí se dávat tisíce do HW jen abych udělal více bodů v 3d marku nebo jel na 16xAA a další kravinky na max. Věřím, že grafika je lepší na PC než na Xku.

Xko:

Graficky velmi slušné !! bezdrát, FULL HD TV - dál není co dodat

důvod:

u PC sedíte 60cm od monitoru a čumíte o samotě a Vaše drahá polovička z nuděně na Vás kouká (pro ty co nejsou sam ia chtějí hrát). Pracně nastavujete, instalujete drivery abyste vymáčkli z PC maximum. Bolí Vás záda, protože sedíte nehnutě v jedné poloze :-)

A teď příchází ta radost !!! Váhál jsem jak blázen jestli PS3 nebo Xko, jestli vůbec konzoli BOŽE. jak budu hrát FPS, to nepůjde. Nebyl už moc čas na hraní a chtěl jesm nějakou radost. Koupil jsem nakonec Xko 250GB, 2x bezdrát, 105cm FULL HD. Byl jsem úplně špatný a mohu Vám jen říci, že bych rozsekal ty machru co to odsuzujou, ona klávesnice a myš z Vás nedělá PROfíky. Nedám dopustit na KONZOLE. PS3 nebo Xko jeto prostě OK. Příjdete domů sednete do Gaučíku a zapne Xko přes ovladač, vše naběhne, žádné čekání. Grafika na max ve FULL HD.

Drahá polovička i občas koukne z Gaučíku na TV a popřípadě kouká jak si užívám Dead Space 2.

Teď mi řekněte co je časově, cenově, nervy s ochranama na PC lepší ?? Už mě nebaví řešit cracky a jine ho_v_adiny. Co Vy dáte za PC a upgrady cca 10-20tisíc, já mám pořád stejný hardware a protočím spousty a spousty HER. A hlavní je, že ty HRY NEKRADU, ale kupuji. PROSTĚ KONZOLE is BEST !!!!

Sorry za chyby a překlepy...

Joo souhlasím se vším. Přesně to samé se stalo mě. Ale musím napsat, že první dojem zkoupeného xka byl spíš negativní. Za prvé jsem šílel z toho ovládání a měl jsem chut xbox okamžitě prodat a to fakt :-) Za druhé grafika mě nepřišla tak dobrá jak jsem čekal, ale pak jsem si pustil Batelfield bad company 2 a změnil jsem názor. Ono přesně jak píšeš musíš být od tv alespon ty dva metry, protože ja jsem psychouš a pořád jsem čuměl asi pul metru a zkoumal jsem proč je to tak škaredé zblízka když na monitoru je to z blízka hezké. Psal jsem kvůli toho i do různych for jestli to není chyba u mě .-))) Pak když jsem trošku "dospěl" tak jsem si xko samozřejmě oblíbil. Je to skvělý relax. Jediná výtka bude určitě na FPS, které mi přijdou občas pořádně těžke přes analogový ovladač. A zaškrtil bych každého kdo říka, že hraní na xko je zjednodušené atd. Ano jsou různé nastavení automatického míření atd, ale pokud to člověk nepoužívá občas se pořádně zapotí. A nakonec skvělý klad je ten, že když já si hraju na xku tak drahá polovička se může vklidu podívat na internet zabrouzdat na nějaké ty hadříky, nebo si zahraje The Sims 3 na PC a já vesele hraju na xku. co víc si přát .-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechápu třeba co si myslel touto větou "Jinak bych nerekl ze na konzolich to bude vypadat jako na PC na low...protoze i na Low to vypada fakt skvele"

Máš doma nějakou konzoli? Asi ne když dokážes říct takovou kravinu :-)

Trochu nastuduj a zjistíš, že plno HER už podporuje plnohodnotné FULL HD, stav předvedu TI na LCD 105cm FULLHD a 5.1zvuk jak se hraje a hned zjistíš, že u PC grafika super bomba, ale u té TV to je pořád o něco lepší.

http://myego.cz/item/xbox-360-elite-vyborny-xbox-live-skvela-hratelnost

A pokuď jsem se tě nějak dotknul, tak promiň, nechci tady řešit prkotiny a pobuřovat hráče proti tobě nebo mě. Jde předci o dobrou zábavu a ne co je lepší, jen to chce více úhlů pohledů. Díky

ja se hadat nechci :D ty tu porad neco jedes...jo mel jsem obe 2 jak PS3 tak Xbox...a vim jak vypadaj gamaplay na Xbox(ze kteryho je to vzdycky delany)a jak to vypada na PC na low(aspon ta beta)a myslel jsem to tak ze hra podle me jede na xboxu na vetsi detaily atd nez na PC na low....aspon teda co je moznost DX9 na PC(jo uz je dokonce moznost hrat DX11 ale to mi nejde) ja jsem spis ted zvedavej jak to bude vypadat na PS3 a jakej mezi nima bude rozdil) protoze kdyz si das tu betu a das Games-Hardcore tak zase takovej rozdil neni....aspon ne tak zasadni jak u Crysis 1ky hodim sem screen jak to vypada na Low a High(podle toho co je to za nastaveni at vydite)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za potvrzení, protože podle mě kdo váhal koupit, tak teď už váhat nebude, jde opravdu o zvyk a ty FPS. Ja osobně AUTO AIM nesnáším, ale bez tohoto je opravdu mazec. Jinak Metro 2033, Crysis, Halo, Left 4 Dead 1,2 se hraje parádně a další taky. Takže kdo váhá ať koupí a neřeši diskuse jestli PS3,Xko, nabušené PC. Nejsem zastáncem ničeho, rád si zahraji u kamaráda i na PS3, doma na PC (notebook) prostě to je o zvyku. Vyrostli jsme na klávesnici a myši. Je čas změn, KONZOLE jsou na HRY, PC je na práci. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja se hadat nechci :D ty tu porad neco jedes...jo mel jsem obe 2 jak PS3 tak Xbox...a vim jak vypadaj gamaplay na Xbox(ze kteryho je to vzdycky delany)a jak to vypada na PC na low(aspon ta beta)a myslel jsem to tak ze hra podle me jede na xboxu na vetsi detaily atd nez na PC na low....aspon teda co je moznost DX9 na PC(jo uz je dokonce moznost hrat DX11 ale to mi nejde) ja jsem spis ted zvedavej jak to bude vypadat na PS3 a jakej mezi nima bude rozdil) protoze kdyz si das tu betu a das Games-Hardcore tak zase takovej rozdil neni....aspon ne tak zasadni jak u Crysis 1ky hodim sem screen jak to vypada na Low a High(podle toho co je to za nastaveni at vydite)

Jak někdo řekl nemá cenu rešit BETU, FULL bude lepší a tešíme se všichni. Ale spíše nechápu proč se srovnává PC nové generace (myslím nějaké pěkné dělo) a několik let staré Xko bo PS3. :-)) PC bude graficky vždy na úrovni a bohůžel bude vždy omezováno Konzolemi, dokud nepříjde NEW GEN konzolí, tak se PCčkáři o moc lepší grafiky nedočkaj :-( ikdyž budou mít možnost nastavení DX11 a plné vykreslování. A jinak jsem chtěl říci, že:

MONITOR 24"lcd vzd. 40-60CM max detail 1920x1080 vs LCD 100+ cm FULL HD vzd. 2-3m ===== stejný požitek a kvalita obrazu, ti řekne každý konzlový hráč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak někdo řekl nemá cenu rešit BETU, FULL bude lepší a tešíme se všichni. Ale spíše nechápu proč se srovnává PC nové generace (myslím nějaké pěkné dělo) a několik let staré Xko bo PS3. :-)) PC bude graficky vždy na úrovni a bohůžel bude vždy omezováno Konzolemi, dokud nepříjde NEW GEN konzolí, tak se PCčkáři o moc lepší grafiky nedočkaj :-( ikdyž budou mít možnost nastavení DX11 a plné vykreslování. A jinak jsem chtěl říci, že:

MONITOR 24"lcd vzd. 40-60CM max detail 1920x1080 vs LCD 100+ cm FULL HD vzd. 2-3m ===== stejný požitek a kvalita obrazu, ti řekne každý konzlový hráč

Jo to jo...mam 24ku zrovna...jinak screeny zase nejdou nejak :D ale jo na fullHD a Hardcore proste nadhera(ale me se to na fullHD uz seka) jenom je prave takovy dobry i spatny...ze kvuli tyhle hre by si hodne lidi treba koupilo konzoli...jelikoz se ocekavalo ze to bude extra narocny...a kdyz i ja na tomhle pc co jsem uvadel(neni to extra delo) rozjedu jeste spatne optimalizovanou betu na HD a Hardcore(coz uz podle gameplaye vypada lip nez na Xboxu) tak to plnohodnotny pujde jeste lip....spis me fakt zajima rozdil tyhle hry na PS3 a Xboxu....jinak je hezky jak tomu kazdej rika Beta :D zadna Beta to neni...je to plna hra se vsim vsudy...jen jsou problemy s nahravanim atd..ale graficky a zvukove(aspon verze DX9 a 32bit) je stejna jako bude cca mesic a pul co to vyjde....nebo mam mozna ja stesti ze mi to fakt vubec neblbne to nevim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za potvrzení, protože podle mě kdo váhal koupit, tak teď už váhat nebude, jde opravdu o zvyk a ty FPS. Ja osobně AUTO AIM nesnáším, ale bez tohoto je opravdu mazec. Jinak Metro 2033, Crysis, Halo, Left 4 Dead 1,2 se hraje parádně a další taky. Takže kdo váhá ať koupí a neřeši diskuse jestli PS3,Xko, nabušené PC. Nejsem zastáncem ničeho, rád si zahraji u kamaráda i na PS3, doma na PC (notebook) prostě to je o zvyku. Vyrostli jsme na klávesnici a myši. Je čas změn, KONZOLE jsou na HRY, PC je na práci. :-)

No ja jsem tedy automatické míření použil jen jednou a to ve hře Red Dead Redemption asi od pulky hry kdy už jsem byl na nervy :-) Jinak to nepoužívám a pokud se nepletu není to u všech her. Takže se stějně musíš spoléhat na sebe. Třeba v Singularity nebylo automatic ani v Metru 2033 tam jsem se já osobně pořádně zapotil, ale byla to moje první hra na xko ted mám dohraných asi 35 her tak už to zvládám trošku líp .-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to jo...mam 24ku zrovna...jinak screeny zase nejdou nejak :D ale jo na fullHD a Hardcore proste nadhera(ale me se to na fullHD uz seka) jenom je prave takovy dobry i spatny...ze kvuli tyhle hre by si hodne lidi treba koupilo konzoli...jelikoz se ocekavalo ze to bude extra narocny...a kdyz i ja na tomhle pc co jsem uvadel(neni to extra delo) rozjedu jeste spatne optimalizovanou betu na HD a Hardcore(coz uz podle gameplaye vypada lip nez na Xboxu) tak to plnohodnotny pujde jeste lip....spis me fakt zajima rozdil tyhle hry na PS3 a Xboxu....jinak je hezky jak tomu kazdej rika Beta :D zadna Beta to neni...je to plna hra se vsim vsudy...jen jsou problemy s nahravanim atd..ale graficky a zvukove(aspon verze DX9 a 32bit) je stejna jako bude cca mesic a pul co to vyjde....nebo mam mozna ja stesti ze mi to fakt vubec neblbne to nevim :)

No to se uvidí až to vyjde. Crytek totiž řekl, že verze je nehotová s osekanou grafikou článek zde http://bonusweb.idnes.cz/zurnal/pc/jak-vypada-crysis-2-na-pc-gameplay-screeny-fps-/clanek.A110213_120039_bw-zurnal-pc_osk.idn ale samozřejmě to můžou říkat jen proto, aby to lidi nestahovali, ale nikdo neví. Může to být klidně osekané jak říkají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyrostli jsme na klávesnici a myši. Je čas změn, KONZOLE jsou na HRY, PC je na práci. :-)

Tak s tohle řekni do očí nějakýmu klanu (třeba v COD2) a to si piš, že by tě nejdřív nakopali do (.) a pak by vyhodili konzoli z okna... A ty bys letěl jako bonus s gamepadem v ruce :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to se uvidí až to vyjde. Crytek totiž řekl, že verze je nehotová s osekanou grafikou článek zde http://bonusweb.idnes.cz/zurnal/pc/jak-vypada-crysis-2-na-pc-gameplay-screeny-fps-/clanek.A110213_120039_bw-zurnal-pc_osk.idn ale samozřejmě to můžou říkat jen proto, aby to lidi nestahovali, ale nikdo neví. Může to být klidně osekané jak říkají.

no to akorat kecaj :D co by jako chteli dodelat za ten mesic...dva...nekdo sice rika ze je o stara verze..ale kdyby byla...nefungovala by tak dobre...ted si presne nepamatuju ale myslim ze zabery s hrani na E3 byly z Xboxu ne?no a tu misi co tam maj v budove nadrazi metra(pod budovou Met Life)metlife_grand_central.jpg tahle :D tak presne jako na tomhle screenu to i tak vypada...a zrovna ten level vypada na PC jeste lip...jasny ze to zlepsi DX11 ktera i pres to ze mi kazdej rekne ze je to kravina :D jde i u bety zapnout(uz jsou navody) no na dohady bude cas pak :) samozrejme ze by byl kazdej rad kdyby to nakonec slo jeste lip :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak za prve podleme bude porad lepsi PC protoze PC muzete taky propojit s TV muzete tez pouzivat bezdrat klavesnici a mys nebo xbox 360 ovladac nebo PS3 ovladac to same muzete na tom pouzit kinect s move dohromady a co se tice kvality obrazu muzete vylepsovat grafickou kartu tak ated na piste proc je lepsi konzole:-DDD

jinak co se tice tedle hry bude to super pecka a dost me zajima rozdil mezi PS3 a xbox360 po graficke strance podleme zase bude mit na vrh xko jelikoz je to dost podobne PC a ta firma ma hlavne skusenosti s PC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všichni máte pravdu, ale rozdíl mezi PS3, Xko, PC bych osobně nedělal. Každý ma své + a -

Samozřejmě, že PC má více do + jelikož je dost variabilní a lze hodně věcí měnit. Konzolisté mají svázané ruce, ale ta pohodo v Gaučíku je nenahraditelná.

Kapr.

JJ jak říkáš Beta není Beta, tomu bych také věřil.

PS.

toto je můj poslední článek ke Crysis2, ale dobrý pokec :-) jo a "VOndy" ty to rozvadíš už opravdu hodně daleko, nechápu proč sem pleteš klan, sám osobně jsem byl na turnaji v Praze CoD (také jsem byl v klanu). A nikdy jsem nenapsal něco co by připomínalo tvoje téma ba odpověď do této diskuse. A dost řečí jdem hrát...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No téma bylo celkem zachováno až do té doby než začla válka PC a Xboxu :-) Protože řešili jsme tady grafiku Crysis 2 na xboxu a PC takže téma se jakžtak dodržovalo. :-) Pak to trošku spadlo do menšího válčení co je lepší atd. Ale alespon tu nebyla nuda mě osobně to až tak nevadí. Je to pořád lepší než, aby tu byla nuda. A taky mě to potom přijde jak nějaká cenzůra v komunistickém období. Pořád samý lock atd. Teď to nemyslím kriticky chápu to jen mě někdy ty pravidla ruzných for překvapují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě Crysis nikdy nějak nezájímal.Hral sem MP Black Ops dlouho, ale pak mě to nějak omrzelo a stáhl semdemo Crysis 2 a bavilo mě to hodně takže sem si to hned předobjednal tak doufam že to bude supr. Jo a chci se zeptat na ten auto aim.U jakej her to třeba je.De mi o MP.Jako v black ops je u MP auto aim?Vim že u toho dema Crysis 2 to bylo, ale když sem to vypnul tak mi to nepřišel ani rozdíl tak nevim.Přijde mi divný auto aim u mulťáku.Dyť přece by to byla výhoda to mít zapnutý nebe ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě Crysis nikdy nějak nezájímal.Hral sem MP Black Ops dlouho, ale pak mě to nějak omrzelo a stáhl semdemo Crysis 2 a bavilo mě to hodně takže sem si to hned předobjednal tak doufam že to bude supr. Jo a chci se zeptat na ten auto aim.U jakej her to třeba je.De mi o MP.Jako v black ops je u MP auto aim?Vim že u toho dema Crysis 2 to bylo, ale když sem to vypnul tak mi to nepřišel ani rozdíl tak nevim.Přijde mi divný auto aim u mulťáku.Dyť přece by to byla výhoda to mít zapnutý nebe ne?

Udělám vyjímku a ještě sem napíšu :-)

K tomu Auto Aim u Crysis2 těžko říci, nikde jsem to nenašel. Ale určitě se zapnutým máš velkou výhodu, ale podle mě. Mulťák bude mít omezený, buď budeš mít Auto Aim zapnut nebo vypnut pro všechny. Jinak bez něj se hůř dávají headshot. Ale osobně bych to vypínal nebo budu vyhledávat servery kde to povolený není :-)

Moc sem ti nepomohl :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu