Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Crysis 2


Susperian

Recommended Posts

Super akce to bez debat :-) Bugy tam jsou. Já se třeba zaseknul ve výtahu, který se zavřel, ale už se ani nerozjel ani neotevřel. Čekal jsem asi 10 minut a pak jsem to vzdal a celou misy znova. Nebo jsem umřel hra načetla poslední save a neměl jsem v ruce zbraň. Bylo to komické protože ruce jsem měl v poloze jako, že tu zbraň držím :-) Nebo jsem rozstřílel nějakou kancelář a přijdu ke stolu a na něm se dokolečka točí květináč s rostlinou. Asi portelgeist :-) Ale jinak pro mě osobně akční hra roku (zatím) P.S. Co se týče framerate tak i u xboxové verze občas pěkně klesají. U mě teda dost. Hlavně když je kolem hodně akce a nepřátel. O celkové plynulosti se rozhodně mluvit nedá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Super akce to bez debat :-) Bugy tam jsou. Já se třeba zaseknul ve výtahu, který se zavřel, ale už se ani nerozjel ani neotevřel. Čekal jsem asi 10 minut a pak jsem to vzdal a celou misy znova. Nebo jsem umřel hra načetla poslední save a neměl jsem v ruce zbraň. Bylo to komické protože ruce jsem měl v poloze jako, že tu zbraň držím :-) Nebo jsem rozstřílel nějakou kancelář a přijdu ke stolu a na něm se dokolečka točí květináč s rostlinou. Asi portelgeist :-) Ale jinak pro mě osobně akční hra roku (zatím) P.S. Co se týče framerate tak i u xboxové verze občas pěkně klesají. U mě teda dost. Hlavně když je kolem hodně akce a nepřátel. O celkové plynulosti se rozhodně mluvit nedá.

A máš to nainstalované na HDD? Hodne her na Xb se muze sem tam sekat, ale po nainstalovani na HDD problemy mizi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ti ještě za sebe mohu doporučit Sim3ta :)

Tak ono to je hlavně o tom kdo má jakou banku, když mají stejou banku je to nejlepší protože peníze tam jsou okamžitě :) Když nemají tak se musí hold čekat nebo poslat ten screen že to poslal :) Ale nechci to tady nějak rozebírat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A máš to nainstalované na HDD? Hodne her na Xb se muze sem tam sekat, ale po nainstalovani na HDD problemy mizi...

Mám to na HDD...myslím, že je to normální. To není sekání. Ta hra se prostě zpomalý. Klesá framrate...méně všímavý člověk to možná ani nepostřehne, ale ja jsem si toho všimnul hned.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem sem úplně zapomněl napsat své hodnocení....

singleplayer 10/10

multiplayer 8/10

Já si nejsem jistej jestli jsem ho napsal ale kdyžtak se přidám taky...

Singeplayer: 7/10 - popis: příběh je sice suprový a zajímavý ale točý se jen okolo nanoobleku, není tam taková epická atmosféra jako třeba u Call of Duty, které mají opravdu skvělé kampaně, tím myslím hlavně MW2 a Black Ops

Multiplayer: 7/10 - popis: trvá hrozně dlouho než někoho zabijete, někdy do něj vypálíte i půlku až jeden zásobník což mi hrozně vadí, ta hra je o něco ošizená, je taková "suchá" něco tam prostě chybí a řekněme si to na rovinu moc se jim to nepovedlo, i mapy jsou docela špatné..

Celkové hodnocení: 8/10 - proč ten bod navíc? jde především o menší záležitosti jako jsou funkce nanoobleku tedy neviditelnost, síla, a další vylepšení či ještě okamžité vylepšování zbraně i ve hře....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si nejsem jistej jestli jsem ho napsal ale kdyžtak se přidám taky...

Singeplayer: 7/10 - popis: příběh je sice suprový a zajímavý ale točý se jen okolo nanoobleku, není tam taková epická atmosféra jako třeba u Call of Duty, které mají opravdu skvělé kampaně, tím myslím hlavně MW2 a Black Ops

Multiplayer: 7/10 - popis: trvá hrozně dlouho než někoho zabijete, někdy do něj vypálíte i půlku až jeden zásobník což mi hrozně vadí, ta hra je o něco ošizená, je taková "suchá" něco tam prostě chybí a řekněme si to na rovinu moc se jim to nepovedlo, i mapy jsou docela špatné..

Celkové hodnocení: 8/10 - proč ten bod navíc? jde především o menší záležitosti jako jsou funkce nanoobleku tedy neviditelnost, síla, a další vylepšení či ještě okamžité vylepšování zbraně i ve hře....

S SP s tebou vubec nesouhlasim, me se ten pribeh libi sice jako neni takovej jako v MW2 ale ta atmosfera, to se neda srovnmavat s zadnou hrou krome Half-life2 ta hra ma atmosferu jako half-life 2 proste suprovy. Takze SP 9/10 , za dobrej pribeh ale ne vynikajici. Ale atmosfera luxusni

MP je u me 9/10. Ano kdyz neumis mirit tak do nej vystrilis treba pulku , to se mi taky stalo ze zacatku. Ale ted uz pohodicka, a je to logicke kdyz tam maju nanoobleky zejo ;), o tom to je :). MP se nelibi tobe, dostava hodne slusne recenze. Mp je uzasnej, neco jineho nez BFBC2. takze to vytam. Proste tady v MP se pozna kdo umi mirit a kdo ne ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem taky nadčen, za mě SP: 10/10

MP: 9/10

Jinak kdyby jste chtěl někdo poradit s ajchama klidně se ptejte, rád pomůžu. Mám už všechny kromě toho hrát hru 6 měsíců po tom co jste hráli poprvé:-)

nedělej machra ja mam zas 48/50 achievements chybí mi jen těch 6 měsíců a vyhrát každý mód :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu