Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Crysis 2


Susperian

Recommended Posts

no s neviditelnosti jsem to prosel na super soldiera super rychlosti blesku a je to uplne jednoduchy, ale kdyz jsem zacal v pon´deli znova na supersoldiera bez neviditelnosti, tak to je panecku jina rezba, to to hraju este ted a nejsem na konci. Takze to je tezky jako prase a Veteran v CoD je tu jako soldier :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Není, navíc zjistil jsem že se to snad ani nedá porovnávat.. Crysis 2 je a má bejt stealthovka zatímco v CoD musíš prostě pálit co to jde (většinou) a jestli hraješ Crysis 2 na Supersoldiera právě stylem stealth tak je to úplně lehký (ikdyž to nejde srovnávat tak je to na úrovni Hardened v CoD, tedy pokud hraješ stylama peo hru určenou :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám taktéž svůj styl... vždy když se dojde do určitýho bodu vezmu binokulár :D označim šmejdy a odsnajpruju jich tolik, dokdu mě nezahlídnou nebo se nedostanou blízko, no a pak už tam skočim s úderem do země a kosim jednoho po druhym Rambo stajlem.:D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám taktéž svůj styl... vždy když se dojde do určitýho bodu vezmu binokulár :D označim šmejdy a odsnajpruju jich tolik, dokdu mě nezahlídnou nebo se nedostanou blízko, no a pak už tam skočim s úderem do země a kosim jednoho po druhym Rambo stajlem.:D :D
lol, zajímavý ale neříkej mi že to děláš i na supersoldiera :D :D :D to by byla fakt sebevražda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj pres tak, ono stvat se 20 minut na jednom miste ma svoje kouzlo, projit to s prstem v nose je o tom, co ani vyvojari nechteli aby si hrac delal urcite... samozrejme behat a skakat je taky cool, jen ty ruzny moznosti jako ze vlizt do kanalu a vylizt nekde jinde a pokosit je, ehm... vojaci jsou pekny lamy, kdyz si takovyhle mista nehlidaj =)=)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim cim to je, ale dohral jsem to jednou a uz se mi to nechce znova zapinat... Jednicky Crysisu jsem kazdou douhral min. 3x. A to nebyly zadny Ajchy/Trofeje coby motivace... Proste ta hra me vylozene bavila. Ve C2 je sice secko prekrasny a pribeh je vice-mene obstojny, jenze hra hrozne ztratila na zabavnosti a chuti si ji dohrad znova a znova...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo Crysis 1 byla jiná káva, sice Crysis 2 byla epičtější prostě atmosféra super ale Crysis 1 kampan jasně trumfla Crysis 2, alespon u mě, hlavně je to tím že Crysis 1 jsem hrál spíš stylem běhat běhat kosit kosit alá rambo zatímco Crysis 2 jsem prostealthoval xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak, jak jsem drive zminil, tak ve Warheadu jsem skakal jak sileny simpanz. Ale v C2 to bylo jen: Stealth - Headka, headka - Stealth - atd... V C1 ani neslo o ten pribeh jak o hratelnost samotnou. Tam jsem se doopravdy citil jako Supervojak.

Přesně, Crysis 2 mi přijde víc omezenější, i multiplayerové mapy byli v jedničce větší :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rest, na mimozemštani radši nic neházej, to bys po nich házel 50xkrát xD Jinak je to hrozně trapný když nějakýho nepřitele chceš zabít objektem tak ho vemeš a furt to po něm musíš házet, většinou 10x za sebou, prostě je to úplně naprd, udělej to jenom kvuli ajchu to házení předmětů a vykašli se na to :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm podle mě to tak neni, zas tolik to nepomáhá ale např. perky v CoD... To je něco jinýho, některé tam pomáhaj až tak že je to opravdu srabárna!

Jenže když hraješ nějaké turnaje, tak jsou tam určené jen některé perky (průraznost, rychlé nabíjení, více zásobníků) takže to není až tak lehké.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu