Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Crysis 2


Susperian

Recommended Posts

Ach jo, ten MP je opravdu špatný vtip. Jak to někdo můžete hrát, když ta hra skoro nepozná, kdy soupeře trefíte a kdy ne? Navíc naprosto nefukční headshoty, soupeř mě střelí zezadu, já se otočím, dám mu tři jasný headshoty a on mě pak zabije. Nebo soupeř utíká přede mnou, já do něj vystřílim celej zásobník a on se pak otočí a trefí mě dvakrát pistolí do břicha a zabije mě. Grafika je parádní to ano, ale dobrá hra pozná, kdy soupeře trefim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

cau cau tak crysis 2 me dost chytl i kdyz zezacatku jsem taky nadaval jak je to mozne ze do nej strilim ze bych ho na cary rozkubal a on nic ale pozdeji jsme prisel na to co vse ma vylepsene a ze ma zaply obrany armor mod atd... a uz jsem taky vylepsen a mohu jen doporucit na battla nebo colla to nema ale je to proste futuristicky mp :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

konecne sem se dostal do levelu 12 :D po cca 7 hodinach hrani =)=)=) :D:D:D, no jeste mam kus pred sebou, ale teprv od cca 10 levelu me hra zacala bavit, protoze to je konecne i na supersoldier trochu tezky kvantem nepratel (ono kazdyho mimozemstana chytnout a zabit hodem da zabrat :D:D), ted zrovna musim nahodit nejaky pojistky na odpaleni budovy a paradne se bavim. Ale jak tady pisete, dohraju a jde to pryc... ten nezajem o druhy dohrani mam taky, mozna tak za pul roku na nejnizsi obtiznost, delat blblosti atp... :S

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasne, nekdy ho hraju, ale moc me nebavi, planuju az dohraju SP, ze crysis2 prodam dale... nebavi me hlavne z toho duvodu, ze mam stesti na to, ze bud se pripojim do hry, kde si pomalu ani neskrtnu nebo proste moje K/D ratio je za zapas -1milion :D a nebo naopak se pripojim do hry kde sem porad 1. nebo 2. s K/D ratiem +1milion :D nicmene i tak je to po MP nuda :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlavne me tady nezacni zas poucovat... ty ne .

Lol co ti je? Klidek. V Crysis 2 te ocividne muzu poucovat, ja jo ;). A ani sem te jako nejak nechtel poucovat, ale kdyz jsme u toho, tak v crysis 2 te muzu poucovat :). Uz mam v MP nahrano dost casu nato abych si troufl poucovat cloveka, kterej to podle svojich slov moc nehral. Stejne jako ty by sme mohl asi poucovat v MoH.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem konecne Crysis 2 dohral na supervojaka, herni doba 10hodin 14minut. A k tomu co se deje na konci, jak jste zde spamovali, ze Crytek nema na dabing blablabla... o tom "rikejte mi Prorok" ... ehm jasny spoiler na treti dil, kdy se bude hrat za Proroka. To to nikdo nepochopil? :D Dyt tam nakonci vsechno vysvetluje ... =) o tom, ze musel "nahrat" sebevrazdu atp...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem konecne Crysis 2 dohral na supervojaka, herni doba 10hodin 14minut. A k tomu co se deje na konci, jak jste zde spamovali, ze Crytek nema na dabing blablabla... o tom "rikejte mi Prorok" ... ehm jasny spoiler na treti dil, kdy se bude hrat za Proroka. To to nikdo nepochopil? :D Dyt tam nakonci vsechno vysvetluje ... =) o tom, ze musel "nahrat" sebevrazdu atp...

No nepochopil...jelikoz na zacatku lezi Prophet mrtvej...a to jen tak asi nenahral...je to divny...ale zase zajimavy....skoda jen ze tam neni Nomad z 1ky...a Psycho.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten konec jsem uz vysvetloval... nanooblek ma schopnost asimilace tudiz kdyz ho nosil Prorok tak nanooblek prevzal jeho vedomi a kdyz Alkatraz dostal oblecek tak se vedomi Proroka spojilo s Alkatrazovym... A udajne alkatraz nemluvil celou hru protoze utrpel zraneni hlasivek... A na konci prevzal Prorokuv ukol a prezdivku (taky protoze zcasti byl Prorok). A myslim si ze oblecek asimiloval i hlas, takze mel Prorokuv hlas... To je to tak tezky pochopit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D:D to je fakt, obzvlast kdyz hract stridal mody co sekundu :D Jinak nemyslim si ze by oblecek byl az tak hi-tech aby vedel co nositel chce rict :D Prave proto zacal mluvit az se asimiloval s vedomim Proroka... Jinak Nanosuit bude asi snem kazdeho kluka jako transformeri kdysi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu