Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Crysis 2


Susperian

Recommended Posts

Cau, mam Dash 12625 a flash LT+. Stahnul jsem Crysis 2, projel ABGX, vypalil a když sem to dal do Xboxu, tak to po mně chtelo abych updatoval. Tak jsem to bezmyslenkovitě potvrdil ale pak jsem si uvedomil, že sem to asi delat neměl a zrusil jsem to. Teď je avatar celej bilej a nejde zmenit, protoze to po me chce abych sel na live a proved update. Muzu to updatnout z toho crysis 2 aniz by se stalo neco co nechci?

Dík:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Cau, mam Dash 12625 a flash LT+. Stahnul jsem Crysis 2, projel ABGX, vypalil a když sem to dal do Xboxu, tak to po mně chtelo abych updatoval. Tak jsem to bezmyslenkovitě potvrdil ale pak jsem si uvedomil, že sem to asi delat neměl a zrusil jsem to. Teď je avatar celej bilej a nejde zmenit, protoze to po me chce abych sel na live a proved update. Muzu to updatnout z toho crysis 2 aniz by se stalo neco co nechci?

Dík:-)

Nerozjedeš vypálené COD: MW2 a BO a Halo Reach, musíš je znovu projet v ABGX a nechat vypálit, aby sis je zahrál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, nebuďte takoví, má to 56 stran a ne všichni lidi mají času na rozdávání. Navíc Jiřulka po nikom nechtěla, aby to tady za ní pročítal, akorát se zeptala těch, kteří to hráli...

Třeba téma "[FAQ] Xbox live - Zeptej se, dostaneš odpověď" má jen 17 stránek a otázky se tam opakují a nikdo na nikoho nevyjíždí. A co teprv téma "Projekt: Podej Ruku blbovi", tam se to opakuje dvakrát tolik :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem projel Crysis 2 na supersoldiera a odemkl se mi ajch za odehrání na tuto obtížnost, dále jak tu někdo psal, že to na supersoldiera je těžší jak u CODa tak nesouhlasím, bylo to hodně lehké, dobrá hra, dobrý příběh a akorát doba hraní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je opravdu dobrý a ještě to napiš jak jsi línej . Ono je lepší se rovnou zeptat , ať si s tím dá práci za tebe někdo jiný !!

Když tak líná! Tady fakt nemůže člověk nic napsat, aby nedostal vynadáno! Od toho tu snad forum je, ne? Grrr! A navíc se nauč číst! Nikoho jsem tu neprosila ať si 56 stránek přečte a napíše mi to!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když tak líná! Tady fakt nemůže člověk nic napsat, aby nedostal vynadáno! Od toho tu snad forum je, ne? Grrr! A navíc se nauč číst! Nikoho jsem tu neprosila ať si 56 stránek přečte a napíše mi to!

Moc dobře víš , že odpovídám na dotazy bez problémů . Kdyby jsi se zeptala normálně a nenapsala že se ti to nechce číst , tak proti tomu nikdo nic nebude mít !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych se chtěl zeptat jak mám získat tento achievement?

The Cleaner

Get 1 of each Skill Kill

Ve hře MP je složka personal (pokud to máš v češtině tak osobní stat.)V této složce uplně dole na konci jsou přehledy o typech zabití, které jsi udělal, tak u těch co máš nulu musíš aspoň jeden mít a až budeš mít všechny tak se ti achivement otevře, ale musíš to udělal pouze v MP, stačí se s někím domluvit aby ti pomohl. Tak stejně jsem to dělal i já.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve hře MP je složka personal (pokud to máš v češtině tak osobní stat.)V této složce uplně dole na konci jsou přehledy o typech zabití, které jsi udělal, tak u těch co máš nulu musíš aspoň jeden mít a až budeš mít všechny tak se ti achivement otevře, ale musíš to udělal pouze v MP, stačí se s někím domluvit aby ti pomohl. Tak stejně jsem to dělal i já.

Mockrát díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidíš a to je prostě ono, furt odpovídáš na OT tím, že napíšeš další OT. Prostě se vzpamatuj ...

V tom pripade se vzpamatuj i ty, jelikoz smi taky odepsal na OT :D, nejdriv se koukni co pises ty. A aby to nebylo OT tak reknu ze mam Crysis 2 hodne rad :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Tak jsem se konecne po velmi vyhodne vymene dostal k Crysis 2 a musim rict, ze jsem velice mile prekvapen...uz dlouho me tak zadna FPS nebavila. Chvalim hlavne pokrok nanoobleku od prvniho dilu....ten jsem si nedavno poridil, bohuzel jsem ho ale kvuli glitch nemohl dohrat, kazdopadne mi uz na normal prisel o dost tesi nez CRysis 2 ktere hraju na Veterana a zcela bez problemu.....oblek se zde mnohem lip ovlada a predevsim take dele vydrzi...co se tyce obtiznosti, jsem rad ze jsem si hned ze zacatku zvolil Veterana...i ten je jednoduchy, ale na normal to bude vylozene rambo styl hry....tady plne vyuziju oblek, cloak jede temer vzdy....a je to vazne skvely pocit si z povzdali bojiste "ochekovat" a pak vsechny se zaplym cloakem osniprovat :) Ted uz zacina trosku prituhovat, jelikoz mimozemstani jsou agresivnejsi, ale porad je to piece of cake...grafika je vazne krasna vse jede nastesti plynule jen docitani textur a predmetu trosku zlobi..ale celkove je to audiovizualni slast plus skvela atmosfera a prekvapive i "zahadne" vypraveni pribehu mi sedne.....AI jsem trosku zklaman po vsech tech oslavnych recech na AI v recenzich mi neprijde buh vi jaka, krom toho je dost zabugovana..... kdyz strelim do hlavy nepritele a druhy nepritel metr od nej porad stoji jak zarezanej a to dokonce ikdyz se pred nim objevim neni neco v poradku :) Ale celkove parada....krom toho je to na dnesni pomery celkem dost dlouhe, za coz jsem opravdu rad...takze jednicku urcite hodnotim pozitivneji nez kus dvojky co jsem hral, protoze je vse uzivatelsky privetivejsi a lepe se i tektizuje.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se konecne po velmi vyhodne vymene dostal k Crysis 2 a musim rict, ze jsem velice mile prekvapen...uz dlouho me tak zadna FPS nebavila. Chvalim hlavne pokrok nanoobleku od prvniho dilu....ten jsem si nedavno poridil, bohuzel jsem ho ale kvuli glitch nemohl dohrat, kazdopadne mi uz na normal prisel o dost tesi nez CRysis 2 ktere hraju na Veterana a zcela bez problemu.....oblek se zde mnohem lip ovlada a predevsim take dele vydrzi...co se tyce obtiznosti, jsem rad ze jsem si hned ze zacatku zvolil Veterana...i ten je jednoduchy, ale na normal to bude vylozene rambo styl hry....tady plne vyuziju oblek, cloak jede temer vzdy....a je to vazne skvely pocit si z povzdali bojiste "ochekovat" a pak vsechny se zaplym cloakem osniprovat :) Ted uz zacina trosku prituhovat, jelikoz mimozemstani jsou agresivnejsi, ale porad je to piece of cake...grafika je vazne krasna vse jede nastesti plynule jen docitani textur a predmetu trosku zlobi..ale celkove je to audiovizualni slast plus skvela atmosfera a prekvapive i "zahadne" vypraveni pribehu mi sedne.....AI jsem trosku zklaman po vsech tech oslavnych recech na AI v recenzich mi neprijde buh vi jaka, krom toho je dost zabugovana..... kdyz strelim do hlavy nepritele a druhy nepritel metr od nej porad stoji jak zarezanej a to dokonce ikdyz se pred nim objevim neni neco v poradku :) Ale celkove parada....krom toho je to na dnesni pomery celkem dost dlouhe, za coz jsem opravdu rad...takze jednicku urcite hodnotim pozitivneji nez kus dvojky co jsem hral, protoze je vse uzivatelsky privetivejsi a lepe se i tektizuje.....

pravda, ai nepřátel je na hodně žalostné úrovni, hlavně ufoni, ti chodí jak stádo na porážku, zato vojáci, když pominu jejich občasné freezy, se chovají opravdu vojensky a na nejtěžší obtížnost umí skvěle taktizovat, kór, když si něco nepohlídáš, tak i jeden tě sundá na to tata :)

třebas hned někde na začátku, jak poprvé sebereš scarab s tlumičem a jsi na té střeše, tak tam jsem to řešil stylem, zamířit, brnění, výstřel a cloack :) asi po 8 mrtvém vojáku mě partička obklíčila ze zálohy z druhé strany, do té chvíle jsem ani nevěděl, že se tam dá dostat , takže mezitím, co jsem střílel z okna dolů a pokrýval přístupovou cestu, ti šmejdi na mě vlítli zespoda po schodech :) všiml jsem si, že to dělají hlavně na otevřených místech, jedni tě zabaví a druhá skupinka obchází a pak pálí z vhodné palebné pozice.

takže jsem změnil strategii na styl udeřit a zmizet, většinou tak 2-3 výhodné palebné plochy, které jsem střídal.

leč řekl bych, že postupem hry to bude těžší a ono přesně naopak, ufoni byli úplně easy, jakmile se na mě rozeběhli tak dostávali plnou palbu a pokud i přesto nezdechli, stačilo domlátit pažbou, nebo ho chytit a podříznout.

za měříkám, že vojáci byli o dost drsnější a vůbec bych se nezlobil, kdyby jich tam bylo daleko víc, v některých částech hry nejsou vůbec.

hru hodnotím velice kladně, nanosuit je prostě něco velice zábavného :) a dává prostor pro hrátky. škoda jen, že ve hře chybí obrovská rozloha jako v 1čce. tam si člověk taktizování teprve užíval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu