Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Crysis 2


Susperian

Recommended Posts

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nemáte někdo nějaký fígle jak jednoduše zkolit tuhle tlustou obrněnou potvoru ? (Heavy Aliena)

Je to takovej žrout munice..

dáš cloack, přikrčený (neslyší tvé kroky) se mu připlížíš za záda, připravíš C4, odcloackuješ (nemá o tobě ani páru) 2x levou spoušť směr jeho záda, aktivuješ cloack, odplížíš se do bezpečí a zmáčkneš pravou spoušť a bagaboom :D je po něm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáte někdo nějaký fígle jak jednoduše zkolit tuhle tlustou obrněnou potvoru ? (Heavy Aliena)

Je to takovej žrout munice..

dáš cloack, přikrčený (neslyší tvé kroky) se mu připlížíš za záda, připravíš C4, odcloackuješ (nemá o tobě ani páru) 2x levou spoušť směr jeho záda, aktivuješ cloack, odplížíš se do bezpečí a zmáčkneš pravou spoušť a bagaboom :D je po něm

Nejlepší, nejrychlejší, nejefektivnější způsob. Taky jsem ho využíval, nebavilo mě po něm jen "trtkat" s raketometem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepší, nejrychlejší, nejefektivnější způsob. Taky jsem ho využíval, nebavilo mě po něm jen "trtkat" s raketometem.

Nevim jestli je to obtiznosti, ale me si takhle i s neviditelnosti vsiml....kolikrat za mnou mimaci chodej ikdyz mam neviditelnost......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim jestli je to obtiznosti, ale me si takhle i s neviditelnosti vsiml....kolikrat za mnou mimaci chodej ikdyz mam neviditelnost......

máš pravdu, musíš kolem nich projít rychle a nezastavovat se u nich jinak tě zpozorují. Taky je dobrý v tomto případě přenastavit oblek na tychou chůzi, nebo co tam je, potom když kolem nich jdeš tak nejsi tak hlučnej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já veterána dojel s devítkou + tlumič (nejlepší na lidi) protože vystřelíte 7ran a stále máte neviditelnost a na mimoně jsem měl sniputam stačila jedna rána do hlavy a mimoň šel k zemi a ještě jsem se mohl urýt :)

jinak je divný že nikdo si moc nesťěžuje na plynulost hry mě přijde v některých místech až nesnesitelná... mám trošku strach o xko... v multiplayeru když dáte zoom se snipou a do toho neviditelnost máte znatelný pokles FPS? u xka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já veterána dojel s devítkou + tlumič (nejlepší na lidi) protože vystřelíte 7ran a stále máte neviditelnost a na mimoně jsem měl sniputam stačila jedna rána do hlavy a mimoň šel k zemi a ještě jsem se mohl urýt :)

jinak je divný že nikdo si moc nesťěžuje na plynulost hry mě přijde v některých místech až nesnesitelná... mám trošku strach o xko... v multiplayeru když dáte zoom se snipou a do toho neviditelnost máte znatelný pokles FPS? u xka?

V multaku jsem jeste tak moc nehral, ale za SP muzu rict ze jsem az prekvapen jak hladc to jede po tom udsnym zazitku z MP dema :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim jestli je to obtiznosti, ale me si takhle i s neviditelnosti vsiml....kolikrat za mnou mimaci chodej ikdyz mam neviditelnost......

odehráno na supersoldier, samozřejmě všichni ostatní zmetci odsnipováni :) tohohle jsem si vždycky nechával nakonec, mimochodem, úroveň jeho inteligence je na levelu morčete :D třebas, když sem si vyskočil na plechovou boudu, tak chodil jen okolo jak š.lín a dostával rány do hlavy, vůbec ho nenapadlo, poodejít a začít do mě pálit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A neplatí to třeba i pro vylepšení? Není fakt ještě něco na 49 nebo 50 lvl? Skus to dodělat, třeba se to přidá...

Jinak hledám lidi z XLive někoho kdo by zašel na ajchy na multák, či prostě jen tak zahrál, potřeboval bych max lvl atd a sám se mi to hrát nechce :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu