Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Crysis 2


Susperian

Recommended Posts

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Hmm, sám je to celkem nuda ale když to dáme alespon ve 2 tak by to snad šlo, ještě tu pár lidí ve friendlistu i mám takže by jsme mohli udělat nějakou partičku a lidí je tu na CF pro Crysis 2 dost, tak stačí se domluvit :) - btw: jakej si lvl?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cau lidi,potrebuju radu. Mam 48level,vsechny zbrane otevreny, ale achievement za otevreni vsech zbrani nikde! Poradte prosim

kamarád má podobný problém, bohužel někomu se tento ajch neotevře, a jediná možnost je resetovat postavu v MP. Je to opruz. Já měl podobnej problém , když se mi po dohrání hry na supervojáka neotevřel za to ajch a já to musel hrát ještě dvakrát na tuto obtížnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A neplatí to třeba i pro vylepšení? Není fakt ještě něco na 49 nebo 50 lvl? Skus to dodělat, třeba se to přidá...

Jinak hledám lidi z XLive někoho kdo by zašel na ajchy na multák, či prostě jen tak zahrál, potřeboval bych max lvl atd a sám se mi to hrát nechce :)

V odemcenych polozkach mam 20 zbrani z20, takze uz tam nic vic neni. Jinak mit vsechny attachmenty pod zbrane by znamenalo 1000killu z kazdou zbrani a to je podle me blbost, protoze kamos je ve 48 levelu, ma necelych 5000 killu a ten ajch ma hotovej. Nevim,jestli treba nebude stacit 10 killu z kazdou zbrani(odemkne 1 attachment).

Jinak dnes od 15:00 budem hrat s kamosema na liveku. Na zacatek se budem venovat ajchu ONE OF EACH SKILL KILL a to primo PSYCHO killu(5 killu behem 5sekund). Zbytek dne bude venovan nasemu milovanemu DEADMATCHI. Takze potrebujem minimalne 3 hrac, zamozrejme cim vic tim lip :-) . Nic nepotesi vic, nez videt plne lobby nasincu. Kdo ma zajem o ten ajch nebo si chce jen tak zahrat, tak piste zde nebo si me rovnou pridejte. GT: Thunderr CZ Tak se mejte parani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kamarád má podobný problém, bohužel někomu se tento ajch neotevře, a jediná možnost je resetovat postavu v MP. Je to opruz. Já měl podobnej problém , když se mi po dohrání hry na supervojáka neotevřel za to ajch a já to musel hrát ještě dvakrát na tuto obtížnost.

No to mi ani nezkousej psat, nejakej reset. Ty brdo,tech odehranejch hodin, v tom pripade na ten ajch ...........Jinak ja jsem se singlem,ani s zadnym jinym ajchem nemel zadnej problem, fuj je mi z toho ted uplne soufl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to mi ani nezkousej psat, nejakej reset. Ty brdo,tech odehranejch hodin, v tom pripade na ten ajch ...........Jinak ja jsem se singlem,ani s zadnym jinym ajchem nemel zadnej problem, fuj je mi z toho ted uplne soufl

to je mi líto ale je to tak, myslím že ti to může potvrdit i sám, píše taky sem na forum - myslím že jeho přezdívka je (nejvetsiborec). A co se toho problému týče tak nejsi jedinej. A opravdu jedinný co pomáhá tak resetnout postavu na 0. Ale nejdřív stejně dojdi na level 50, aby se ti otevřel zbytek ajchů a teprve potom resetnout postavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je mi líto ale je to tak, myslím že ti to může potvrdit i sám, píše taky sem na forum - myslím že jeho přezdívka je (nejvetsiborec). A co se toho problému týče tak nejsi jedinej. A opravdu jedinný co pomáhá tak resetnout postavu na 0. Ale nejdřív stejně dojdi na level 50, aby se ti otevřel zbytek ajchů a teprve potom resetnout postavu.

Kaslu na reset,ale co jsem slysel,tak ve hre jsou i nejake prestize,ne? Treba se mi to v te druhe otevre. A kdyz ne,tak mi proste bude chybet usmolenejch 30gcek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, ajch Dedication - nejvētší problém! :D

Co k tomu dodat. Trapný pokus EA o snížení prodeje použitých her. Podle mého to bylo něco jako:

EA: My chceme, aby tam byl Online Pass.

Crytek: To my nechceme.

EA: Tak tam bude tenhle achievement

Crytek: OK, co můžeme dělat. To nám nic neudělá.

Tohle mě tolik neštve, jako to, že se asi nějakého patche asi nedočkáme. Celý MP potřebuje patch, stejně tak i ajchy. :D Až budu moct někoho zabít, pak to hrát začnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co bys cekal, kdyz tam vsichni litaj v nanooblecich, muzes bejt rad ze vubec padaj :)

a nejlepší je to na pc. tam je tolik cheaterů, co si namačká IDDQD a IDKFA :D a potom zkuste někoho zabít :D když 1 death match, co má trvat 10 minut nebo 25 zabití a přiřítí se tam maník, nasteroidovaný kódem a hra trvá 3-4 minuty :D a týpek má v prvním zápase poměr 25x2, ve druhém 25x0 a ve třetím 25x2 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rikam si co z toho ty lidi pak maj, prece hraju, protoze me to bavi, je to vyzva a ne ze si naklikam nesmrtelnost a jdu vsechny vykosit rambo stylem, to at si delaj v SP, v MP to nema co delat, tyhle lidi bychn rovnou banoval (na konzolich na PC by to slo tezko, max. treba steam)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rikam si co z toho ty lidi pak maj, prece hraju, protoze me to bavi, je to vyzva a ne ze si naklikam nesmrtelnost a jdu vsechny vykosit rambo stylem, to at si delaj v SP, v MP to nema co delat, tyhle lidi bychn rovnou banoval (na konzolich na PC by to slo tezko, max. treba steam)...

přesně, je mnohem lepší pocit, když se člověk trochu snaží a pak mu lidi nadávají přes live kvůli tomu, že je dává jak mouchy a ne kvůli tomu, že si litá s nesmrtelností a aim-botem 20 metrů nad mapou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, to jsou asi lidi, ktere jen bavi lidi srat (viz treba lidi co jezdej zavody pozpatku), protoze si neumim predstavit ze by to delali kvuli statisitkam, jasne taky by se mi libilo mit K/D ratio treba 20, ale kdybych si ho nacheatoval, vubec bych z toho nemel radost ci dobry pocit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně, cheaty jsou pro lamy! PLAY HARD, GO PRO!

Ale abych řekl pravdu, mě zrovna i docela baví jezdit po zpátku v závodech a nabourávat je, zvlášt když nabourám nějaké deseti-leté dítě a už jenom slyšim to ?!@#^% :D

Nedělám to kvůli tomu abych jim nějak skazil závod nebo že bych pro ti nim něco měl, ale prostě je to pro mě takový "druh" zábavy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu