Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Crysis 2


Susperian

Recommended Posts

cau parani,od vcerejska je na strankach www.xboxcentrum.cz/herni-ligy/ pridana i liga na Crysis2, a to Team Instant Action. Registrace je rychla a zadarmo!Pro dalsi info ohledne pravidel,cen atd.navstivte vyse uvedeny odkaz. Za cely team UBAL :)se budeme tesit na vyzvy,zdarek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přesně, cheaty jsou pro lamy! PLAY HARD, GO PRO!

Ale abych řekl pravdu, mě zrovna i docela baví jezdit po zpátku v závodech a nabourávat je, zvlášt když nabourám nějaké deseti-leté dítě a už jenom slyšim to ?!@#^% :D

Nedělám to kvůli tomu abych jim nějak skazil závod nebo že bych pro ti nim něco měl, ale prostě je to pro mě takový "druh" zábavy :D

No tak to je vyzne vytribeny druh zabavy vsem kazit hru....ses vyzne typek....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:cheesygrin:A to jako fakt, nebo jak? Je fakt,ze jsem ho mel otevreny jako jednu z prvnich zbrani:roll:

Tohle řešení jsme vymysleli ještě s pár lidmy na zahraničních fórech po dlouhém hledání. Schováš si první weapon unlock, který máš hned na začátku, který pravděpodobně každý použije na flashbang. Ten už ale každý odemknul od předtím. Tudíž pokud se ti opět neodemkne poslední unlock, tak ti zbyde tento, s tím, že nebudeš mít odemknutý flashbang. V 75% případů se achievement odemkne, kdyz odemknes zbran, kterou si předtim nemel. V mem pripade C4, takze schovam unlock na flashbang a otevru s nim C4 potom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle řešení jsme vymysleli ještě s pár lidmy na zahraničních fórech po dlouhém hledání. Schováš si první weapon unlock, který máš hned na začátku, který pravděpodobně každý použije na flashbang. Ten už ale každý odemknul od předtím. Tudíž pokud se ti opět neodemkne poslední unlock, tak ti zbyde tento, s tím, že nebudeš mít odemknutý flashbang. V 75% případů se achievement odemkne, kdyz odemknes zbran, kterou si předtim nemel. V mem pripade C4, takze schovam unlock na flashbang a otevru s nim C4 potom.

Jenomze ja mam vsechny zbrane unlocked(20 z 20) a ajch se mi taky nenacetl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím stáhl jsem si tuhle hru Crysis2_CZ_XBOX360-DraGon konkretne od uzivatele lukas1412 a kdyz hru hodim do abgx tak mi to vypise tohle

http://screenshot.posterus.cz/DTMDM/

Co s tim? Diky za odpoved

Píše ti to, že to nemohlo srovnat data s online databázi. Nestahoval jsi náhodou verzi, kde jsou vložené české titulky z PS3?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak "konecne" dohrano...uzasna jizda...velmi mile prekvapeni - super grafika, super atmoska, super hratelnost dokonce I super pribeh...uzival jsem si kazdou kapitolu, jen me pak trosku stvalo ze vojaky nahradili ufoni a s tema nebyla takova sranda...preci jen Ta bezmoc vojaku byla k nezplaceni :D jinak me prekvapila obtiznost zkusil jsem veterana coz nemam ce zvyku a hra byla prijemne vyzyvava, rozhodne ne tezka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ne kazdej to jak picus projde cely s nevidetelnosti, to pak bude vzdycky jednoduche :) Ale ja jsem taky hodne zabijel s nevidetolnosti ze zadu, ale s mimozemstanama uz to nebyla takova sranda, tak jsem si vzal kulomet a kosil co to slo a bez problemu, ale treba v poslednim kole jich uz bylo fakt moc, to jsem je vetsinou obchazel :) Nehjhezci stejne byly ty okamziky ze zacatku hry, kdyz jsem se nekde vysoko v budovach znevidetelnil, shlednul cele bojiste a udelal si o nem prehled, pak jen sniperkou zamirit na hlavicku, rychle vypnout neviditelnost, vystrelit, zapnout neviditelnost a jaky jste byli :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ne kazdej to jak picus projde cely s nevidetelnosti, to pak bude vzdycky jednoduche :) Ale ja jsem taky hodne zabijel s nevidetolnosti ze zadu, ale s mimozemstanama uz to nebyla takova sranda, tak jsem si vzal kulomet a kosil co to slo a bez problemu, ale treba v poslednim kole jich uz bylo fakt moc, to jsem je vetsinou obchazel :) Nehjhezci stejne byly ty okamziky ze zacatku hry, kdyz jsem se nekde vysoko v budovach znevidetelnil, shlednul cele bojiste a udelal si o nem prehled, pak jen sniperkou zamirit na hlavicku, rychle vypnout neviditelnost, vystrelit, zapnout neviditelnost a jaky jste byli :)

měl jsem stejnou taktiku jako ty a vyplatila se. A u konce na supervojáka to bylo hodně těžký bez neviditelnosti:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu