Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Crysis 2


Susperian

Recommended Posts

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Hledame 2 schopne hrace do naseho klanu UBAL na hernich ligach www.xboxcentrum.cz/herni-ligy/ Hrajeme Crysis 2-team instant action (pozdeji bude zarazen i mod Crash site) Turnaje hrajeme prevazne v nedeli. Podminky: starsi 18ti let, K/D alespon 1.15 ,headset. V pripade zajmu PM nebo primo na LIVEku. GT: Ceph Thunder , zdarek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

To je vážně na hlavu, 3x hrát kampaň nebo se 3x dostat na 50lvl jen kvůli pár gamepoints, který jsou vlastně úplně k ničemu. Tímhle bych si já na tuty zkazil dobrý zážitek z jakékoliv hry, kdybych se nutil do toho znovu ji hrát kvůli naprosto dětinskýmu důvodu :D Nevadí mi, když dohraju hru a dostanu třeba jen 100GP, no a co, hru jsem si užil a jestli si ji zahraju znovu, tak jen kvůli tomu, že byla dobrá a chci ji hrát znovu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsi opravdu největší borec, že hodnotíš herní studia podle achivementů..

Me ani tak nejde o ty blbe achievementy, jak rikate. Ale tim, ze to nefunguje a uplne vsichni to vedi a Crytek absolutne neni schopny vydat nejaky patch, tak to o necem asi vypovida. Sorry, ale kdyz vydam hru, tak se sakra snazim, aby fungovala. Kdyz nefunguje vydam patch, ale vy*** se na to, to mi prijde jako velice ubohe a rozhodne to neni nic cim by se nekdo mohl chlubit. Prominte, ale dobre herni studio rozhodne na lidi nekasle.

Treba priklad Techland (Dead Island) odlozil vydani DLC, aby mohl vydat patch, pritom se na to mohl klidne vykaslat a shrabnout prachy za DLC, stejne jako Crytek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu