Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 a normal PC myš ?


BlooWicek

Recommended Posts

Zdravím chci se zeptat jesli jde napojit na PS3 normální myška co je k PC? je mi jasné že normální cestou je to nemožné ale jesli na to je nějakej emulator nebo něco když se myšky na ps normálně prodavají.Pač PS a všecky hrací konzole mají opravdu velký handicap když při FPS hrach není myš....pro hrače jako ja který odjakživa hrál na PC...nerealné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vše se dá naučit a jinak žádnej emu neni bud si kup FRAG FX nebo se nauc s Joyem (je luuxus nemít myš ale joystick aspoň pro mne jo!)

Jj je to o tom to asik vyzkoušet ale přece jen ty reakce nemůžou být takové jako na myši a tudíž menší akce + fakt že hraješ na netu a někdu tu myš fakt ma tak podle mě není šance...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dark-user - připadáš si tvrdej? něco jako Konig von Kuttenberg?

..... já si tě všímám už delší dobu a tvý příspěvky jsou fakt k pláči ... buď tu z lidí děláš d.e.b.i.l.a, ponižuješ a nebo lezeš Anonymousovi do prdele .... nvm co tím chceš dokázat , ale je třeba pochopit že ten kdo si nemůže vyskakovat v reálu musí to dohnat u klávesnice ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby sli konfigurovat joye (páčky) na pc tak s tim hraju BF BC 2 po netu a myslim ze bych si stale drzel svuj standard 20/5

dobry je hrat cod prvni den me bolely palce ale nejlip se to hraje

ok tak asik to je fakt o zvyku uvidíme popř myšku pořídím když to bude tak nepředstavitelné :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby sli konfigurovat joye (páčky) na pc tak s tim hraju BF BC 2 po netu a myslim ze bych si stale drzel svuj standard 20/5

dobry je hrat cod prvni den me bolely palce ale nejlip se to hraje

Tak jdi hrát ESL v BC2 s gamepadem xD a uvidíme ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já jako jedinej ti odpovím, všichni tu maj "etické" problémy...

1) Ano jde, já dokonce používám k UT3 PS/2 bezdrát myš a klávesnici obyč od logitecu :) Stačilo dokoupit redukci PS/2->USB a fakčí to bez problému.

2) problémy typu joy/keyboard jsou směšný kort když třeba u UT3 si člověk muže vybat servery kde to je nebo neni povolený, takže si stěžovat nemuže nikdo.

3) jen to vypadá trošku blbě ta redukce je dost mohutná, a ještě jinak než v obyč šedivej sem jí nesehnal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu