Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problem s flash kartou (R4)


:.Dragunov.:

Otázka

Ahoj, dnes jsem si poridil NDSi...

Mam k nemu kartu R4i a 8gb Memory Stick Kensington...

FW DSka je 1.4.1. E

Radsi popisu kartu jak vypada a co je na ni napsane: R4i v1.4, Upgrade rovolution for DS (NDSi LL, NDSi, NDSL, NDS), www..r4i-sdhc.com, karta ma lesklej povrch...

Kdyz strcim prazdnou kartu (mez memory sticku) do NDS tak se me karta zobrazi jako Star Wars Lethal Alliance Ubisoft (uz to me prijde divny), spustim a vyskoci hlaska "An error has occurred. Press and hold the POWER button to turn the system off. Please refer to the Nintendo DSi operations manual for deatails.".

Na memory stick jsem tedy stahl a nahral FW z teto stranky http://www.r4i-sdhc.com/downloade.asp . Hned ten uplne prvni v1.32b.

Memory stick jsem vlozil do R4, spustil DSi ale karta se me znovu zobrazi jako Star Wars a kdyz na to kliknu znovu naskoci ta dlouha hlaska.

Nevite nahodou cim to muze byt? NDS scene jsem se dlouho nevenoval takze nevim jak je to se vsema FW v konzolce, s flash kartama atd,...

Forum jsem procital ale jaksi se neorientuju :)

Snad jsem to nejak srozumitelne pospal a dokazete me poradit :) Dekuji moc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

A jeste k tomu kdyz se podivate na starnku odkud stahuju firmware na kartu tak nazev toho firmwaru se shoduje s tim mojim (R4i-SDHC V1.4.1 kemel download) tedy v 1.4.1.

Nevim...

EDIT: Tak uz to asi chapu...Ja mam R4i na ktere je napsano V 1.4. ale potom jeste vysla dalsi karta kde je napsano V 1.4.1. a ta funguje s tema novejma FW...

Takze me zbyva bud ten downgrade toho DSi na 1.4. nebo koupit novou kartu :)

Pokud by teda mel nekdo navod, nebo by to dokazal udelat, tak napiste prosim :)

Dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Takze kdyz poslu moji kartu nekomu z fora tak by to dokazal napatchovat a tak aby me to jelo?

Nehodil by jsi me nejaky odkaz/navod na foru jak se ten patch dela...Mozna bych se dostal k jinemu DSi a zkusil bych to...

presne tak... downgrade afaik nejde.

i ty stary karty by mely jit fixnout, ale tady na foru je myslim jen navod na fix pro AK.

tech R4 je evidentne vic, nasel sem nejakej fix pro GOLD:

http://www.r4i-software.com/r4ids-cn-r4i-gold-v1-4-1-updating-patch/

ted mi ale hlavne dosla jedna vec. s R4 je myslim ten problem, ze spousta karet je fake a takova karta nejspis fixnout nepujde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu