Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Který RPG je lepší ?


dejvid112

Recommended Posts

Jaký myslíte že je lepší RPG ?

role playing game aka hra na hrdiny,evidentne autor je vemeno,ale omlouva ho vek.

Obe hry na psp jsou spicka, bohuzel nelze srovnavat stealth akci s primou akci. kup si obe nebo stahni a neprohloupis. GOW:ChOO je lepsi nez ghost of sparta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale prosimtě jak na PC tak na PSP ale nezapomínej, že také na wii, PS2 a dalších konzolích :D Jsem rád že tady má MH vyjímečně zastaní většina lidí to vzdá ze začátku a řekne si že to je moc těžký stejnak bych to nezvládl nebo bych se to nenaučil a rovnou to smažou! Ale lidi co u toho vydrželi minimálně 200h mi každej! potvrdí , že je MH výborná hra! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale prosimtě jak na PC tak na PSP ale nezapomínej, že také na wii, PS2 a dalších konzolích :D Jsem rád že tady má MH vyjímečně zastaní většina lidí to vzdá ze začátku a řekne si že to je moc těžký stejnak bych to nezvládl nebo bych se to nenaučil a rovnou to smažou! Ale lidi co u toho vydrželi minimálně 200h mi každej! potvrdí , že je MH výborná hra! :)

No jasný, na ostatních konzolich je to taky, ale z toho nemám zksuenosti... :D hraju jen na Pc a PSP... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu