Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 BANY a je to tu


The.ZERO

Recommended Posts

W@rn!ng > :wohow:

teda kdyz to tak sleduju, ty ses hodne zamindrakovany tele kdyz pokazdy, kdyz uz nevis co napsat tak musis kazdyho kdo s tebou nesouhlasi nazvat prazakem...

no jo no...i to o tobe hodne vypovida...:roll:

reknu ti, ty az budes dospelej...ale ne...ty uz se tech mindraku a vlastni neschopnosti nezbavis...no jo...kazdy sveho stesti strujcem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 356
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Ano urcite to tu ma kazdej,Ale konzole vydelava na cem?Jen na hrach.Kdyby si kazdej hru stahnul vyvojari by se vykaslali na vydavani her na ps3 a konzole by sla dolu.Myslim si ze je dobre ze jsou lidi co si kupujou origo.

Tak urcite je to dobre pro vyvojare, ze si to nekdo koupi to je samozrejme dobre!! Nicmene je to jejich demence, ze si to nedokazou poradne zabezpecit, nebo nalakat lidi na nejaklej obsach, aby se jim chtelo to legalne kupovat a platit. Na druhou stranu PS3 odolavala hodne dlouho a prijit to muselo!! Pokud si je budu kupovat a nekdo lehce vypalovat,stahovat atd... tak to nakonec zacnu delat taky, protoze budu akorat nastvanej. Za pocit, ze jsem si to poctive koupil si nic nekoupim, ale za pripadne usetrene penize za hry poslu manzelku s detma treba na hory...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

shark nevím čím to je, ale viz thx jsem rád že ten názor semnou sdílí víc lidí , takže na tom asi něco přeci jen bude ..... holt vaše d.e.b.i.l.ita se nezapře , nevím co k tomu napsat víc :)

W@rn!ng můžu se tě zeptat na úplně obyčejné a běžné otázky?

Kolik ti je let? Máš nějaké duševní problémy?

Díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady mate lidi co jste chteli.Takze ve finale pokud tam date gamepad,ktery neni soucasti ps3 .... ban ? A prej vam doporucujou odstranit nastaveni kreditnich karet .... kazdej si muze domyslet proc ,ale stejne uz maji zalobu na krku.Sony s vama akorat pekne vymrdava.Nevim proc bych tam nemohl mit treba Logitech Rumblepad II ,ktery tam bezi v naprosto v pohode.

CZ ---

Souhlasíte s tím, že nebudete používat žádné neoprávněné hardware, včetně periferních zařízení, prodávány nebo licencované společnosti Sony, jako, jako příklad jen, non-licencované zařízení na vylepšení her, řadiče, adaptéry a zdroje napájení (souhrnně "Non- Licencované Periferní zařízení "), nebo software pro přístup nebo použití Sony Online služby nebo jakýkoliv obsah nebo služby poskytované na nebo přes Sony Online Services.

Sony je vážně zákaz, takže hrozba je nyní reálnější než dříve, je varoval, že jakékoli použití PSN obejít metody jsou na vlastní riziko a spustíte s vysokým rizikem (v současnosti), že jsou zakázané (bez bypass pro zákazy zatím). Doporučujeme také všem odstranit kreditní karty, údaje z vašeho účtu PSN

[url]http://www.ps3hax.net/2011/02/new-psn-terms-of-service/#axzz1EHQF8JIa[/url]

Jo a jen diky JB - CFW mame nektere dalsi hry v CZ - titulkama tak bud me radi,ze neco takoveho existuje.Ten kdo si porad myslel,ze Sony bude cestiny do her davat sama je pro nasi malou zemi nemozny.At udela Sony cokoliv stejne tenhle boj nevyhraje.Musel by uz snad naschval poskozovat umele ps3 a zablokovat je uplne,ale to by na krku meli dalsi soud.Tedka jim EU natrhne za kreditky prdel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry ale nechcete to locknout? Je to stejně o ničem jen o urážkách místo toho aby jsme se tady v klidu bavili o hraní, hrách atd. Se to tady jen uráží a posílá kamsi. Stále dokola stále stejná písnička....

To už ani není k smíchu tohle to...

Možná by mělo být CF ve dvouch verzích a to OFW a CFW a nemusíme plíst jeden druhému když Vás pobuřuje že chce někdo hrát ofiko a nebo naopak!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pouze stejnou d.ebilitou reaguju na vaše otázky/odpovědi toť vše :)

u vas tu demenci chapu, ta je zpusobena starim, 40ti lety prozitymi v komunismu a kazdodennim hltanim Blesku, ale kde k ni prisli ostatni, kteri opalcovali Vas prispevek, to vazne nechapu...jedine, ze by meli za rodice nekoho, jako jste Vy

uprimnou soustrast a chudobu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OMG, to je zas jednou vlakno...Neda mi to abych sem taky neco nenapsal..Vsichni jeden na druheho hazite akorat tak spinu a ve vysledku jste na tom vsichni uplne stejne...protoze v podstate kazdej na tomto foru je pirat...a zastanci orig. her na PS3 at se kouknou do sveho PC (i blba nezplacena mp3 je piratstvi), takze si nejdrive zamete pred vlasnim prahem, nez se zacnete poustet do ostatnich...Proste Cesi jsou corky, vsichni jste pirati a nejde o to jestli na PS3, PC, PSP atd...I ja jsem pirat a netrapi me to...Opravdu si radsi PS3 hru stahnu, nez abych na ni makal pul dne a pak zjistil ze to je shit jako 90% her..

2. vec: uz jsem na tomto foru nejakej ten rok, bohuzel fakt ze vekovy prumer na tomto foru rapidne klesa a naopak demence rapidne stoupa, me opravdu mrzi a hodnota pripevku v nichz se hadate je 0!!!!

btw abych nebyl uplne tak out of topic ma CFW hraju dal on-line prez virtualmachine a zatim zadny e-mail...banu se nebojim protoze v zasade hrat on-line a dostat ban je stejne jako zustat off (pokud neberu v uvahu dalsi moznosti hack sceny)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a já úplně z jiného soudku.. :) Nechápu ty, kteří vždycky píšou o Lock.. :) Já jsem se tu byl podívat dříve, ta diskuze tady taková prostě jede a tím to hasne. Ať se tu lidi napadají jak chtějí. Pokud o to nemáte zájem, tak sem nechoďte.. :) Já jsem taky přijdu jednou za čas, potvrdí se mě to jak to tu jede již pár dní a tak se tu pár dní zase neukážu. Nyní se tu nacházejí následující skupiny členů.. 1) Člověk normální- přijde, počte a odejde 2) Člověk bohatý- kupuje nové hry, v bazaru, poslouchá písničky na svém Ipodu, má Iphone, Ipad a ktomu ještě nějakej Apple Macbook.. (Samozřejmě se to týká všech značek, nejen Apple.. :D 3) Člověk vychcaný - pohybuje se někde na rozmezí 4) Člověk chudý (není třeba nic dodávat).. A můj oblíbený - 5) Člověk Pomatený, kterýmu kompletně uniká to, že lidi prostě baví obhajovat své nebo hanit opoziční a z toho celého celku je tak zmatenej, že je pro něj nejjednoduší řešení Lock.. S hrůzou pročítá tuto diskuzi, snaží se vyvodit záměr a šílý, že tomu co zde probíhá všichni rozumí, jen on né.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a já úplně z jiného soudku.. :) Nechápu ty, kteří vždycky píšou o Lock.. :) Já jsem se tu byl podívat dříve, ta diskuze tady taková prostě jede a tím to hasne. Ať se tu lidi napadají jak chtějí. Pokud o to nemáte zájem, tak sem nechoďte.. :) Já jsem taky přijdu jednou za čas, potvrdí se mě to jak to tu jede již pár dní a tak se tu pár dní zase neukážu. Nyní se tu nacházejí následující skupiny členů.. 1) Člověk normální- přijde, počte a odejde 2) Člověk bohatý- kupuje nové hry, v bazaru, poslouchá písničky na svém Ipodu, má Iphone, Ipad a ktomu ještě nějakej Apple Macbook.. (Samozřejmě se to týká všech značek, nejen Apple.. :D 3) Člověk vychcaný - pohybuje se někde na rozmezí 4) Člověk chudý (není třeba nic dodávat).. A můj oblíbený - 5) Člověk Pomatený, kterýmu kompletně uniká to, že lidi prostě baví obhajovat své nebo hanit opoziční a z toho celého celku je tak zmatenej, že je pro něj nejjednoduší řešení Lock.. S hrůzou pročítá tuto diskuzi, snaží se vyvodit záměr a šílý, že tomu co zde probíhá všichni rozumí, jen on né.. :D

Len jeden postreh človek chudý nemá na to aby ten internet platil a mal PS3 toho tu asi ťažko nájdeš ;)... Sry za OT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu nezávidím těm, co se někdy připojily s kartou na PSN. Já veděl, že se mám radši rozhodnout pro Xbox.

A všem, kteří kupovali hry, hráli na PSN a všem říkaly, že si máme kupovat hry. SE SMĚJU!!! HAHA...

Proč se nám směješ ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu nezávidím těm, co se někdy připojily s kartou na PSN. Já veděl, že se mám radši rozhodnout pro Xbox.

A všem, kteří kupovali hry, hráli na PSN a všem říkaly, že si máme kupovat hry. SE SMĚJU!!! HAHA...

A já se směju tobě protože skusil bych projít net a podívat co je o placení kartou na PS3 napsané i jinde a ne jen tu kde to kde kdo zkomolí...

HAHA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu nezávidím těm, co se někdy připojily s kartou na PSN. Já veděl, že se mám radši rozhodnout pro Xbox.

A všem, kteří kupovali hry, hráli na PSN a všem říkaly, že si máme kupovat hry. SE SMĚJU!!! HAHA...

Nemáš PS3, vadí ti naše diskuze - co tady vůbec píšeš?

Jak jsem řekl, info o kreditkách drží i všechny eshopy, ale tam jich není dost na to, aby se to hackovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To to je výňatek z článku od

Martina Šmída

Zdroj: ArsTechnica

"Nyní ale ke kreditním kartám. Pokud jste někdy přes svoji kartu nakupovali na Playstation Store a máte hacknutou konzoli, tak je tu hodně velká pravděpodobnost, že můžete mít brzy velký problém. Údaje o vaší kreditní kartě se totiž posílají přes servery někoho, kdo je může jednoduše odchytit a zneužít (externí servery DNS používají hackeři především k připojení na PSN). Je to už ale riziko, se kterým musí každý s hacknutou konzolí žít a Sony za něj nemůže. Pokud konzoli hacknutou nemáte, tak se ničeho nemusíte bát, protože placení probíhá přes zabezpečené SSL servery, tedy stejně, jako když platíte kdekoliv jinde na internetu. Údaje o vaší kreditní kartě jsou pak navíc uloženy pouze na vaší konzoli a ani Sony k nim nemá přístup."

Tak nechápu proč se někdo uživatelům z OFW směje kvůli kreditkám...

A co Xko a Bany moc dobře si pamatuju jak z toho všichni byli paf a proč jako?

To mi někdo vysvětlete třeba ty Kozle;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blbec vedle blbce. :roll:

Ze vas bavi se porad o necem hadat. Nutite jeden druheho hrat "po vasem"? Proc? Sypou se vam z toho snad penize? Nebo dostanete vic bodu do karmy na pristi zivot? Fakt nechapu, proc se musite jak mali retardi hadat o nicem, at si kazdy hraje podle sveho a hotovo (a ze vam postoj toho druheho prijde nemoralni, pitomy apod., to na postoji druhe strany stejne naprosto nic nezmeni).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blbec vedle blbce. :roll:

Ze vas bavi se porad o necem hadat. Nutite jeden druheho hrat "po vasem"? Proc? Sypou se vam z toho snad penize? Nebo dostanete vic bodu do karmy na pristi zivot? Fakt nechapu, proc se musite jak mali retardi hadat o nicem, at si kazdy hraje podle sveho a hotovo (a ze vam postoj toho druheho prijde nemoralni, pitomy apod., to na postoji druhe strany stejne naprosto nic nezmeni).

Sorry ok řekl si názor, ale patříš mezi nás blbec protože jsi se přidal a ještě nás urážíš. Kdyby sis všimnul tak by jsi viděl že sou tu dva typy lidí ty co musí druhého nějakým slovem urazit a pak ti co jednají slušně neuráží a diskutujou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zas jako co si budem povídat, ti nějvětší flejmři na CF se teprv učej psát, jsou celí natěšení na občanku a na krku maj DÚ z prvouky. Nikdo se pak nemůže divit, že se hádaj, když jsou všechny oficiální prohlášení Sony v angličtině a oni si to prostě přeložej každej jinak, ještě k tomu z každý věty jedno slovo. A taky jsou určitě nervózní z vystřihování těch blbejch písmenek, ze kterejch mi ještě teď vstávaj vlasy hrůzou na hlavě :P.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu