Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 BANY a je to tu


The.ZERO

Recommended Posts

Quicksilver: a pak mi tady cpi do hlavy, že hack je skvělá věc. Jenom díky vám se to posere i běžným uživatelům (teda podle toho co tu teď říkáš, osobně si myslím že je to naprostá kravina) .....

a ten první odstavec si radši smaž, ať není vidět co jsi za vola. Tahle funkce tam je už asi 2 roky... říká se tomu SYNCHRONIZACE TROFEJÍ... je jen tvoje blbost že to hraješ před vydáním, takže se tady přestaň ohánět nějakym porušováním nakládání s osobními daty. Vůbec nevim co tady brečíte. Je to prostě výrobek SONY, tak si prostě vždy, když se jejich konzole připojí k internetu, checknou v jakym je JEJICH konzole stavu a jaký ti to hází hlášky atp. ,aby do budoucna mohli vylepšovat podporu a tak podobně. Ani bych se nedivil, kdyby to bylo dávno v nějakých podmínkách použití, který stejně nikdo nečte ;)

Kdyby vetsina z nas chtela,aby Sony stahovala z PS3 data bez vedomi uzivatele tak by tam mela byt take ta moznost > Chcete,aby ten a ten ,stahovalo data urcite protohle a tamhle to ----->

oni tohle vsechno delaji bez souhlasu uzivatele a mimochodem jsme v EU to mas jako u Win taky se muselo u Win 7 mit moznost vlastniho vyberu prohlizece.Co tim chci celkove rict.

My jsme sice koncovy uzivatele ,ale mame snad pravo a mit na vyber > povolim, nepovolim a ne .... DEJ OK a jedem.Osobne jsem tedka dost zjedavej co s toho bude jak tedka lidi vedi,ze si stahujou data bez vedomi uzivatele.

Me osobne online hrani nelaka ,ani tam chodit nechci jen jsem to zkusil jaky to je ,ale jak jsem uz uvedl > Chysta se menic MAC a urcite i ID a celkove PS3 pujde hodne rychle do kytek uz jen s toho duvodu ,ze maji kompletne PS3 prolomeno.

(Zmena vsech dat je mozna!) Tak to hold odserou i ty slusny coz neni spravny,kdyz si za danou vec slusne platite ...

celkovy muj nazor : Mela si to Sony lepe hlidat a kdyz uz vedela,ze nekdo chysta prolomeni PS3 tak na toho cloveka vlitnout a ne kdyz uz je CFW 3.55 pak uz je to jen hodne k smichu ! .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 356
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Kdyby vetsina z nas chtela,aby Sony stahovala z PS3 data bez vedomi uzivatele tak by tam mela byt take ta moznost > Chcete,aby ten a ten ,stahovalo data urcite protohle a tamhle to ----->

oni tohle vsechno delaji bez souhlasu uzivatele a mimochodem jsme v EU to mas jako u Win taky se muselo u Win 7 mit moznost vlastniho vyberu prohlizece.Co tim chci celkove rict.

My jsme sice koncovy uzivatele ,ale mame snad pravo a mit na vyber > povolim, nepovolim a ne .... DEJ OK a jedem.Osobne jsem tedka dost zjedavej co s toho bude jak tedka lidi vedi,ze si stahujou data bez vedomi uzivatele.

Me osobne online hrani nelaka ,ani tam chodit nechci jen jsem to zkusil jaky to je ,ale jak jsem uz uvedl > Chysta ne menic MAC a urcite i ID a celkove PS3 pujde hodne rychle do kytek uz jen s toho duvodu ,ze maji kompletne PS3 prolomeno.

(Zmena vsech dat je mozna!)

Něco takového - důvod, aby si mohli tyhle informace zjišťovat - v podmínkách určitě bude ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

opravdu uz je to komicke...

quick > tu moznost, samozrejme mas. nemusis tam prece vubec ten kabel pripojit. tim ze to udelas tak pristupujes na podminky sony a tim padem uz je to tvuj problem. a nejaka vymluva, ze si to chtel jenom zkusit...proste si se pripojil.

mas v manualu jasne napsano, ze se pri pripojeni konzole na net se pripojuje na psn automaticky. co presne je na tom nejasneho ??? proc neustale hazis svoji blbost na nekoho jineho.

a za dalsi, opravdu je hrozne jak ta zla a oskliva sony shromazduje tva OSOBNI data. treba to kolik mas trofeji nebo jakyho mas avatara. asi trpis nejaky stihomamem, ze vsichni u sony cekaji na to, az se pripoji quicksilver a podivaji se kolik ma trofeji.

nebo jaka jina osobni data tam mas tak dulezita ? pokud mas strach ze ses monitorovanej, tak se proste nepripojuj na net a to ani pocitacem, protoze tam tech osobnich dat mas mnohem vic.

jedine co dejme tomu muzes povazovat za osobni data jsou udaje o uctu, ktery zadavas treba pri placeni online. ale zase je to jen a jen o svobodnem rozhodnuti jednotlivce. nikdo te prece nenuti. mas na vyber a nic neni povinnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

^ ještě k těm ZÁKEŘNEJM podmínkám, který tě donutili odsouhlasit. Za prvý si nejsem jistej, jestli náhodou nejsou na cz.playstation.com v češtině... a kdyby ne, tak je to jenom tvoje věc, že jsi odsouhlasil něco, o čem nemáš páru.. to by se ti někdy mohlo vymstít mnohem víc, než jen nějakým BANem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono tak nejde az tak o ty data jako ,kdyz vetcina z vas tam ma zapsanou platebni kartu a pokud jsem to dobre cetl a pochopil ( moji hlavou ) Tak uz nekdo ty cisla z PSN ukradl a ma moznost s uctu vybrat penize ?

Jde o to,ze ty udaje o karte by vam meli zustat ve vasem PS3 !!!! A ne,aby informace o karte + cislo se ulozilo u Sony a meli tam dokonaly prehled kolik mate penez.Dokonce tady uz nekdo napsal,ze se mu uctu stratily penize ,ale to asi nebude mit spojitost stimhle,kdyz se to stalo pred par dny.

PANEBOŽE, kolik ti je? 10 ? 8 ?

Sony má právo držet info o tvé kartě, pokud je nezneužije. Technicky vzato, je může vyžadovat třeba i policie. Pokud vám nevstoupí na účet (jakože ne, nemá heslo) nebo nevybere peníze, není to nic trestného!

A co, že vám Sony leze do PS3? Odsouhlasili jste to? ANO, tak mlčte... Je to vaše chyba, když s tím nesouhlasíte, nemáte to potvrzovat...

Nikdo tě nenutí odesílat informace - to dělá Sony a oprávněně - Sony hlídá, jestli někdo NENAHACKOVAL konzoli, a to je váš případ. Přestaňte brečet, že Sony dělá to co smí, a vám to vadí.

Kdybyste neměli JB/CFW tak byste si toho nevšimli a byli zticha.

Plus, osobní data shromažďuje každý - operátor, prodejce (i kreditky - zažalujte ho honem!), úředníci, kdokoli, u koho ukážete třeba občanku. Pokud je Sony nezneužije (přímo k vyhledávání lidí nebo předávání), tak na to má plné právo.

To, že někdo ukradl peníze z kreditek není vina Sony, ale vina toho, co se tam naboural - a nebýt těch, co to hackli, protože museli mít nutně úplně všecicko, tak se nic takovýho nestalo. Vidíte v tom ten kruh ? :)

Mígl: To jsem psal já. Nejde tu ani tak o to, že to je fyzická věc, ale je to za peníze - a hry ne? Tak za co, za cornflaky ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to mozny ze jsou treba nejde na netu.Jen by uz to mohlo byt davno CZ ,kdyz maji krasne prelozene stranky do CZ.Uvidime co prinese budoucnost.

Ja teda jen doufam,ze kvuli prolomeni nepujde cele PS3 do kytek.Kazdopadne se ted dost lidi stahne do offline hrani.

A uzivat si kvalit ps3 dal a nikomu dalsimu neskodit to je spravne.Ja jsem rad,ze me na to Sony upozornilo.Delam spatnou vec o ktere vim a proto diky Sony.

Pojedu offline a popreju vam mnoho uspechu do budoucna.

Ps: vic skodej lidi co puzivaji pri hrani cheaty jak JB,CFW a nebo neco podobneho ,pribude akorat ta zmena mac-id to uz pak bude na provaz .)

Právěže PS3 jde do kytek, a to jen díky VÁM. Kdyby si každý **** hned nestáhl CFW a na to milion her, nic z toho, co Sony udělala/udělá nebylo/nebude potřeba. Brečte si na správném hrobě.

Jenže cheaty neberou společnost peníze, který se pak musej uchylovat k věcem jako jsou komplet bany účtu (místo toho třeba jen konkrétního MP ve hře) apod. Všechno je o penězích a o ty kvůli CFW a JB přicházejí.

Než to´někdo nadhodí - na Xku to je úplně jiné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podmínky::

"2. RESTRICTIONS

You may not lease, rent, sublicense, publish, modify, adapt, or translate any portion of the System Software"

Další důvod proč nemůžou přeložit Store v Čechách (podmínky pokračují, nezkopíroval jsem vše)..museli by jim dát povolení....

4. COLLECTION OF INFORMATION/ AUTHENTICATION

"SCE may retrieve information about your hardware and software for authentication, copy protection, account blocking, system monitoring/diagnostics, rules enforcement, game management, marketing purposes, tracking user behavior and other purposes. The information collected is not your personally identifying information. SCE may use DNAS (Dynamic Network Authentication System), a proprietary system designed to authenticate game titles and the PS3™ system when you connect the PS3™ system to a network, to collect this information. Any unauthorized transfer, exhibition, export, import or transmission of programs and devices circumventing DNAS may be prohibited by law. SCE reserves the right to use any other authentication or security system, or method in connection with the PS3™ system. You can find more information on how SCE or its affiliated companies may use the collected information by referring to the privacy policy on the SCE company's website for your territory. The applicable privacy policy applies to your use of the PS3™ system."

A zase je všechno úplně jasné ;)

Asi si ty podmínky přečtu celý...když jste mě tak navnadili :D

Podle mě store nepřekládají i z důvodu toho, že by museli napsat česky podmínky....a kdo by chtěl platit právníka, kterej by to napsal a něco o tom ví, že...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Volný překlad:

Nesmíte pronajímat, licensovat, publikovat, MODIFIKOVAT, adaptovat nebo překládat jakékoli části systémového hardwaru

SCE může získávat informace o vašem hardwaru i softwaru pro autentifikaci, ochranu kopií, bolokování účtu, monitorování/diagnostiku systému (PS3), porušování pravidel, ovlivňování her .... Informace NEJSOU osobními informaceni....jakékoliv neoprávněné přesouvání, import, export nebo ovlivňovní programů (appp a her) je postižitelné zákonem....SCE mi vyhrazuje právo získávat tyto informace.....SCE si vyhrajue právo podle těchto informací zasahovat do vaší PS3

Enjoy hackers :)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

abych vše uvedl na pravou míru - česky je i manuál k PS3, kde jsou takové věci v menší míře uvedeny a odkazují na všeobecné podmínky...

EDIT: pozdě :D .....však proč existuje právo...aby se vše tak naprosto nesmyslně zamotalo a zmátlo zákazníka :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno jo hold jsem po vytazeni manual ani necetl ,zapojil a hral originalku Little big planet.Jo taky mam lidi originalku tak jsem zlej na sony jen malinko .-)

Ha, a je to tu :D

Uznej, že tohle je čistě tvoje chyba, a tak tedy nemáš "právo" nadávat na praktiky (bany) Sony, protože jsi porušil to, s čím jsi souhlasil :) A česky to máte, so enjoy!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

^ to nečetl asi nikdo, dokud něco specifickýho nehledal ;) Prostě jde o to, že Sony nás o tom informovala, a to, že jsme si to nepřečetli je už druhá věc :)

Ano, ale to není chyba Sony, jak tu drtivá většina hackerů tvrdí. To je problém u všechn výrobků (PC, PS3, X360..........), ale ne výrobců ;)

Toto je oficiální vyjádření Sony v CZ, které lze nalézt zde: http://cz.playstation.com/ps3/news/articles/detail/item347426/D%C5%AFle%C5%BEit%C3%A1-zpr%C3%A1va-o-p%C5%99%C3%ADstupu-do-s%C3%ADt%C4%9B-PlayStation%C2%AENetwork-a-ke-slu%C5%BEb%C3%A1m-Qriocity%E2%84%A2/

Hackeři nedávno začali používat zařízení na neoprávněné obcházení ochrany systému PlayStation®3.

Tato zařízení umožňují používání neoprávněného nebo pirátského softwaru. Použitím takového zařízení nebo softwaru dochází k porušení podmínek v „Licenční dohodě k system doftware (systémovému softwaru) pro systém PlayStation®3" a v „Podmínkách služby a Uživatelské smlouvě" pro síť PlayStation®Network/Qriocity™ a ustanovení v Pravidlech chování.

Při porušení Licenční dohody k system software (systémovému softwaru) pro systém PlayStation®3 zaniká zákaznická záruka na tento systém. Kopírování nebo používání pirátského softwaru je navíc porušením mezinárodních autorských práv.

Uživatelům, kteří budou používat zařízení na obcházení ochrany nebo neoprávněný či pirátský software, bude trvale zrušen přístup do sítě PlayStation®Network a ke službám služby Qriocity™ prostřednictvím systému PlayStation®3.

Aby tomu uživatelé předešli, musí okamžitě přestat používat a odstranit všechna zařízení na obcházení ochrany a smazat ze svých systémů PlayStation®3 veškerý neoprávněný nebo pirátský software.

V případě jakýchkoli otázek týkajících se tohoto případu se obraťte na Zákaznický servis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Quicku dodrž slovo co jsi dal smaž tu účet a už sem nepiš protože to co sem házíš za bláboly je hrozný, narážím na to co jsi tu předváděl včera. To je fakt neuvěřitelný.

A k PS3 divím se že se vám chce pořád hádat a urážet se navzájem vždyť kdo chce kam tak se podle toho chová ne. Od nedávna je to zákon akce a reakce nic jiného tak co.

Jsem zvědav kolik se tu ještě objeví topiků já dostal Ban nebo už je to tady vlna Banů tak to pište alespoň do jednoho ne?

Jinak všem pěkný klidný večer.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu