Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Přehřívá se vám PS3 a často zapíná větráky na maximum? ŘEŠENÍ!!


Luk3z^

Recommended Posts

  • Odpovědi 216
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Záleží na tom, jestli ti stojí 100 ,- za pár °C. PS3 funguje dobře i s tou nejlevnější pastou... pokuď chceš ale přidat, tak např. tahle:

http://www.czc.cz/arctic-silver-as5-3-5g-premium-silver-thermalcompound/31427/produkt

je dobrá.

Zřejmě ti pomalu popraskavá cín. Očekavej brzo YLOD

Nestraš ... praskaj mu akorát plasty. Kdyby slyšel praskat cín, tak by bylo pozdě. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdravím, mám PS3 slim cca 2-3 roky.Hrané je ,,jenom'' asi rok a půl a ne moc intenzivně :D.Můžu mu udělat nejakou ůdržbu?Vevnitř bude asi dost prachu...a třeba vyměnit pastu nebo neco takovýho.....Nevím jestli se to dělá na slimech taky nebo nebo ne...

Díky za každou radu!nechci za rok ylod...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupoval jsem PS3 40 GB "FAT" hned v začátku, kdy se objevila, tenkrát asi za 11 tisíc tuším. V 2 leté záruce mi začal běžet větrák na plno, tak jsem reklamoval a dostal fungl novou. Pak zase v poho a asi půl roku zpětně to začlo zase. Teď už nemám čas na hry, takže to zase tolik neřeším, ale na přehrávání DVD nebo matrošek je to nepoužitelné, což me štve. O pastování na procesor sem už četl, ale netroufl jsem si na to. Myslíte, vy co jste to tak vyřešili, že to normálně zručnej člověk s běžným náčiním zvládne, nebo to mám hodit do nějaký PC opravny? Díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

že nikomu nedrží? já mám FATko od srpna 2008 a často jede i několik dní v kuse bez vypnutí. i po 3 dnech je PS3 vepředu studená a vzadu vlažná.

Ještě doplním že vepředu studenou a vzadu vlažnou ji mám taky, ale nejvíc hřeje na pravé straně u výdechu vzduchu.. A i kdyby se mi Fatka nějak porouchala, tak slima nekoupím, prostě se mi nelíbí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na revizi nezáleží, všechny jsou +/- stejný. Předpokládám, že ty chceš vyměnit akorát tuhle pastu:

http://www.alsvartr.de/wp-content/uploads/2010/08/ps3_wlp1.jpg

witaHavr dělal něco jinýho. :)

Zaleži protože ps3 maji jinak dělane větraní. 60gb a 40gb je totalne vnitřně rozdilna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaleži protože ps3 maji jinak dělane větraní. 60gb a 40gb je totalne vnitřně rozdilna

No princip chlazení je ten samej (výměna pasty pomůže na všech modelech) - musíš jen použít trochu jinej postup na to, aby ses k těm procesorům dostal. :)

CECHJ a novější (poslední revize 40 GB a většina 80 GB):

CECHE - CECHH (většina 40 GB):

ostatní (60 GB, 20 GB a první 80 GB):

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě doplním že vepředu studenou a vzadu vlažnou ji mám taky, ale nejvíc hřeje na pravé straně u výdechu vzduchu.. A i kdyby se mi Fatka nějak porouchala, tak slima nekoupím, prostě se mi nelíbí :D

vzadu na pravé straně je to teplejší, pač je tam pasivní chladič, jinak já mám CECHJ04 a myslel jsem že na týhle revizi se YLOD nevyskytuje, tak koukám že jsem se asi spletl. každopádně kámoš má CECHG03 a má jí vzadu všude stejně dost horkou, ale nemá jí vůbec slyšet. i když jsem dal k jeho PS3 ucho tak větrák nebyl skoro vůbec slyšet a vyjíždění CD z mechaniky má rovný, což je taky zvláštní pač u každého jsem viděl že se ten disk vytočí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem se s troškou obav pustil do pastování procesorů. Prvně musím moc poděkovat uživateli "Prott" za odkazy na You tube, bez toho bych asi neměl odvahu PS3 otevřít. Je to ale opravdu snadný, každej průměrně zručnej kutil to zvládne. Pastu sem použil nějakou Titan s nanovlákny či co za 85Kč. Moc sem se výběrem nezabýval, ale nanášela se dobře a účel splní. No, podstatné je to, že po včerejším hraní cca 1 hodiny v kuse, kdy normálně začal větrák točit naplno po 10-20 minutách, tak včera nic. Úplně tichá, jak zamlada. Nechci to zakřiknout, ale vypadá to, že to fakt pomohlo. Čili, díky všem za odkazy, tipy a rady a doufám, že tímto svým sdělením dodám někomu dalšímu kuráž to zkusit taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu