Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Ps3 ylod oprava funguje to


Ostík69

Otázka

Ahoj panove muže mi nekdo poradit jakou pastu pouzil ve video navodu na youtube na opravu PS3 pri odpaleni spoju mezi zakladni deskou a cipem CPU,GPU moje angl je slaba a nepobral jsem to . Diky za odpovedi. Ostik69@seznam.cz

Bohuzel moje konzole to odnesla jsem z toho zoufalej poprve mechanika,ale v zaruce podruhe ylod bez zaruky nikomu z vas to nepreju. Diky za odpovedi :?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

čus, hale můžeš použít jakoukoliv teplovodivou pastu ale čím kvalitnější pasta tím lepší..

jinak spoustu teplovodivejch past najdeš zde: http://www.czechcomputer.cz/fulltext.jsp?query=teplovodiv%C3%A1+pasta&type=stockitem

osobně bych ti mohl doporučit tuto: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=67022

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Pánové má někdo zkušenost při opravě YLOD se tam davá teplovodivá pasta pokud všichni říkají ,že to dlouho nevydrží co se stane když jí tam nedám nebo dá se to obejít i jinak ? Díky za odpovědi.

hele nevymyšlej tu novy zpusoby jak chladit cpu a gpu , to proste bez teplovodivy pasty u takovych moderních cpu a gpu nejde to bys ty cipy uplne zničil a ps3 by ti nejelo ani 5 min , takže jestli se ti povede opravit YLOD tak tam naplacej tu MX3 pastu (pry se do PS3 davá trochu víc jak do PC) a uvidíš jak dlouho ti vydrží opravená ale nečekej zázraky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu