Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

psp brick?


Pistacie

Otázka

Cau jednou jsem se hodil ze hry zpatky do menu a a nevidel jsem hry, skousel jsem vypinat, zapinat natvrdo usnout atd. a nic. Az mi nakonec neslo psp vubec neslo zapnout. mam psp 2004 a flash uz si ani nepamatuju ale ten nejnovejsi, proste novy hry mi tam sly.... Jednou kdyz jsem to natvrdo uspal (proste jsem dlouho drzel vypinani) a od te doby nejde psp zapnout. Normlane zapnu a ani se trosku nepodsviti jen se rozne diodka a tot vse.. normalne ho muzu nabit ale zapnout ne.. je to brickly? a jestli jo jak to opravim? A ne prosim odpovedi jdi za nekym kdo ti to udela, verim ze to zvladnu udelat sam. Predem dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

nejspíš sis omylem udělal z baterky pandoru, zapni psp přes nabíječku, vlož baterku a vytáhni nabíječku. Pokud zůstane zapnuté tak v menu stiskni tlačítko select a vyber make normal battery a hotovo. Předpokládám že máš CFW 5.50 něco. U starších CFW tato možnost není...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu