Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

nejde mi nainstalovat skype - help me pls


sisiliska

Recommended Posts

ahoj, moc vás všechny prosím o radu..

měl jsem skype na mém 1. PC kde běželo vše bez problémů. teď jsem si pořídil nový a nejde mi tam nainstalovat skype, podrobně vysvětlím:

1. stahuji skype z officiálního webu skype.com

2. stahnu a spoustim program a kliknu na nainstalovat

3. hodí mi to doby cirka 10minut a cirka v 10% se začne zvyšovat doba instalování a asi po 3 minutách je to na "více než hodina"

4. čekám a čekám a po 20-30 minutách instalingu mi to hodí error že se vyskytla chyba a neco at si to ztahnu z http://www.skype.com/intl/cs/get-skype/on-your-computer/windows/downloading/ kde jsem to stahoval i před tím.

45cda78d5e.jpg

hodně mě to štve protože skype byla moje každodení zábava s přáteli se kterýma nemohu být fyzicky :(.

PORADTE PLS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

j dik

ted sem zjistil ze mi antivir neco smazal ve win32 a proto se nejde s tim serverem spojit tak sem postahoval ty soubory co chyby, odinstaloval zasran.ej avast a uz mi jede i ten normal, ale přesto dík seš jedinej z neakejch 30 lidi kdo odpovedel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu