Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Wawe 10 na scene


Eledar

Recommended Posts

Není to tak uplně k tématu, ale trošku jo, tak ať nezakládám novej topic ;). Pokud jsem to pochopil dobře, tak novej Abgx má možnost patchovat hry s AP2.5, ale já mám flash LT+ 1.1, takže žádný patch nepotřebuju. Doteď jsem používal starej Abgx, ale dnes jsem s novým projel NFS, který ochranu mají a nějakej patch tam proběhl. Zajímalo by mě teda, jak je to s bezpečností na LIVE a o jaký patch tam vlastně jde. Snad jste mě pochopili a kdyžtak mi vše objasníte ;). Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

. Pokud jsem to pochopil dobře, tak novej Abgx má možnost patchovat hry s AP2.5, ale já mám flash LT+ 1.1, takže žádný patch nepotřebuju. .

Ale ano, ze potrebujes patchovat v abgx, ked hra ma AP2.5. Ved ten patch je predsa pre LT+ a bez neho nespustis ani ty hry s AP2.5 :D Na stary flash je ten patch v abgx zbytocny, nic neriesi. Hadam si to pochopil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aháá :) a já se divil, proč na xboxu s nejnovějším flashem nfs hot pursuit nefungují a celá konzole se sekne na cca 10s... takže musím image projet tím programem a pak to pošlape jo?

Jo jestli máš to LT+ tak to projed znova..ale tentokrát na level 3 a pak na level 0..a vypal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu