Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Tekken Dark Resurrection


shadow.wizard

Recommended Posts

:bann::offtopic: TOHLE JE NA PSP A NE NA PS3 tak sem nepiš voe.

Mám otázku: Kdy skončí combat attack? TO končí až dáš všechny komba bo co?

command attack myslíš určitě... a je tam celkově 10 komb.....takže pohoda...

muj osobní rekord je 00:31:65 za fenga a 00:39:65 za bryana ^^

tekken powa!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 477
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

command attack myslíš určitě... a je tam celkově 10 komb.....takže pohoda...

muj osobní rekord je 00:31:65 za fenga a 00:39:65 za bryana ^^

tekken powa!

tak zrovna za fenga jsem dal rekord okolo 20 vteřin, už je to ale dávno :P :wohow:

jojo tak machruju no a co :dozey: ................... :lol:

edit: ne neříkám že mi to říkáš, jen jsem něco takového čekal :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem Tekkena na PSP začal hrát i já a rozpoutal fenomén u nás ve třídě :D fakt masná hra

hele jak je to s těma aurama? vím, že už jsem získal všechny 4 bílé a ted mám už level 2 od Life Aury, ale není možné nějak rovnou koupit žlutou? četl jsem na netu něco o Random Aura,kdy bych to mohl zkoušet kupovat dokola, dokud bych neměl žlutou, ale to nemůžu najít

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hvězdička znamená že musíš v tom okamžiku počkat např 0,4 vteřiny a až pak zmáčknout další tlačítko

JJ moc dík. :D

prostě taková mezi sekvence = )

a když sme u těch komb..... moc pěkné videjko http://cz.youtube.com/watch?v=eeODrySqi7o

Tobě tky dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem Tekkena na PSP začal hrát i já a rozpoutal fenomén u nás ve třídě :D fakt masná hra

hele jak je to s těma aurama? vím, že už jsem získal všechny 4 bílé a ted mám už level 2 od Life Aury, ale není možné nějak rovnou koupit žlutou? četl jsem na netu něco o Random Aura,kdy bych to mohl zkoušet kupovat dokola, dokud bych neměl žlutou, ale to nemůžu najít

aury musíš vybojovat myslím že v arcade nebo v doju ted nvm sry.

každá aura má 4 lvl "viditelnosti"

Tempnest aura - bíla

Life aura - zelená

Burning aura - fialová

Raging Aura - červená

Dark aura - taková modro fialová... je podobná Burning auře

Artic aura - světlě modrá

Golden aura - žlutá nebo pro někoho zlatá

:psp: muck :-*

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aury musíš vybojovat myslím že v arcade nebo v doju ted nvm sry.

každá aura má 4 lvl "viditelnosti"

Tempnest aura - bíla

Life aura - zelená

Burning aura - fialová

Raging Aura - červená

Dark aura - taková modro fialová... je podobná Burning auře

Artic aura - světlě modrá

Golden aura - žlutá nebo pro někoho zlatá

:psp: muck :-*

Díky moc, tak vidím, že zlatou budu mít za dlouho :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

haledte je nejaka www stranka zabyvajici se tekenem ? kde jsou treba komba , nejaky tipy , triky , popis charakteru, atd. ?

a jeste jsem se chtel zeptat co delaj ty aury ? jestli je to jen graficka vychytavka nebo jestli je to treba trochu i sheald nebo takneco ? pac mi prijde ze jich je tam hrozne moc..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každá aura přidává trochu nějakou jinou statistiku. Když koukneš o pár stránek zpátky tak to tam někdo psal.
zajímalo by mě kdy jsi to viděl.... podle mého názoru je to blbost
haledte je nejaka www stranka zabyvajici se tekenem ? kde jsou treba komba , nejaky tipy , triky , popis charakteru, atd. ?

a jeste jsem se chtel zeptat co delaj ty aury ? jestli je to jen graficka vychytavka nebo jestli je to treba trochu i sheald nebo takneco ? pac mi prijde ze jich je tam hrozne moc..

no asik nejvíc informací máš na gamefaq.com... tam toho je dost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:bann::offtopic: TOHLE JE NA PSP A NE NA PS3 tak sem nepiš voe.

Mám otázku: Kdy skončí combat attack? TO končí až dáš všechny komba bo co?

Omlouvám se. Ne že bych chtěl spamovat, ale tento příspěvek jsem psal i do PlayStation 3 sekce a následně mi byl přesunut do sekce PSP, tak jsem si říkal, že je toto téma větší a někdo by si toho mohl všimnout a poradit mi. A místo toho jsem seřván. Vážně jsem už nad tímhle problémem zoufalý. Vložil jsem ho asi do 3 for a nikde žádná odpověď. A to bych si opravdu rád zahrál online. Kdyžtak zkusím vytvořit novou sekci v PlayStation 3 foru a tam tohle vložit a smazat staré příspěvky. Nemá někdo nějaký tip, co bych s tím měl udělat? Kam bych měl ještě napsat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cus hele mam tekkena ale vubec to neumim hrat.. na easy kazdyho davam a na medium dostavam narez jako blazen.. nechapu ty komba nebo ty rany ja kto ubere 50% zivota.. s eddym ani nwm jak se cilene postavin na ruce a jak treba delat ty prizemni komba.. poradte pls nejaka dobra komba s eddym napr: ctverec dopredu trojuhelnik :D jsem tekken lamka :D diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
.......Anebo macke vsechny tlacitka najednou, nekdy to funguje :D

:D Jo to funguje, všechny tlačítka najednou je hukot:)......Ale jinak je v pohodě ten kombolist. Já se to naučil prostě zkoušením a když mi došla fantazie tak kombolist jak zmiňuje Anonymous_

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu