Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Tekken Dark Resurrection


shadow.wizard

Recommended Posts

Takze ako vsetci viete TEKKEN sa stal na PSP jednou z najlepsich hier tak preco o nej nepokecat?

:arrow: S akou postavou najcastejsie hrate?

Ja vacsinou Eddy Gordo.

eddy.gif

:arrow: Vase najoblubenejsie prostredie?

Pre mna Snow Castle.

e32006_p2_Tekken-Dark-Resurrection.jpg

:arrow: Najkrajsia postava v hre?

Urcite Devil Jin.

dvj_csle_fin.jpg

:arrow: Postava s ktorou neradi superite?

Su to vacsie postavy ako Jack-5, Panda, Kuma.

527px-Jack5.JPG548px-Panda_Tekken.jpg9789_tekken_dr_dr86_0217.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 477
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No tak Tekkena jsem hrál jenom chvíli (asi 4 hodiny v kuse :D ) na seznámení, páč ještě dohrávám NFS, ale...

Zatím nejoblíbenější postava je.. kruciš už i jméno jsem zapoměl :oops:

tekken009.jpg

prostředí jsou všechny pěkný, ale zatim asi nejvíc mě zaujalo tohle

tekken012.jpg

nejhezčí postava? :D

tekken024.jpg

a nejhorší soupeř je pro mě takovej ten přiblblej Klokan, vždycky mě zbuší jak psa (a pak že ženský se nebijou :twisted: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta holka na obrazku mi pripomina ucitelku z telaku :lol:

No tak to se asi přijdu mrknout :D

Ja pridam az 8.9 kdy doufam mi Tekken prijde!Starsne moc se tesim a se*e me ze vy to uz mate v ISO a ja musim cekat nez jim na skald prijdou originalky!

Uff 8.9. :shock: . tak to přeju pevný nervy, ale věř, že se to vyplatí :wink: . Jestli v nejbližší době budu upgradovat (což bude nejdřív asi až po vydání emulátoru na PS1), tak to bude jedna z prvních her, kterou pořídim :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta holka na obrazku mi pripomina ucitelku z telaku :lol:

No tak to se asi přijdu mrknout :D

Ja pridam az 8.9 kdy doufam mi Tekken prijde!Starsne moc se tesim a se*e me ze vy to uz mate v ISO a ja musim cekat nez jim na skald prijdou originalky!

Uff 8.9. :shock: . tak to přeju pevný nervy, ale věř, že se to vyplatí :wink: . Jestli v nejbližší době budu upgradovat (což bude nejdřív asi až po vydání emulátoru na PS1), tak to bude jedna z prvních her, kterou pořídim :) .

A co ti v tom brání koupit to teď?Teda až ta originálka vyjde.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta holka na obrazku mi pripomina ucitelku z telaku :lol:

No tak to se asi přijdu mrknout :D

Ja pridam az 8.9 kdy doufam mi Tekken prijde!Starsne moc se tesim a se*e me ze vy to uz mate v ISO a ja musim cekat nez jim na skald prijdou originalky!

Uff 8.9. :shock: . tak to přeju pevný nervy, ale věř, že se to vyplatí :wink: . Jestli v nejbližší době budu upgradovat (což bude nejdřív asi až po vydání emulátoru na PS1), tak to bude jedna z prvních her, kterou pořídim :) .

A co ti v tom brání koupit to teď?Teda až ta originálka vyjde.
A kde ho mam koupit pls? :cry:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co ti v tom brání koupit to teď?Teda až ta originálka vyjde.

No co si budem nalhávat, dokud člověk má možnost hrát zadarmo, tak se do koupě moc nehrne. Podobně (ikdyž jak kdy) to praktikuju i na PC - když se mi hra líbí a baví mě, tak ji koupím, ale většinou až po slevě. takhle mám doma Toca Race Driver za 199,- NFS:U2 za 599,- FlatOut za 199,- a Quake IV za 699,- :) . A na PSP dokud jsem neměl možnost hrát ISO, tak jsem vybíral s rozvahou a taky levnější edice :wink: . Takže než bude novej FW s emu, tak Tekken třeba bude už Platinum a to je pak jiná. Navíc do tý doby bude snad už víc Demo her na vyzkoušení a to se bude taky kupovat jinak.

Sakra, sorry, mám k těm OT nějaký sklony :?

2 ronox: tak s emu na PS2 bych to rozhodně reálně neviděl, protože sama emulace si žádá minimálně dvakrát takový výkon, než samotná hra :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak už jsem tu kdysi psal:

www.funtore.cz - tam to mají 1.9 - EU verzi

www.gamestation.cz - tam by to melo byt uz 14.8 - ale US verze (muze byt nekompatibilni s EU v multiplayeru - to si chce zjisitt. Jiank pojede v pohodě)

www.gamestop.com - oddut ji můžete mít vlastně hned (dovezou cca do 4 dní - jednou jsem tam objedna ve čtvrtek večer a v pondělí ráno se mi to válelo na stole) - ale je tam dost drahý poštovný. 60 dolarůdo ČR. Takže hra +poštovný tak vyjdou na 100 dolarů. Což je cca 2200kč. Ale pokud je někdo strašně nedočkavej, je to taky cesta jak se k tomu dostat docela dřív.

www.gameseek.co.uk - tady to už mají taky. Myslím že jsou maličko levnější. Ale bohužel neberou kartu co mám, takže s nima nemám zkušenosti a nevím jaký mají poštovný.

www.sendit.com - tohle je maličko do počtu. Tady to zatím nemají. Ale jde o jeden z nejlevnějších obchodů, takže se vyplatí si tady hry hlídat. Hry mají za západní ceny (tzn výrazně nižší - třeba Oblivion sběratelská edice tam vyšel v době releasu na cca 1000kč :-)). A poštovný do ČR mají 1,5Euro. Takže nějakejch 50kč. je to nejvýhodnější obchod co znám.

(bohužel zatím bez Tekkena)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

No ja mam nejradsi taky tu babu co vy- Christie Monteiro

Ale posledni dobou sem zacal hrat spis za Jina

Nejradsi hraju v takovym tom bordelu jak tam tancujou ty cubky :D

S kym nejradsi souperim to nevim, ale ten afroklokan Roger je zajimavej :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu