Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Tekken Dark Resurrection


shadow.wizard

Recommended Posts

  • Odpovědi 477
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jak už tu asi 3lidi řekli nejlepší je jít před Tekken dojo Story mod apod. do Practise modu a tam proste trenovat a trenovat a trenovat.Takhle to delam ja kdyz to chci zkusit s nejakou postavou a jakmile se naucim aspon 4good komba, tak du na sotry a de t v klidu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mackat secko je na nic. este u hry jako je tekk, kde kazda postava dela i podobne utoky trochu jinou kombinaci -_- nemluve pak o kombeni. zbytecna ztrata casu i opotrebeni tlacitek, kdyz na netu je hafo move listu

a mas dokonce jeden i primo v hre a dokonce i se simulaci toho co to udela a jak to mas namackat.

takze practice - freestyle. naucit se a zapamtovat. a kdyz uz ty utoky umis poradne delat tak pak bud zmenit oponenta z nepohibliveho na aktivniho a nebo jit na nejake souboje. tam uvidis jak je kterej utok pouzitelnej a kdy... a to pak uz chce jen hodne souboju, aby jsi to zjistil. navic co funguje na slabsi oponenty (nizsi doja) vubec nemusi bejt ucinne na ty silnejsi, kteri ti uhnou nebo vykryjou. takze teorie pak praxe :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

navic co funguje na slabsi oponenty (nizsi doja) vubec nemusi bejt ucinne na ty silnejsi, kteri ti uhnou nebo vykryjou. takze teorie pak praxe :D

Mi povidej, posledni dojo obtiznost medium oponenti s rangem fujia a raijin sou porad v bloku, jakmile se objevi tekken lord tak ho smaznu na perfect, ale fujin, raijin a deilty sou peklo :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi povidej, posledni dojo obtiznost medium oponenti s rangem fujia a raijin sou porad v bloku, jakmile se objevi tekken lord tak ho smaznu na perfect, ale fujin, raijin a deilty sou peklo :?
počky si na poslední turnaj v posledním doju .... rank #1 divine fist,dark lordi atd ...toto je peklo xD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Tekken: Dark Resurrection

tekken_dark.jpg

tady menší návod buhužel v angličtině

Unlockable: Command Attack Minigame You must complete story mode 2 times.

Unlockable: Tekken Bowling Minigame

You must complete story mode 3 times.

Unlockable: Theatre mode

You must finish story mode once.

Unlockable: Tekken Dojo Time Attack

Play Water Dojo.

Unlockable: Heaven Dojo

You must complete the Void Dojo. Then beat Ranking Tournament and Jinpachi.

Unlockable: Panda

You have to select Kuma. Enter CIRCLE.

Unlockable: 2006 E3 trailer

You have to complete command attack 5 times around 1 min 30 sec.

Unlockable: Burning Auras

You have to win Time Attack.

Unlockable: Opening Movie Console Part 2

You must collect more than 5000G in one round in Gold Rush Mode.

Unlockable: Jinpachi's Ultimate Transformation

Lose to Jinpachi in Story Mode a

Unlockable: Tekken Dark Resurrection Opening Movie (AC Version)

Defeat Survival Mode.

Unlockables: Tempest Auras

You must go through the Earth and Water dojo.

Unlockable: Jinpachi's Winning Movie

Reach his stage in story mode, and lose.

Unlockable: Dojo Unlockables

Unverified.

$3 million ... Clear the Ranking Tournament in Void Dojo.

Heaven Dojo, Jinpachi's Ghost ... Clear Void Dojo, defeat both the Ranking Tournament and Jinpachi.

Tekken Dojo Gold Rush ... Play the Wind Dojo at least once.

Tekken Dojo Roulette Battle ... Play the Void Dojo at least once.

Tekken Dojo Survival ... Play the Fire Dojo at least once.

Tekken Dojo Time Attack ... Play the Water Dojo at least once.

Yurin Dojo ... Complete earth, water, and fire dojos on Easy difficulty or earth, water, fire, wind, void, and heaven on normal difficulty.

Wind Dojo

Submitted by Gary Spratt

Unlockable: Life Auras

You must complete Fire and Wind dojo.

Submitted by Feingold

Unlockable: Alternate Character Skins

By selecting any character on the character select screen with the square button instead of the X button, that character will appear with an alternate skin or costume.

Submitted by Kraagesh

Unlockable: Costumes

If you're interested in having new costumes for Jin, Law, Lee and Xioyu, select them from the character select screen with the triangle button. This won't work for any other characters.

Submitted by siopaolo1

Unlockable: Background Images

To change the default image in the background of the menu screen, perform the following actions:

  • Jin's Fist - Get one character to Tekken Lord
  • Devil Jin's Fist - Get three characters to Tekken Lord
  • Jinpachi's Fist - Get four characters to Tekken Lord

jinpachi.jpgdeviljin.jpg

Zde i WEB z rozšířeným návodem Tekken: Dark Resurrection

Zde koupíte za 409kč Tekken: Dark Resurrection (PSP)

Zde ke stažení Zdarma Tekken: Dark Resurrection.zip

Zde ukázkové video Download

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejoblibenejsi postava: no je jich vic ..nejdriv to byla lili a pak i upraveny dragunov

nejhezci prostredi: vsechny jsou pekny...nejdriv me hrozne stval ten v tom kostele, nemohl jsem tam nikdy vyhrat, ale ted uz pohoda, takze prostredi mi je u p...le

nejhezci postava: samozrejme kraska lili xD

neoblibeni souperi: podle toho za koho hraju, ale nemam moc rad klokana,pandu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem začal hrát s new postawama: HEIHACHI MICHIMA, KAZUYA MISHIMA, LILI, ARMOR KING(ae toho lamim nejvic), DEVIL JIN. s Heaihachim a jinem sem komplet dohraj TD na easy i challenge a az TD dohraju i za LILI a KAZUYU, tak si to tepr chci dát na Norm.HEIHACHI+DWL JIN=EXPERT RANK.

Jinak s YOshem+Ravenem hraju jen proti bráchovi přes ad-hoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moje nejoblibenejsi postava je Eddy a Christie (proste mi sedi ten styl boje, je to takovy dynamicky a rychly). Prostredi mam nejradsi jak se souperi jakoby na tatami a v pozadi tancujou de*ky. Soupere nemam rad Paula, vsechny maly zensky (krome Christie), Howarigna (nebo jak to je), Gina a jeste neco ale to ted nwm. Jinak.. Hraju TD na Normal a chci se zeptat co bude dal az dohraju Fire Dojo a ted mam hodnost 5th dan. Co je jeste vic? PS: muzu si nekde ''prevliknout'' postavu? Me uz nebavi ten Eddy jak jen menim barvy obleceni. PS2: na co je ta Aura?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aury sou na malý zlepšení statistik. Každá je na něco jinýho

Převlíknout je můžeš. V hlavnim menu dáš Profile, pak Customise

Na normal je myslim 6 Dojo.

BTW Hwoarang je best. Taky 5th Dan

A plz můžeš mi říct která auro co zlepšuje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teda nwm jak vám, ale mně se po delší době hraní (třeba Tekken Dojo) postava okouká, a tak jsem sháněl návod jak si změnit u postavy skin. V tomto topicu to je, ale je to rozkouskovaný a nepřehledný, a proto jsem se rozhodl to shrnout a popsat to. :idea:

___________________

Takže, pokud chcete například u Eddyho to oblečení bez rukávů (Fasca) tak není nic jednoduššího než si při vybírání postavy najet na Eddy a potvrdit to trojúhelníčkem.

To samý jde udělat i při rozehraném Tekken Dojo, ale nejvíc mě baví, že se u toho dá měnit i barva.

Proto musíme najet do customise, najet na Eddyho, potvrdit trojúhelníkem a pohrát si.

Je to sice blbuvzdorný, ale příjde mi to užitečný a určitě to zpříjemní nejeden fight. :thumbup: :psp:

TIP! U Christie chce asi každý vidět její vnady a ty jsou nejlépe vidět u druhého typu skinu, takže velice doporučuju! :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja uz sice nemam PSP ale kdyz sem ho mel tak sem Tekkena mastil nejvic.

Nejradsi sem mel kazdopadne Ravena,Lili,Devil Jin a Heyhachi,Yoshimitsu... Nejlepsi arena je asi stim vrtulnikem. A jako enemy sem casem nesnasel kazdyho pac kdyz mate treba za Ravena titul Virtuoso tak uz sou silni vsichni !!! Ja mel skoro za vsechny Shihan a vissi. Jinak nekdo mozna nevi ze za kazdou postavu je vic obleku a ty se davaji pri vybirani postavy soucasnym zmacknutim treba kosticky + trojuhelnicku,ale moc sem to nestihl oczekovat nwm jak to presne funguje ale skuste... Treba takovej yoshimitsu je bud ten obyc,nebo predator a nebo takova smrtka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu