Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Tekken Dark Resurrection


shadow.wizard

Recommended Posts

  • Odpovědi 477
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jj uz mi to dorazilo a verzi mam asi US

Tak to je super. Ja to mam taky objednany v Gamestation. Ale s osobnim odběrem. Ale pokud ti to prislo, tak to znamena ze to maji skladem a hned jak jim skonci dovolna se tam pro to budu moct stavit.

Supr. za deset dni to mam doma.

no jestli to maji skladem to nevim protoze ten chlapek rikal ze vcera jich par posilal takze jim asi doslo jen par a ja mel stesti :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakým zpsůobem tuhle hru vůbec ovládáte?

Já jsem PSP zvyklej držet palcema na ovládací prvky, ukázováčky na horní dvě tlačítka v rozích a zbytek prstů mám dozadu.

Ale tím že mám na ovládací talčítka jen dva palce (v žádné jiné hře mi žádný prsty nechyběli) tak mi Tekken pijde úplně neovladatelnej. Když spousta údarů vyžaduje zmáčknutí alespoň dvou talčítek součastně, tak jak to v tom zápalu boje zvládáte? Jak dokážete zmáčknout třeba kolečko a křížek najednou během nějakýho složitějšího komba? To mám malý palce, nebo ty problémy nemám já?

A to nemluvím o směrovým kříži. Tam se mi v tutorialu ani při sebevětším zkoušení (i s položeným PSP a použítím obou ruk) nepodařil kryt v pořebu. Proste zmačkout dolů a doleva jsem neudělla ani obouma rukama. Copak to jde jedním prstem?

Sice se dá místo směrovýho kříže použít joystick, ale ten zase není tak přesnej :-(

Jsme jedinej co má potíže s ovládáním?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že problém není ani tak ve směrových, ale "úderových" tlačítkách. Tam bych to řešil asi, pro mě již klasickým, tekkenovským úchopem, tj. palec pravé ruky je pod ovladačem (v tomto případě pod PSP) a zbytek prstů tančí po tlačítkách. Tento styl mi naprosto vyhovuje a v mém okolí ho používá většina hráčů. Tlačítk o R jsem nikdy nepotřeboval natolik, abych od toho musel upustit, ale věřím tomu, že po nějaké době tréninku se povede dosáhnout i na to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nakonecj sme zjistil že se na rohový talčítka dají nastavit zkratky.

Noa protože čtvereček a kříček, nebo kolečko a šipka ještě nějak palcem zmáčknout jdou, tak jse si nastavil ty další dvě kombinace do rohu. Takže:

levý orhový tlačítko = šipka + čtvereček

pravý rohový tlačítko = křížek + kolečko

Docela to pomohlo. (dokud nemám zmáčknout nějakou jinou šílenou kobinaci :-))

Ještě by to nějak chtělo pořešit ty šipky. N ašipkách hraju kvůli přesnoti, na josticku kvůli skokům, kdy je třeba zmáčknout víc šipek. Blbý že člověk musí lítat palcem nahoru a dolů

o tom směrovým kříži co se nasadí na tohle dost pochybuju. Přije mi, že PSP má potíže zvládnout dvě šipky zmáčkntý naráz. Aení to rukam, ale PSP. (Zkoušel jsem to s ležícím PSP na stole a mačkat obouma rukama. Takže mylsím že větší přesnost jsem udělat nemoh. Stejně to nevzalo)

Tak se bojím že jakejkoliv nádstavec s tím nemůže nic udělat.

Takže to zatím vypadá, že hra má sice hromadu komb, ale použít se jich dá sotva polovina kvůli ovládání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu