Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Tekken Dark Resurrection


shadow.wizard

Recommended Posts

Ne ne. Přenastavit se to da tak, že na rohovy tlačitka si mužeš přiřadit libovolnou kombinaci dvou bojovejch tlačitek. A pak misto toho aby jsi zmačknul křižek a kolečko (což se mačka děsně blbě), tak zmačkneš jedno rohovy tlačitko. (samozřejmě křižek+kolečko bude fungovat pořad stejně, pokud se ti bude chtit mačkat)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 477
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ten D-pad je skutečně osmi směrný. Já osobně s tím nemám žádné problémy. Pokud jde o to mé, tekkenovské držení, tak mi přijde pohodlnější pro složitější komba a přesnější pro ty druhé dvě kombinace tlačítek. Křeče z toho taky nedostávám a člověk si na to zvykne možná i rychleji, než na ty zkratky. Musím ale uznat, že u DualShocku se takto hraje lépe, než na PSP (člověk ho musí mít neustále nakloněné na sebe). Každý ať si vybere, co mu přijde lepší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahaaaa jo chapu a to se normalne to L1 a R1 nepouziva? a jinak tech kombinaci je vic takze to jde udelat jen pro 2? :? ale aspon ze neco ale mozna by bylo dobre to jeste udelat tak ze treba zmacknout L1 + O, nebo R1 + X a tak ze by byli ty comba tak to jde taky prenastavit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to se mam asi hodne co ucit. neco se musi zmackou silene rychle po sobe az to skoro nejde. nekde jinede to chce zaes presny mezicasy. SIlenost. Jsem rad ze zvladam par zakladnich uderu :-)

Jak je to vlastne s vykryvanim uderu? Staci drzet smer dozadu a ono se to vykreje. Nebo musim dozadu zmcknou vzdycky presne ve chvili kdy na me zautoci?

A no vykryti low uderu staci drze dolu, nebo musim drzet sikmo dolu dozadu?

A josu k necemu dobry aury? Muzu pouzit dve. Ale vubec se mi to nelibi,tak si rikam ze to nmuze byt pouze jako dekorace :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja teda komba zvladam v pohode.Jinak na L1 a R1 mam nastaveny chyty (hmaty).L1=kolecko+krtrojuhelnik a R1=krizek+kolecko.Jinak PSP si opru o nohu a polozim na ni PSP a ovladam pohyb palcem a udery ukazovackem a prostrednickem.Tak mi to uplne vyhovuje.Jinak ten D-Pad bych rad zkusil :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to se mam asi hodne co ucit. neco se musi zmackou silene rychle po sobe az to skoro nejde. nekde jinede to chce zaes presny mezicasy. SIlenost. Jsem rad ze zvladam par zakladnich uderu :-)

Jak je to vlastne s vykryvanim uderu? Staci drzet smer dozadu a ono se to vykreje. Nebo musim dozadu zmcknou vzdycky presne ve chvili kdy na me zautoci?

A no vykryti low uderu staci drze dolu, nebo musim drzet sikmo dolu dozadu?

Vykrivani muzes klidne drzet dozadu jak dlouho chces ale par uderu se neda vykryt.Nektery silny.A kdyz vykrivas low udery tak sikmo dozadu. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já u toho stále tak trošku trpím :-)

(ale asi je to dobrá hra - u špatné by člově asi nevydržel trpět deset hodin v kuse :-))

Ale nemůže mi někdo z těch co mají s Tekkenem nějaký větší zkušenosit poradit nějakou postavu s kterou je vhodný začít. Taková aby se s ní daly snadno provádět komba člověk se aspoň trošku dostal do principů hry.

Nějakou kde člověk nebude zběsile mačkat tlačítka a doufat že to něco udělá, ale takovou u které budu poměrně jednoduše vědět co dělám.

Těch postav je tam hromada a nejsem si úplně jistej jeslti jsem si zvolil nejlepší do začátku :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já u toho stále tak trošku trpím :-)

(ale asi je to dobrá hra - u špatné by člově asi nevydržel trpět deset hodin v kuse :-))

Ale nemůže mi někdo z těch co mají s Tekkenem nějaký větší zkušenosit poradit nějakou postavu s kterou je vhodný začít. Taková aby se s ní daly snadno provádět komba člověk se aspoň trošku dostal do principů hry.

Nějakou kde člověk nebude zběsile mačkat tlačítka a doufat že to něco udělá, ale takovou u které budu poměrně jednoduše vědět co dělám.

Těch postav je tam hromada a nejsem si úplně jistej jeslti jsem si zvolil nejlepší do začátku :-)

Urcite prvy v zozname. EDDY GORDO.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Eddy je fajn, má snadné komba, ale já z něj nemám dojem, že ho opravdu ovládám (je to až moc snadné), takže pokud tam je, tak já doporučuji Brian Fury.

jj za nEddyho je to takovy jednoduchy...Proste mackas krizek kolecko + sipky a on dela zabijaky veci :lol: .Ale taky je to celkem dobry na zacatek s Paulem Pheonixem nema zas tak tezsky komba a tak ale je to MEGA velkej zabijak (pokud chces KILLER :twisted: ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bryan Fury excelentní stroj na zabíjení, psychopat, cyborg a taky můj druhý nejoblíbenější charakter ale neřekl bych, že je pro začátečníka na ovládání nejjednodušší..nejlehčí na trénink je určitě Hwoarang..

pamatuju si že na provedení 4 hit comb u něj stačí namačkat:

1) 4x kolečko

2) 4x křížek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě bych se zeptal - jsou k něčemu aury?

(krom otho že to divně vypadá)

A jinak jsem si asi oblíbil Asuku. Přijde mi docela snadná na ovládání ale přesto má dost možností. (možná je mají i jiný postavy jen jsem je nezvládl zatím obejvit).

Přijde mi přeně jako ideální začátečnicek jcharakter, tak jak jsem si to představoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimochodem - fakt tu někdo zvládá diagonální pohyby a tlačítkách?

Já si dal v practice modu zobrazovat historii zmáčknutejch talčítek. A prostě i když mám PSP položený na stole a mačkám to douma prstama, tak se mi nepodaří ani jeden skok.

Docela bych si přál, aby Sony vydalo nějakej usb ovladač, kterým by to šlo v pořádku ovládat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimochodem - fakt tu někdo zvládá diagonální pohyby a tlačítkách?

Já si dal v practice modu zobrazovat historii zmáčknutejch talčítek. A prostě i když mám PSP položený na stole a mačkám to douma prstama, tak se mi nepodaří ani jeden skok.

Docela bych si přál, aby Sony vydalo nějakej usb ovladač, kterým by to šlo v pořádku ovládat.

:D :D :D tedka me napadlo proc si nedat do USB slotu ovladac z PS2? :lol: a PSP pouzivat jako TV :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a myslíš že by to fungovalo? Ale rozhodně bych něco takovýho ocenil.

PSP někde položíš nebo opřeš, to není zase takovej problém. A hrát na něčem kde se dá přesně mačkat diagonální směr.

Na knoflíku to jde, ale taky úplně ne přesně. Navíc udělat tam nějaký kombo který vyžaduje hodně měnit směry je na knoflíku dost těžký :-/

Jo a co s těma aurama? Jsou k něčemu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu