Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Tekken Dark Resurrection


shadow.wizard

Recommended Posts

  • Odpovědi 477
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak jsem to skouknul, celou dobu to vychvaluji a zaverem reknou, ze je to skvela hra ale "preci jen k dokonalosti neco chybi" takze 80% - co jako chybi? recenzent zrejme nevedel coby on rad.

No on by asi raději ještě tak dvakrát tolik postav, dalších deset herních módů navíc a "lepší" grafiku. potom by dal možná i 95% :P .

Ne vážně, já sice nejsem Tekkenař, ale tahle hra mě fakt dostala. nevím, co bych tomu vytknul - snad jedině (pro mě :) ) celkem drsnou obtížnost na "hard", ale to je spíš právě tím, že jsem na tohle docela nemehlo :D. 80% si to myslím nezaslouží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to skouknul, celou dobu to vychvaluji a zaverem reknou, ze je to skvela hra ale "preci jen k dokonalosti neco chybi" takze 80% - co jako chybi? recenzent zrejme nevedel coby on rad.

No mylsím že co tomu chybí je lepší ovládání. Tahle hra je o přesnosti. A vzhledem k tomu že je takřka nemožný zmáčknout směr šikmo (na směrovým kříži je to s problémam dvěma prstama natož jedním - a musíš je zmáčknout a pusit přesně zaráz - jinak místo šikmo ti to započítá jako nahoru- šikmo - nahoru a to už se ti nevezme jako potřebnej směr pro kombo)

Na joysticku to jakž tak možný je, ale pořád je tam velká pravděpodobnost, že u toho ťukneš i do těch okolních přímejch směrů - že když pojedš směrem šikmo nahoru doleva, tak ti to započítá i jen jako nahoru nebo i jen jako doleva - opět tím zprasís kombo.

Takže směr šikmo se dá použít jen při těch nejjednodušších úkonech.

Všechny komba, kde se tenhle směr vyskutuje jsou neproveditelný a jsi tak proti PSP protivníkovy ve velké nevýhodě.

V multiplayeru to může být fajn - tam mají oba stejný podmínky.

Divím se, že na to během testování nikdo nepřišel :-(

Když by tohle opravili, tak to mola být mnohem lepší hra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
No prave ze toto neni hra o mackani vseho co te napadne ale o vyberu nejake postavy ktera je ti simpaticka a trenovat za ni :roll: A tim se ucis novy veci a uz dopredu vis co mackat takze nemackas vse :shock:

Já vím,ale právě o to de navíc když chceš udělat nějaký kombo tka ej to stejně tolik tlačítek že to skoro zničíš to PSP fakt neni to podle měn dobrá hra BMX dave mira nebo Medal a Call of Duty to budou pecky teprve! :wink: Jinak nejlepší hra na PSP je Loco Roco nebo SSX on tour mno mohl by někdo založit topic kde se hlasuje zase o nejlepší hru na PSP docela by měn to te´dka zajímalo :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj je to zaavislost je to neuveritelne hrubiii...Nekdo to po 2dnech vymaze ze mu to nejde ale ja uz asi po 4dnech zvladal ty jednoduchy a stredni a ted zvladam i ty tezsky!Super...A podivejte se jaky to ma hodnoceni na gemspotu :shock: .Vsichni davaji hodnoceni nad 9bodu z deseti :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj je to zaavislost je to neuveritelne hrubiii...Nekdo to po 2dnech vymaze ze mu to nejde ale ja uz asi po 4dnech zvladal ty jednoduchy a stredni a ted zvladam i ty tezsky!Super...A podivejte se jaky to ma hodnoceni na gemspotu :shock: .Vsichni davaji hodnoceni nad 9bodu z deseti :-)

Mno tak hoši zase klídek nevím já se jen ptal nechi se hádat jinak nefím já bych jí stejně asik nechtěl mně se nelíbijou ty japonský držky tam navíc je to jen klikání tlačítek podle toho co ti napíšou takže podle mně těžká nuda a zničit si PSP kvuli takové blbosti tak nevím nevím! :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...
A nebyli by nejaky ty linky na 1 GB kartu tak do 500 MB
Koukni do meho podpisu - mam tam link na muj topic ve kterym je tekken taky :wink:

[schild=18 fontcolor=8B0000 shadowcolor=00FFFF shieldshadow=1]Diky chlape[/schild]

diky ale nemel bys neco jinyho nez CZ share ten uplne nesnasim :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 8 months later...

Zdarec vím že otevírám trošku už starý téma,ale je tu někdo kdo to dohrál tu hru myslím né Storry mod,ale ten Tekken DOJO???

Já dokážu Story mod dohrát na Very Hard pokaždý,ale na vrcholku te hory u DOJO se nemůžu dostat dál :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec vím že otevírám trošku už starý téma,ale je tu někdo kdo to dohrál tu hru myslím né Storry mod,ale ten Tekken DOJO???

Já dokážu Story mod dohrát na Very Hard pokaždý,ale na vrcholku te hory u DOJO se nemůžu dostat dál :(

jo copak to jsem udelal (tekken dojo) ale musis to hrat na obtiznost NORMAL(nebo naka takova) uz sem to dlouho nehral

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo copak to jsem udelal (tekken dojo) ale musis to hrat na obtiznost NORMAL(nebo naka takova) uz sem to dlouho nehral

Já vím u DOJO na easy se dostaneš jen do půlky hory a na ostrov těch duchů,a u obtížnosti DOJO normal,tak tam se dostaneš až na vrchol,hory,ale na vrcholku je nemůžu poarzit :(A proč nejedou SAVY který jsem si stáhnul proč nejedou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu