Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Tekken Dark Resurrection


shadow.wizard

Recommended Posts

  • Odpovědi 477
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No tak to nevím kde to na netu je, ale já měl největší hodnost s Kazuyou a to Fujin, pak mě to přestalo bavit, jako dělat ty hodnosti jinak tekken ve dvou lidech kteří to fakt uměj je hodně dobrý

Já mám už tu nejviší hodnost DARK LORD to je krásný jsou to plameny né žádná modrá nebo zelená :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec přidávám par Screenů,všechno je samozřejmě hrané na Ultra Hard.Moje nejoblíbenější postava je LIL a nejméně oblíbená postava je LAW,přezdívka Pytel Písku nebo Opička!Ale chci hrát za Jinpachiho toho Bosse v těch duchách pokusím se na to přijít :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kámo jak si dostal tu hodnost? Já mám hodnost raijin a dál mi to už nejde :(

tak hraj dal, ale neprohravej! jinak se ti snizi. jo a obtiznost se ti bude stupnovat az na tu nejvyssi takze to neni pro lamky :)

jinak ja mam take tu nejvyssi hodnost s Lei a jednou jsem mel 6.misto ve world convention ranking+ 10. misto v time attack (ten save uz nemam), ale jsem to prestal hrat ale asi zacnu znovu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kámo jak si dostal tu hodnost? Já mám hodnost raijin a dál mi to už nejde :(

Stačí když dokončíš DOJO a pak budeš hrát furt Arcade Battle jak vydíš já musel hrát až do 103 Stage abych získal tu nejvyšší hodnost.Vyždycky když dole skoro u prostřed na obrazovce bliká nápis tak bojuješ o další hodnost,i když prohraješ zase o ní můžeš bojovat nezáleží kolik máš zápasu nebo proher jde o to prostě postupovat a mít co nejvíc po sobě zahraných Battlu nejméně jako já tak 100 hrál jsem to na Ultra Hard!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stačí když dokončíš DOJO a pak budeš hrát furt Arcade Battle jak vydíš já musel hrát až do 103 Stage abych získal tu nejvyšší hodnost.Vyždycky když dole skoro u prostřed na obrazovce bliká nápis tak bojuješ o další hodnost,i když prohraješ zase o ní můžeš bojovat nezáleží kolik máš zápasu nebo proher jde o to prostě postupovat a mít co nejvíc po sobě zahraných Battlu nejméně jako já tak 100 hrál jsem to na Ultra Hard!

nemusis je uhrat ale vsechny najednou. kdyz budes furt prohravat tak se ti muze snizit hodnost ( pred bojem je to napsane). a je jedno na jakou obtiznost hrajes toze obtiznost se urcuje podle hodnosti postavy > takze i obtiznost easy s postavou s hodnosti dark lord se chova jako obtiznost Ultra hard.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemusis je uhrat ale vsechny najednou. kdyz budes furt prohravat tak se ti muze snizit hodnost ( pred bojem je to napsane). a je jedno na jakou obtiznost hrajes toze obtiznost se urcuje podle hodnosti postavy > takze i obtiznost easy s postavou s hodnosti dark lord se chova jako obtiznost Ultra hard.

Já netvrdil že to musíš hrát na Ultra Hard já se tím chlubil že já to hrál na Ultra Hard :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já hraju za Christine Monteiro a je to také nejhezčípostava ještě se špatně nehraje za Lili,Raven.Kola se mi líbí všechny.Nerad bojuju proti Eddy,Jimpachi,Raven,Yoshimitsu.

chtěl bych se, ale zaptat na komba moc mi nejdou používat.Někdy nechápu co jak máčknout na šipky když je šikmo a také jak mačkat tlačítka když jsou vyznačená 2 - mám zmácknout obě najednou?Tady je screen ať je vidět co přesně nevim je to označené.

1306024,screen1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz je sipka sikmo dolu doprava tak musis zmacknout sipku dolu a doprava NAJEDNOU...a kdyz sou vyznaceny 2 tlacitka tak je mas zmacknout NAJEDNOU:)

No to jsem si myslel,že to takhle je,ale občas mi to neudělá kombo tak jsem si nebil jistej jestli to dělam dobře.Tak to špatně mačkam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Hm tak já mám neradši Lawa, Kazuyu, Paula, Fenga, Bruce, Steeva, Bryanem, Devil Jina,Hwoaranga, Leie a Jina. Za Lawa a Kazuyu to umím nejlíp hraju s nima docela dlouho s nima to mám na DEITY s ostatníma docela doře se všema to mám na Raijina. Nesnáším Mokujina, Asuku, Ganryua, Jacka -5, Klokana a medvěda a občas mě štve Raven. Prostředí mi je jedno ale neradši mám Moonlight Wilderness. Tekkena Hraju už nějakej pátek chtěl bychzkusit nějakej ten turnaj co je čas od času v PArdubicích ale nějak se tam nemůžu nikdy dostat většinou na to zapomenu. Někdy bychom mohly zkusit se sejít a dát Tekkena co tomu říkáte?????????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu