Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Tekken Dark Resurrection


shadow.wizard

Recommended Posts

  • Odpovědi 477
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 3 weeks later...
já mam hodně v oblibě Lili :)

Jo me taky:coolp:

Hru jsem dostal vcera a naprosto me chytla...:psp: dokonce aji bracha ,ktery hraje na pc si chtel zahrat porad neaky souboje....

Nejvic hraju a budu hrat za yoshimitzu - ted nevim jak se to pise kdyztak me opravte....

Oblibene prostredi snow castle :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Zdravím, už jste někdo zkoušel tekkena přes wi-fi on-line? Připojit se na nějaký ofic. server a hrát...myslím že by to mě jít,ne?

jedine jak to jde je prez Ad-Hoc. ale teoreticky to jde i online. Pokud pouzijete Xlink Kai program. Je to neco jako Hamachi pro PS2, PSP, Xbox apd. Simuluje to jakoby lokalni wifi spojeni.

Se znamym jsme to zkouseli, ale po tvrdem boji pri nastavovani wifi a psp jsme dojeli na tom, ze se nejak v battle lobby nevidime. Podle kamose je to tim, ze ma blbou/nepodporovanou wifi.

Nemate/nepouzivate ten xlink este nekdo? Docela rad bcyh vyzkousel zda to funguje nebo ne. Pripadne si zahral. Areny a par lidi online tam je (ale sami korejci a nepisou anglicky takze domluva bez sance ^^)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 7 months later...

Nevim jak vy noobici ale ja uz mam Hodnost : Divive Fist , coz je rank po Dark Lordovi - vyssi uz neni :) , kdyz mi reknete jak se dela screen tak vam to aji vyscreenuju :) , jinak kolik mate dokoncenych comand trainungu ja asi za 10 postav ty air comba jsou fakt tezky u nekterych to skoro nejde a jediny co neumim v tekenovi je to <> - jako sipka v levo a hend v pravo to proste nejde nebo >< nejde to :D , a kolik mate tak penez ja asi 9 melounu a to mam vsechno vylepseny nevite co s penezma dal ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno jako já hrál několik postav, ale teď hraju Hworanga a sem myslim 7th kju nebo jak se to píše a s Kingem sem asi 1st dan. Ale moc mi to nejde. Hraju tekken ojo a dávaj mě tam. BTW nevíte co v combolistu znamená ta hvězdička?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm nejlepší combo jeho je Fly->Inf. Destruction. Nejdřív přeletí na druhou stranu obrazovky a pak teprv použije laser. Dává to ca 1/3 hp. Dělá se to jako Fly, šipka na protivníka, Inf. Destruction.

pěkný combo :roll:

než by vyskočil tak by byl dávno na zemi :lol: ... ale to později poznáš (hraješ na easy?) ... odehraj hru na nejvyšší rank a pak si tohle můžeš používat a ani EASY ti nepomůže :lol:

mě vždycky dostanou takový úsměvný posty od těch lidí co to hrajou několik hodin a už určujou nejlepší comba :lol: koukni se na youtube ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu