Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Tekken Dark Resurrection


shadow.wizard

Recommended Posts

pěkný combo :roll:

než by vyskočil tak by byl dávno na zemi :lol: ... ale to později poznáš (hraješ na easy?) ... odehraj hru na nejvyšší rank a pak si tohle můžeš používat a ani EASY ti nepomůže :lol:

mě vždycky dostanou takový úsměvný posty od těch lidí co to hrajou několik hodin a už určujou nejlepší comba :lol: koukni se na youtube ;)

presne tak, tyhle hezky vypadajici komba sou sice nice, ale sou strasne pomaly a 10 combos hits se nevyrovnaj ani omylem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 477
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

presne tak, tyhle hezky vypadajici komba sou sice nice, ale sou strasne pomaly a 10 combos hits se nevyrovnaj ani omylem :)

10 hity se daj celkem snadno přerušit či jinak posrat , zkoušels někdy nějaký areal combo ? :lol: ale podle me so stejne nej comba ktery rychle stridaj high/low , da se to branit ale musis presne vedet kdy prijde jakej uder, a to vetsina nevi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vsechny bych vas dal proc hraju tekkena fanaticky od 3 dilu :D a tky mam nahrano stovky hodin proti zivym hracum nejlepsi taktiky jsou napr. ze se rozebehnete a zastavite se tak aby si souper myslel ze na vas dosahne ale jen myslel ve chvili kdy jednou uderi do vzduchu bye bye tretino hp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me prijde chory tvuj post...

jinak ja nejradsi hraju s Jinem.. ale moc dobrej nejem... je potreba trenovat no:)

takze ti prijde fpohode, ze sem dojde typek, rekne vsici ste nuly, vymazu vas z mapy. a to aniz by videl ostatni hrat?

jinak - Hwoarang,Bryan,Feng,Xiaoyu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vsechny bych vas dal proc hraju tekkena fanaticky od 3 dilu :D a tky mam nahrano stovky hodin proti zivym hracum nejlepsi taktiky jsou napr. ze se rozebehnete a zastavite se tak aby si souper myslel ze na vas dosahne ale jen myslel ve chvili kdy jednou uderi do vzduchu bye bye tretino hp

takovýhle posty mě prostě zabíjej

koukni se na youtube na některý fighty a pak se vyjádři :lol:

v tekkenu mám najeto přes 200 hodinek a taky si nemyslim že sem nejj po tom co sem zkouknul některý videa na youtube :lol::P (pro fights :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm nejlepší combo jeho je Fly->Inf. Destruction. Nejdřív přeletí na druhou stranu obrazovky a pak teprv použije laser. Dává to ca 1/3 hp. Dělá se to jako Fly, šipka na protivníka, Inf. Destruction.

vlastne je to jeden z nejhorsich, nejlepsi je normal Fly-Infernal Destruction, protoze jakmile ho preletis, tak te hrozne krasne skopne kdyz k nemu letis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ Taky mě párkrát sejmul. Já neřikal že to je nejlepší, ale že to je celkem užitečný, protože klasicky ID z FLY mi uhybali pořád a z ID ze země se vždycky (snad mimo jednoho pokusu) skrčili. Ano hraju na EASY, protože sem NUB a hraju teprv tejden a nikdy předtim sem PS neměl, takže sem hrál jenom Tekken advance na GBA.

EDIT: SRY řek sem že je nejlepší, ale to je jenom MHO, protože takový lahůdky jako 10h. comba neumim dělat, protože sem nub a většinou se zaseknu tak na třetim úderu, ne-li dřív.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takovýhle posty mě prostě zabíjej

koukni se na youtube na některý fighty a pak se vyjádři :lol:

v tekkenu mám najeto přes 200 hodinek a taky si nemyslim že sem nejj po tom co sem zkouknul některý videa na youtube :lol::P (pro fights :D)

nemyslim ze sem nej napr perfect na ultra hard nedavam vzdycky ale jen skoro vzdycky no ale byly to jen silacky reci kdyby jen mel wifi klic bych moh po netu vsechny sjizdet! na youtube cumim furt a nekdy sou tam dost lame a nekdy zase skilleri az do nebe :bash: dal bych si proti tobe Asuka Kazama by si te podala :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

desitkovky sou silene

ale nejlepsi kombo ma stejne king ... to nikdo nevykryje, a ubere myslim 90% zivotu a protivnik se na nic nezmuze, protoze king ho chyti a pusti ho a flaka s nim o zem, natahuje ho a tak, az je uplne mrtvy :)

hloupost counter komba ti nic nerika a mezicounter pokracujiciho komba zejmena u kinga ti taky nic nerika ? :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec, mam otazecku. Kdyz ma kamos CFW a me nejde flashnout PSP tudiz muzu hrat jen UMD. Sel by multiplayer ISO a UMD? Dikec

promin, nevim jestli by to takhle slo, ale jestli se nemylim, Tak Tekken podpruje Game Sharing. Stačí, že hru má jeden a můžou její některé vlastnosti hrát oba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dikec Pešas a ještě, neexistuje neco kdeby byli napsany komba ruznejch postav, nebo to je taky vsechno ve hre jako u Mortal Kombatu Unchained? (Tekkena este nemam zejtra by me mel dojit, tak to este neznam) A je v Tekkenovi Fatality bo neco podobnyho jak b MK?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu