Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

NTSC TO PAL- Region free


komediantna3tiu

Recommended Posts

Zdravim borci.. pred 2 rokmi som si kupil v kanade PSku ale po dovezeni na SK nastal problemik, ze mi neprehrava dvd a Blu ray kedze v europe je PAL verzia rozsirena... Existuje moznost ako to niako napravit bez toho aby som niak specialne upravoval dvdcka? Najidealnejsie by bolo keby sa mi podarilo nainstalovat europsku verziu do FLASHky ale niak som sa nedocital ako :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jesli si ji koupil v Kanade, tak ma asi NTSC, takze hry(vsechny region free) ti pujdou, ale DVD a Blu-Ray jsou locknuty na region, takze kupovat jedine v USA treba pres Ebay nebo ty filmy prepalit aby se ten lock na region vymazal. U DVD jednoduse ale jestli nemas blu-ray vypalovacku tak nijak filmy nespustis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mmm to ako myslis.. dnes som si nahral upgrade na 3.55 od kmeaw-u a spoliehal som sa aj trosku na to ze mi to urobi dvd region free.. RadaR pls trosku bud presnejsi lebo zatial v ps3 upgreadoch som lama jedine viem co som nasiel na forach rozpisane blbosti ale aj tak to nikam neviedlo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
Mmm to ako myslis.. dnes som si nahral upgrade na 3.55 od kmeaw-u a spoliehal som sa aj trosku na to ze mi to urobi dvd region free.. RadaR pls trosku bud presnejsi lebo zatial v ps3 upgreadoch som lama jedine viem co som nasiel na forach rozpisane blbosti ale aj tak to nikam neviedlo..

Preju ti, aby se ti to povedlo. Ja touzil po bile PS3 slim ale kdyz jsem zjistil, ze je to pouze NTSC verze sel jsem od toho a potahl cernou ps3 bilou folii, neni to ideal ale aspon neco.DVD a BD prehravani je pro me celkem dulezite a vse preopavat to se mi nechce...budu sletovat zda se ti to nejak podari prehrat kez by to slo.....drzim palce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu