Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak na BlackScreen u her ktere nejdou


Quicksilver

Recommended Posts

Urcite se vam uz stalo ,ze vam jednoduse hra nejde : Cerna obrazovka.

Mate nekolik takovych her.Jak hru zprovoznit z Interniho disku. !

Postaci stahnout : Verzi 3.41 Pkg popripade 3.55.Pkg

1. Stahneme PKG dle typu FW a nazvu hry.

Download :

http://www.ps3iso.com/showthread.php?t=44474

2. Nainstalujte PKG (hledejte ve slozce dev_hdd0 \ Game \ Oznaceni hry : BlesXXXXXX \ USRDIR \)

3. Pres FTP manager vytahneme Eboot ! ( Nekam na disk )

4. A ted zkopirujte celou slozku s nazvem "USRDIR" Ze souboru kde mate plnou hru . ( dev_hdd0 \ Game \ BLES00937 \ USRDIR \) <--- kompletni slozka s hrou.

5. A tedka dejte do slozky : "USRDIR" upraveny eboot ,ktery jste si dali nekam na disk.

6. Hra by vam mela nyni fungovat z XMB menu.

Me osobne delsi dobu nesla hra : Apache Air Assault BLES00937 a tedka to jede jako vino !

Tim odpada zapinani manageru u her ,ktere vam nepujdou postaci najit fungujici verzi pkg.

Takzvane neco pojede normal pres manager a to co vam nepujde zpustite pres XMB.

A kdo chce muze i ostatni hry zpoustet pres XMB Snad to pomuze i ostatnim ,-)

PS: Zajimalo by me co se stane,kdyz tam date hru ,ktera predtim vyzaduje DVD v mechanice ,nejede nahodou bez DVD?

Jestli by to nekdo z vas neotestoval bylo by to supr .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

XMB je menu PS3 jako Dashboard u Xboxu

on tu resi blackscreen pkg instalaci ta neni ani nekdy potreba (staci jen fix permission)

pkg pouzivejte az jako posledni nejde updatovat !!! tím pádem problemy s PSN!

jinak pokud to nechapete mam tu i video ktery je sice pro geohot fw ale jde i na ostatnich CFW (krom Wanina) a je to stejny postup

odkaz na video

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

XMB je menu PS3 jako Dashboard u Xboxu

on tu resi blackscreen pkg instalaci ta neni ani nekdy potreba (staci jen fix permission)

pkg pouzivejte az jako posledni nejde updatovat !!! tím pádem problemy s PSN!

jinak pokud to nechapete mam tu i video ktery je sice pro geohot fw ale jde i na ostatnich CFW (krom Wanina) a je to stejny postup

odkaz na video

Aha, tak to je jednoduche uz to chapu. Nema nekdo nahodou teda virtua tennis 3.pkg ? a jestli to dobre chapu rika se taky tomu eboot ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nešlo mi GTA IV, házelo BS, verze BLES30127. Tak jsem si dneska koupil originálku Bioshocku 2, protože jsem žádnou neměl. Pustil jsem Rogero Manager 8.1, dal BR required a vypadá to, že hra jede. Žádný BS.

Možná stačí u her, které vám hážou BS, dát disk do mechaniky, restartovat PS3, pouštět přes Rogero s BR required. Mám 3.55 Kmeaw. Ještě po nahrátí hry do PS3 jsem pustil Permission Fix, ale ten hru asi nezprovoznil, protože i potom bez disku nejela a skončila na BS...

Snad to někomu pomůže. Nebo je to jenom moje náhoda :-). Není to osvědčený návod, jen postup, jak to šlo mně :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nešlo mi GTA IV, házelo BS, verze BLES30127. Tak jsem si dneska koupil originálku Bioshocku 2, protože jsem žádnou neměl. Pustil jsem Rogero Manager 8.1, dal BR required a vypadá to, že hra jede. Žádný BS.

Možná stačí u her, které vám hážou BS, dát disk do mechaniky, restartovat PS3, pouštět přes Rogero s BR required. Mám 3.55 Kmeaw. Ještě po nahrátí hry do PS3 jsem pustil Permission Fix, ale ten hru asi nezprovoznil, protože i potom bez disku nejela a skončila na BS...

Snad to někomu pomůže. Nebo je to jenom moje náhoda :-). Není to osvědčený návod, jen postup, jak to šlo mně :-)

je vic moznosti samozrejme bereme ze BR Req je povinnost! Jen maloktera hra jde i bez toho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu