Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jednoduchý postup DG na 5.00 M33-6


sony2004

Recommended Posts

!!! Downgrade na 5.00 M33-6 z jakéhokoliv CFW !!!

Tento prográmek slouží k downgradu z Jakéhokoli !!!CFW!!! na CFW 5.00 M33-6

Nedávno mi Zinglbee napsal že nejlepší CFW je 5.00 M33-6 Tak jsem se na něj vrhl.

Provádějte jen na PSP Fat + Slim (bez zákl. desky TA-088v3)

Testováno na 5.50 GEN-D3 + D2 + B2

!!!!!PROVÁDĚJTE NA VLASTNÍ RIZIKO!!!!!

Potřebujeme :

Stáhněte si Hellcat´s Recovery flasher 1.65 (rar)

http://www.megaupload.com/?d=WYXEV6BV

1.Složku RECOVERY z raru Recovery Flasher v1.65 zkopírujte do X:/PSP/GAME/

2.Z GAME (v psp) menu spusťte HELLCAT´s Recovery Flasher

2.a Vypněte všechny pluginy .. !! NUTNÉ !!

3.Agreeeeeee :D

4.Objevíte se v Hellcat menu, hned první řádek :) nastavte "Target FW 5.00" (KŘÍŽKEM)

5.Sjeďte o jedno dolů a spusťte "Install CFW"

6.Baterka prý musí být nabitá na 78% :D (pokud nechcete nabíjet + trochu riskovat držte při stlačení "Install CFW" tlačítko L+R )

7.Teď vás to hodilo do jiného menu.. stiskněte "reset (format) settings as well"

8.Postupujte podle pokynů.. bude to trvat asi minutku.Poté stiskněte X

9.PSP se vypne a asi 15 sekund bude blikat zelená kontrolka.

10.Pak se vypne ůplně :D . Zapněte psp

11.Tadá!!! Máte CFW 5.00 M33-6 (System/System Settings/System information/

http://www.youtube.com/watch?v=8CPhNg-l1v4&feature=related

!!!!!PROVÁDĚJTE JEN NA FLASHNUTELNÝCH DESKÁCH, JINAK DOJDE K BRICKU !!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jen dodám docela zásadní věc co autor zapomněl napsat, tento downgrade je možný jen a pouze na konzolích s flashnutelnou deskou, tzn. všechny psp fat a starší psp slim. Na všech ostatních si způsobíte brick (nenávratné poškození konzole).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic ve zlým, ale myslím že je to zbytečný téma. Že je 5.00 M33 nej tu nemá cenu říkat bo 5.50 Prome-4 je poslední verze - sice má bugů tři řitě, ale je to poslední verze takže je nej ta a tím pádem jí musí mít všichni. Za další že tu máš HRF 1.60 - pokuď se neplatu tak tahle verze funguje jen na CFW 5.XX, dej sem alespoň link na 1.65, ta podporuje i 6.20 a 6.35. No a v poslední řadě dopiš že je to jen pro PSP Fat a Slim (vyjímka TA-088v3).

Jinak mám odzkoušenej i 5.50 GEN-B2 a na tom jsem nezaznamel chyby díky bugům kterýý jsou od 5.50 GENu-C.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Zdravím, chtěl bych poprosit o radu. Mám CFW 5.50GEN-D3 (PSP Slim, starší) a kvůli hrám, které se mě při načítání či hraní kousnou a vypne se PSP, chci zkusit downgrad. Ale nefunguje mě to. Použil jsem tento program co tu je a postup, ale při instalaci ( reset(format) setting as well) mě to nahlásí chybu: Checking updater .PBP .. Checksum failed! Canceling instal! ...co mám udělat, pls ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu