Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Online hraní


SMOG1468625890

Recommended Posts

Dobrý den, měl bych dotaz. Nedávno jsem si koupil hru Army of two (2) a hru hraji s bráchou v kooperačním módu. Nicméně někdy mě láka i skusit si zahrát online. Bohužel při snaze o spuštění mi to napíše, že je potřeba aktualizovat software. Jak jsem ale pochopil ze všech komentářu tady, tak na hraní neoriginálních her budu potřebovat SW 3,55, který mám nebo nižší. Když tedy updatuji, tak ztratím možnost zahrát si neoriginální hry? Popřípadě jak se to dá obejít? Předem děkuji za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počkej, nevím jestli si mě úplně pochopil. Já právě army of two mám originál. Nicméně když si chci zahrát online, tak to začne psát, abych aktualizoval sw. Tak se právě ptám, jestli se to nedá nějak obejít, protože co jsem pochopil,tak sw 3,55 je nejlepší v tuto chvíli hlavně kvůli hraní neoriginálních her a aktualizací na 3,56 bych se dostal mimo možnost hraní ostatních her (tedy pokud správně chápu ostatní témata a příspěvky) ......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu