Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Game Updater v1.4 + Path


varinek

Recommended Posts

Uzitecny program pro stahovani updates prez PC.Program pripojeny prez ftp sam rozlisi hry a stahne do slozky, kde mate program.Muzete samozrejme take vyhledat pkg s updatem manualne pomoci ID hry.

Navod na pripojeni k PS3 pres FTP + pristup i do /dev_hdd0/GAMES,/dev_usb0/GAMES/:

Pouzivejte v kombinaci s: blackboxFTP v1.2

1.Stahnout PS3 Game Updater v1.4 s mnou upravenym settings.ini ZDE.

2.Spustit PS3 Game Updater v1.4

3.V PS3 Game Updater v1.4 Import From =>PS3 FTP

4.Vyplnte IP adresu a ostatni klidne podle obrazku.

5.Vyberte cestu=>Get Games List

6.Oznacte, co chcete stahovat a kliknutim na Check updates for selected games stahujte:)

7.Stazena pkgs jsou ve slozce s PS3 Game Updater napr.: PS3 Game Updater Updates (FTP Scan)

8.Nainstalujte pkgs prez flash.

ps3gameupdater.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozdil je v tom,ze jedes jednoduse offline akorat se ti sami postahujou updaty podle slozky s hrou.A ty pak jednoduse vsechny updaty muzes dle libosti manualne nainstalovat.Vyhoda je take v tom,ze nemusis jednotlive kazdou hru jak blbec zapinat jen,aby se ti neco stahlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžeš prosim tě hodit link na ten blackbox, kterej rozjedu na CFW 3.55 Kmeaw. Nemohu ho nikde najít. Předem díky.

Edit: Tak už jsem to dohledal... kdyby někdo sháněl zde je link...

http://www.ps3hax.net/downloads.php?do=file&id=561#axzz1FMo1iYFS

Stacilo by, kdyby si kliknul na: Pouzivejte v kombinaci s: blackboxFTP v1.2 v mem tutorialu..:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi blbá otázka :-D ale přes tento soft mužu updatovat jakoukoliv hru a neblokne se ( nějaká ochrana v updatu.. ??) a ještě detail když to stáhnu jak to dostanu do te hry ? Zkoušel jsem NHL 2011, stahlo to update 1.01 ale když spustím hru pořád se mě to ptá jestli ho chci stáhnout :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stacilo by, kdyby si kliknul na: Pouzivejte v kombinaci s: blackboxFTP v1.2 v mem tutorialu..:)

Já na to kliknul, ale máš tam vložený špatný odkaz. Hodí mě to znovu na ten Game Updater v1.4 ;-)

Edit: Tak nevím jestli jsi to už opravil nebo jsem to nějak zmastil, ale předtím vždy když jsem na to klikl, tak mě to hned hodilo na ten Game Updater v1.4. Ale teď už je to stejně jedno. I tak děkuji za super návod.

Edit2: Ještě se ale zeptám, když chci udělat update her na interním disku, tak jde vše jak má, ale pokud zvolím update her na externím disku, tak se mi to vždy sekne a program je potřeba předčasně ukončit. Dělám někde chybu nebo to ještě není doladěné?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já na to kliknul, ale máš tam vložený špatný odkaz. Hodí mě to znovu na ten Game Updater v1.4 ;-)

Edit: Tak nevím jestli jsi to už opravil nebo jsem to nějak zmastil, ale předtím vždy když jsem na to klikl, tak mě to hned hodilo na ten Game Updater v1.4. Ale teď už je to stejně jedno. I tak děkuji za super návod.

Edit2: Ještě se ale zeptám, když chci udělat update her na interním disku, tak jde vše jak má, ale pokud zvolím update her na externím disku, tak se mi to vždy sekne a program je potřeba předčasně ukončit. Dělám někde chybu nebo to ještě není doladěné?

Zkus prepsat settings.ini ve slozce PS3 Game Updater timto http://www.ulozto.cz/8109799/settings-ini

a dej vedet bohuzel mam externi hdd v NTFS takze nemuzu testnout dej vedet jestli to jede

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus prepsat settings.ini ve slozce PS3 Game Updater timto http://www.ulozto.cz/8109799/settings-ini

a dej vedet bohuzel mam externi hdd v NTFS takze nemuzu testnout dej vedet jestli to jede

Super děkuji. Už to funguje... ;-)

Edit: Jinak externí disk mám na Fat32, tak to bylo tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu