Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

Neeo

Members
 • Příspěvků

  430
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Feedback

  0%
 1. Neeo

  PS4 Prelomená

  Súhlasím, ale teraz si predstav, že si Slovák. Flustrácia ako vyšitá, ešte som nevidel hru v slovenskom preklade. Osobne mi to nevadí, ale poznám ľudí čo radšej bude rozprávať anglicky a nadávať na slovenčinu. Čiže, "skupina" ľudí to má na háku a ta menšia časť by chcela svoj rodný jazyk všade. Mám konzolu, ale online hrám iba na pc. Češtinu uvítam všade, ale do hier na pc sa dá pridať ľahšie ako do konzole. Je vec pohľadu tzv. 1000 ľudí 1000 chutí.
 2. Neeo

  PS4 Prelomená

  Zdravím Vás priatelia. Dnes som našiel odkaz na googli, že sa podaril úspešný hack kernelu tejto konzoly a to PS4 s FW 4.05. Podľa testov funguje pri 95% konzol a Sony už ihneď pracuje na novej aktualizácii. Hotový jailbreak príde čoskoro. Pán má na nete nick "SpecterDev" a kód je dostupný na Githube pod označením "namedobj". Tak čo, nové patróny do boja? Celý článok https://www.techbyte.sk/2017/12/aktualne-playstation-4-bola-prelomena-mozno-pridu-cheaty/
 3. Neeo

  Jailbreak 4.78 ???

  Pekná" prasárna", ja len či ta námaha stojí vôbec za tu robotu. Staré dobré CFW. Inak dnes ps3 hry cez bazár stoja do 10€, keď už to je moc tak potom nechápem.
 4. Neeo

  PS3 Jailbreak - všechny otázky SEM!

  V nastavení konzoly prepni automatic update na manual, odpoj konzolu od internetu.....inak téma je dosť stará a neaktuálna, ak je problém zadaj hladať tému určite sa to riešilo, sem už nikto nechodí..off
 5. Neeo

  PS3 Jailbreak - všechny otázky SEM!

  Stačilo by tému automaticky zamknúť ak sa dlhšiu dobu neoprášilo vlákno, ale to nechám na adminoch..no ale na margo dinoco....: jedna podstatná rada, kto nevyužil dobu ps3 kedy sa prechádzalo ofw 3.5. a vyššie, tak každé laborovanie s konzolami novšieho data je k ničomu. Jednoducho všetky úpravy cfw pochádzajú z úpravy staršej 3.50. Doporučujem túto tému dať k ľadu, rozšíriť FAQ (taký hlavný výcuc).
 6. Neeo

  Prosím o radu

  Skus recovery mod. Update urob znovu.
 7. Neeo

  PS3 3.55 Custom Firmware FAQ

  Nie, sony tieto nové generácie hardwérovo upravilo a flash už nepomôže. Je to natvrdo uzamknuté. Všetky super slimky sú k ničomu.
 8. Neeo

  Výměna HDD - kompletní návod

  Dáva sa full formát a nie quik formát. Stačí ak tam je nejaká skrytá partícia, čo občas u ntb existuje, tak rýchly formát hdd nepomôže. Treba disk zmazať v nejakom programe ktorý vie pracovať aj s týmito skrytými partíciami a následne takto čistý disk skúsiť vsunúť do ps3 samozrejme už s FAT32.
 9. Neeo

  Rada PS3

  Ano, hry z externého disku sa dajú spustiť, ale vyžaduje si to určité úpravy a nie všetky pôjdu. Väčšina má viac ako 4GB a to je problém. Disk musí byť FAT32 v súborovom formáte inak ho psko neprečíta.Na tejto stránke je zoznam hier, ktoré sú otestované a v tabuľke si môžete najsť hru a pozrieť či vyhovuje pre extérny disk. http://www.pshomebrew.net/wiki/PS3_Backup_Compatibility_List_E Ďalej na tomto fóre je vlákno, kde sa diskutuje o použití extérneho disku doporučujem pozrieť aj tam prípadne požiadavku rovnou smerovať do toho vlákna http://console-forum.net/tema/29253-jaky-externi-hdd-k-ps3 Aby som bol presnejší nová verzia MultiMana vie pracovať s diskami NTFS, ale nie som si istý. Treba na túto tému pohľadať presnejšie informácie. Zvyčajne každý používa interný disk o veľkej kapacite a nerieši pripadné problémy, ktoré nastávajú pri prehrávaní záloh hier z externého disku. Tu je jeden návodík ako na to http://www.ps3haxcz.com/viewtopic.php?f=4&t=18 A ohľadne internetu a online hrania je to tak, že pri novom CFW Rogero 4.30 2.05 je to možné. Pri starších verziach CFW ako je Kmeaw 3.55 to nejde (nejaký čas cez spoof to išlo). Niekto hlási, že mu ide online hranie a druhý zasa nie. Treba si poriadne nastaviť router a samotné pripojenie PS3 v menu XMB.
 10. Neeo

  Rada PS3

  Výhoda PS3 s CFW je interný disk a na ňom uložené hry. Pri XBOXe je zasa výhoda, že niektoré hry môžete vypáliť na dvd. U PS3 to síce možné je, ale len pri Fw 3.55 a hre ktorá dosahuje veľkosť 8,5GB. Z môjho pohľadu je otázne za akú cenu PS3 budete kupovať lebo disk o veľkosti 160GB sa veľmi rýchlo zaplní a hra na PS3 má v priemere 15GB. Preto je nutné brať do úvahy aj nové HDD o väčšej kapacite povedzme 750GB. Pokiaľ tieto dve veci dáte dokopy cena by sa mala pohybovať do 200€. Viac nemá zmyseľ. Nová konzola PS3 stojí 250€+- . Jedna výhoda čo sa týka PS3 by tu bola. Máte konzolu, prehrávač Blu ray a perfektný systém prístupu do ps store, internetu a pod. Nové CFW 4.30 Rogero je možné aktualizovať priamo v XMB. Pokiaľ bude cena rozumne nastavená tak ako som písal (možno ešte nižšia) určite by som ju bral bez váhania.
 11. Začnem s otázkou. Ako psko ukladá na disk filmy? Mám na mysli do akej zložky a či sa dájú vymazať priamo povedzme cez manažéra v mM? A teraz problém. Mám úplne zaplnený disk (320GB). Okrem hier je na ňom veľa filmov vo formáte m2ts a každý z nich má v priemere veľkosť 10GB. Pokiaľ niektorý film vymažem cez XMB, tak disková kapacita sa vôbec nezmení a stále ukazuje rovnaký údaj 6300MB. Problém nastáva v tedy, pokiaľ potrebujem uložiť nový film na disk. Systém ma vôbec nepustí pre nedostatok miesta na disku! To isté platí o hrách. Neviem kedy táto skutočnosť nastala. Pred tým som používal 4.21 a nebol žiadný problém. Teraz na psko moc času nemám a viac ako mesiac som nič nenahrával iba sa hrali hry, ale to tiež iba občas. Takže kedy prestalo ukazovať správny údaj neviem. Používam CFW 4.30 Rogero 2.05 EDIT 31/1/13: Problém bol vyriešený. Celé to spôsoboval Multiman, čo nesprávne zobrazoval kapacitu disku a ta sa nemenila ani po vymazaní veľkého súboru. Tu je vysvetlenie http://psx-scene.com/forums/f177/ps3-disk-space-problem-82395/#post907863 LOCK
 12. Neeo

  Rogero CEX-4.21 CFW v1.00 Free for All

  Ja ešte počkám, mám takého tušáka, že teraz sa s rôznými CFW roztrhne vrece rovnako ako pri 3.55. Na testovanie si moc nepotrpím i keď 1.09 je stabilná. Som tvor vyčkávací:cheesygrin:
 13. Neeo

  Jaký interní HDD do PS3?

  A kam inam? Pozri názov témy.
 14. Neeo

  PS3 3.55 Custom Firmware FAQ

  No keď to takto pôjde ďalej, tak ľudia prestanú javiť záujem o ps3 (možno už neprejavujú, neviem, neskúmam). Všetko je to o biznise a v tomto prípade aj hackeri potrebujú zarobiť povedzme cez TB. Čiže až tak by som sa neobával toho, že Sony tvrdo zakročí a že sa boja vydať nové CFW. TB sa normálne predáva v eshopoch a zjavne to ani sony nevadí inak by už dávno zakročila. Bol by blbec ten, kto by si dojnú kravu nechal vypustiť z rúk. Časy Geohota sú preč.
 15. Neeo

  PS3 Jailbreak - všechny otázky SEM!

  Kakaroto na niečom pracuje už dlhší čas a pochybujem, že niekto iný o tom vie viac než on. Takže celá táto informácia je iba blud. Tipoval som( a nie len ja), že podobné posty sa tu budú rojiť ako huby po daždi a že nové CFW by mohlo prísť koncom februára alebo marca. Tak ako povedal Tiger treba sledovať všetky dôležité portály zamerané na ps3. Pokiaľ sa informácia nepotvrdí na týchto fórach je zbytočné sa tým zaoberať.
×

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu