Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Freedom 2 Tutoriál by Panteon


panteon

Recommended Posts

  • Odpovědi 3,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

1. nejsou to povolání ty jsi furt lovec ale můžeš používat 10 stylů zbraně 2. jsou to. dual swords, swords and shield,gread swords, long swords,hammers, hunting horns,lances, gun lances, bowguns a bows ty si můžeš při hře jak koliv měnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

chapu ze to tu je napsany ale ja to proste nemuzu najit a kdyz enco najdu tak to vubec nedava smysl muze mi nekdo polopate vysvetlit jak najmout toho felyna..kdyz du do kuchyne a kouknu na ceduli tak tam mam jen: shift chart. order, unifoirm, BBQ service, BBQ pickup. a zadny najimani tam proste nejde a kdyz uz vemu Q tak mi nejde do kuchyne vlizt tak jak to teda facha xD..? pls pomoct :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vrátil jsem se z dovolený ted jsem tu chvíly nebyl a za týden zas nebudu mlať mu do křídel a do hlavy tam mu to ubýrá nejvíc a jestli máš nějakej hammer tak ho párkrát trefšíš do hlav a je hotovej a kdyžtak tady je návod se SnS

LS
horší návod na hammer
a ještě jeden hammer kdyby to furt nešlo napiš ještě http://www.youtube.com/watch?v=o9ShDfLxCas&feature=related .
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlavně ať ti monstra dlouho nespí hrozně rychle si doplňujou třeba rathalos má za 1 min z 10 procent životů na 50 procent používal jsem chvíly HPD tak jsem to testoval ale když je uspíš ty tak se jim to nedoplňuje congalala je hodně lehká stou mýt problémy nebudeš ale za chvíly tam bude khezu a pro begginery je to často problém má celkem výdrž a často se ptají jestli se mohlo stát že mají chybu nesmrtelnýho khezuho ne nemají ale je ze začátku celkem těžkej ale je pomalej a celkem snadnno se mu vyhybá takže taky v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co máš za zbroj? já dal poprvý khezuho u kámoše né u mě protože jsem ještě neměl PSP ale já ho dal s lukem ale ten na něj nedoporučuju mě se zdaj luky ze začátku hodně slabý ale katana je na něj zrovna docela dobrá párkrát ho zkus a když nepůjde ještě sem napiš zkusim to napsat podrobnějš i s výbavou atd. nejvíce mu to ubírá do krku potom tlama :D

zas pár příkladů: LS

LS

tuto je dobrá stránka :http://minegarde.com/wip/weapon2.php?w=gs v pravo nahoře dáš weaponsmith tam si vybereš styl zbraně a máš tam kolik má damega jakou ostrost jakou ostrost se sharpeness + když na ní klikneš co potřebuješ a jaká jak se vylepšuje a tak to se občas docela hodí.

a pak tuta stránka tady je vše o MHFU/MHP2nd G

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sharpeness je ostrost do ***** stačí na většinu monster zelené broušení a každá zbraň má raw damage a buď má jenom raw a nebo k tomu element nebo status (raw clasický) status: para(znehybní monstrum) sleep (uspí) nebo poison (dá jed) a elemnty:fire- oheň thunder - eletrika dragon - anti elden dragon (v podstatě) ice - led a water - voda na každé monstrum se hodí něco jinýho třeba khezu fire. nevim jestli ostrost ovlivňuje dmg ale vlivňuje jak se ti tupí zbraň a co prosekneš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu