Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Freedom 2 Tutoriál by Panteon


panteon

Recommended Posts

boze,precti si pravidla fora

post=příspěvek="zpráva"

posty jsou v

topic=thread=vlákno=téma

u toho může bejt

pool=hlasování

doufam, ze vis co je sekce

podle toho,zes tady najednou zacal plasit jako blazen,ale pises ze mas celou radu Tigrexe predpokladam,ze save neni tvuj,to neni nejlepsi zpusob jak zacit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

lidi kde seženu Thunderbug Juice...

ještě potřebuju Malachite Ore ale to vyrubám a farmě...sice to jde pomalu ale jistě :D

Jaká je dobrá taktika/zbraň na Lunastru a Teostru? Poraďte něco...musim jet solo tak je to těžký xD

thuderbug juice j ez tech velkych svitiićich kouli ( nevim jas e to m

enuje) jako drop

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lidi kde seženu Thunderbug Juice...

ještě potřebuju Malachite Ore ale to vyrubám a farmě...sice to jde pomalu ale jistě :D

D

V tvojom HR len na jedinom mieste...A sice v 5 star od village a zober si quest Slaing Remombra v Tower a pozeraj pod Large thunderbugs....

Good hunting :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosim o radu jak zabit lunastru a teostru jaky druch zbrani je nane dobry a jaky atribut by mela mit ta zbran predem dik

přesně takovou otázku mam taky :D

Tak už mam devil slicer a chtěl bych to upgradnout na true devil slicer, ale to asi ještě nepůjde co? Potřebuju k tomu Dragonite ore (mam) a další 2 věci (tedka nepamatuju jaky :()

PS: Devil Slicer je skvělá zbraň!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno na Teo/Luna chodim najradsej s hammerom(a to bud najsilnejsi raw,alebo Dragon element) Lachko idu flinchnut ;)

Alebo SnS a len sekat medzi nohami a ked le moznost pwnut hlavu...

Doporucujem mrknut toto video: http://www.youtube.com/watch?v=4AKyuywNokc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tve, ten typek je snad jen ftip :D

na kazdyho elder dragona prekvapive Dragon attribut, luna/teostra kladivo, na kushalu LS + Diablos set (ma windpress,cili kdyz je ve vzduchu tak te nebude porad srazet k zemi tlakovyma vlnama), pokud nemas dragon LS, sezen si Thunder LS (Devil slicer)

kdyz uz nebudes vedet jak dal, tak se na ne vykasli, nejsou potreba :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc vám děkuji za rady, s Devil Slicerem jsem dal během krátké doby hodně questů.

Udělal jsem dokonce svůj první úkol s balistou :) před tim velkym krabem...

myslel jsem si že když dojde čas tak prohraju...no ale už byl málem mrtvej, čas došel a odkráčel pryč...vyhrál jsem :)

pak se odemknuli nové questy v Hall, mezi nimi byli i staří známí Kut-ku a Congalala :lol:

tak jsem je pořádně naporcoval...

EDIT: O_O se mi díky tomu otevřelo asi novejch 5 setů :D

THX all

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosim poradte jake zbrane jsou ucine n a lunastru a´teostru jake by tam mely bejt atributy skuste napsat neake slabsi zbrane skousel jsem na ne tactical sword tigrex agitomaster replica a nic a co potrebuju na devil slicer a nechteli byste dat sraz:psp: jsem z karvine predem dik:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosim poradte jake zbrane jsou ucine n a lunastru a´teostru jake by tam mely bejt atributy skuste napsat neake slabsi zbrane skousel jsem na ne tactical sword tigrex agitomaster replica a nic a co potrebuju na devil slicer a nechteli byste dat sraz:psp: jsem z karvine predem dik:)
bože , s tebou to je těžky !! uz sme to rikali , kladivo s dragon atributem............... devil slicer - vylepsuje se z iron katany§!!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu