Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jaká hra vydrží nejdéle zabavit?


goYEAh

Otázka

Mám teďka nově xko a mám dotaz, která hra vydrží nejdéle na hraní, jak na singl tak na mulťák. Mám sice Far Cry 2, ale to jsem včera večer, jaksi podělal, když jsem otočil xko zrovna když se to načítalo z DVD ( :wohow: ) . Díky za rady. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 72
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Já jsem si stáhnul demo Bioshocku. Plaval jsem, vyplaval jsem, vlezl jsem do majáku a jen co se zamnou zabouchly vrata, už to bylo pryc z HDD :D

Ja vazne nechapu jak ta hra muze nekomu nepripadat desiva. Cela ta vec s art decem pod morem, mesto plns pliceru desive az beda, ale dokonce i ja se premohl a dohral to a jsem za to rad protoze to je vynikajici hra a ten strach pak docela opadne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ja vazne nechapu jak ta hra muze nekomu nepripadat desiva. Cela ta vec s art decem pod morem, mesto plns pliceru desive az beda, ale dokonce i ja se premohl a dohral to a jsem za to rad protoze to je vynikajici hra a ten strach pak docela opadne...

Já dokážu hrát staršidelné hry, ale jen když je u mě kamarád nebo někdo známý a děláme si z toho srandu. ;) Jinak třeba Dead Space mi nepřijde tak strašidelný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nevim co se sem plete vek, nektery lidi jsou podelany a vydrzi jim to cely zivot....dead spac mi taky neprisel moc stradśidelny, ale z Bioshocku jsem mel fakt bobky, paradoxne jedna z nejstradsidelnejsich her co jsem hral, ale asi to bude tim ze horrorove hry nehraju...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nevim co se sem plete vek, nektery lidi jsou podelany a vydrzi jim to cely zivot....dead spac mi taky neprisel moc stradśidelny, ale z Bioshocku jsem mel fakt bobky, paradoxne jedna z nejstradsidelnejsich her co jsem hral, ale asi to bude tim ze horrorove hry nehraju...

Já taky ne. Když jsem to hrával na PC v nějákým temným koutku, tak se něco fakt nedalo .:D V pátek nejspíš dorazí to L4D2. Kdy můžeš v pátek hrát?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ja se bal u hry doom3 xD

Na to bych uz vubec nemel zaludek, pamatuju si jak to hral kamos, ja v te dobe mozna ani nemel poradne pc, a vim ze mi stacilo se na to jen koukat a malem jsem striknul do trenek

2goYEAh: V patek? Kdo vi....mozna vecer, mozna taky ne, tezko rict zda nikam vyrazim nebo zustanu doma...pridej si me na Live a kdyz me zastihnes napis nebo me klidne rovnou pozvi do hry bud pujdu hrat a nebo ne protoze nebudu mit dost casu, ale spis jo ;)

Jak se někdo může bát u Bioshocku? :) To byste si měli zahrát Amnesia: The Dark Descent. Ale to je pouze na PC, takže trochu OT :)

Tu hru znam a ano, asi bude desiva, ale prijde mi ze to s jeji desivosti vsichni prehani a to rika clovek, co se bal u bioshocku....ze zacatku....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jak se někdo může bát u Bioshocku? :) To byste si měli zahrát Amnesia: The Dark Descent. Ale to je pouze na PC, takže trochu OT :)

Tohle jsem viděl u kámoše. Když jsem to nehrál sám, neřeknu jak to citím, ale jak jsem viděl kamarádův výraz, tak to nabralo ještě lepší grády ta atmosféra. :D sorry za OT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Takže jsi ji asi nehrál :D No, ale dalo by se říct, že takhle hra mi vydrží na HDD nejdéle, protože se mi ale vůbec nechce ji dohrávat :D A není to tím, že by byla nudná.

Videl jsem hafo gameplay videi, ale samozrejme jsem ji nehral, strachy se podelat nehodlam :) Jen mi ta hra prijde podivna, chodis po starym hradu a vyhybas se zahdnymu mutantovi ktery se zahadne objevuje a nesmis na nej koukat moc dlouho jinak umres....divne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Já dokážu hrát staršidelné hry, ale jen když je u mě kamarád nebo někdo známý a děláme si z toho srandu. ;) Jinak třeba Dead Space mi nepřijde tak strašidelný...

Lol dead space není strašidelný a bioshock či alan wake je ? Tak to já mam opačné názory, alan wake není strašidelný je to spíše takovej strašidelnější harry potter, to není urážka té hry jen přirovnání.... :D

Jinak mimochodem, podle mě jsou nejstrašidelnější hry takové kde se furt lekáš a jsi bezmocný, třeba nemáš čím se bránit, nemáš zbraně a utíkaš, to je např ten Amnesia Dark Ascent, nevím jestli bych to dohrál ale myslím že bych se přemohl :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu