Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iPad 2 !


BreC

Recommended Posts

  • Odpovědi 67
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Můj názor je takový : Určitě suprová věc. Jak uvnitř tak na venek. Já bych si ho určitě nepořídil, protože nemám tolik financí. Chtěl bych si aspoň jednou za život pořídit vlastní iPhone, tak vydělávám na něj. iPhone byl vždycky můj sen, ale tak nějak to nedovolují finance. Kdyby byly finance tak nevidím důvod si iPad 2 nepořídit :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj názor je takový : Určitě suprová věc. Jak uvnitř tak na venek. Já bych si ho určitě nepořídil, protože nemám tolik financí. Chtěl bych si aspoň jednou za život pořídit vlastní iPhone, tak vydělávám na něj. iPhone byl vždycky můj sen, ale tak nějak to nedovolují finance. Kdyby byly finance tak nevidím důvod si iPad 2 nepořídit :-)

To ja jsem si taky chdel vydelat nanovy iphone 4, ale kdyz jsem si ty prachy na brigade vydelal bylo mi lito vse davat do iphonu tak jsem si koupil desire a jeste mi zbylo na novy xbox slim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu