Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CRT monitor


goYEAh

Recommended Posts

Mno mam kamose co hraje na CRT 32" TV ....

je to fakt extrem na to koukat dele jak 20 min ... respect!

Televize...Já se bavím o monitoru. ;) Jen chci vědět jáké jsou názory na hraní na CRT monitoru v HD. Skoro všude čtu, že obraz je srovnatelný s HDTV ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Televize...Já se bavím o monitoru. ;) Jen chci vědět jáké jsou názory na hraní na CRT monitoru v HD. Skoro všude čtu, že obraz je srovnatelný s HDTV ;)

tak ... ted si me dostal hned na nekolika frontach O.o

edit: v ramci setreni spamu

netvrdim ze neco z toho je nemozne,proste me to naprosto rozsekalo a nemam co k tomu dodat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky si myslím že CRT monitor to asi bude zvládat obstojně když s pc jede ve vysokém rozlišení v pohodě, jediný problém bude asi zapojení přes D-Sub které kvalitu asi snižuje...

Přes optiku to půjde dobře. ;) 1280x1024. To je rorzlišení při kterém jede CRT monitor na HD a obraz je fakt lahůdka. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já sem hrával do prosince 2010 na CRT monitoru přes VGA HD kabel ... rozlišení šlo nastavit až na Full HD , bez imput lagu ... v prosinci sem si koupil LCD čko a grafika téměř totožná ... jediná nevýhoda crt monitoru je velikost 19palců VS 40palců široko uhlích , jinak detaily jsou skoro totožné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CRT monitor sem opustil už před mnoha lety když byly lcd monitory ještě docela drahý zboží. A když mám teď sedět třeba jen 10min u crt monitoru tak je to pro mě utrpení ať je monitor sebekvalitnější.

Do ankety: na crt nehraju.

Na jakou jsi jel frekvenci? ;) Posledních pár měsíců jedu na 85 Mhz a moje očička si jen libujou. ;) Ale když jsem jel na 60 Mhz, tak jsem musel po každé půl hodině protírat oči.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám 17" AOC.

ja očekával nějaký pořádný kalibr...

opravdu chceš porovnávat kvalitu a pohodli 17" CRT monitoru (buh vi jak stareho a buh vi jak vysviceneho) s poradnou 40" + plasmou (ne tou za 10k z Tesca...) ?

Z recese mozna, ale ty to snad myslis vazne ?

no flame, respect! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na jakou jsi jel frekvenci? ;) Posledních pár měsíců jedu na 85 Mhz a moje očička si jen libujou. ;) Ale když jsem jel na 60 Mhz, tak jsem musel po každé půl hodině protírat oči.

Respekt,s tema X Mhz to musi byt sakra plynuly:-) Uz jen 100Hz se mi zda dokonaly :) (zert:-) )

Synovec hraje na pc na asi 20 palcu crt a obraz je jedna radost...akorat ta vaha a velikost,zabira to celej stul :-)

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já sem hrál rok na CRT monitoru Benq 24 palců na HD VGA kabelu a kvalita i detaily obrazu bych hodnotil na 2/3 (jako ve škole) , ale teď hraju asi měsíc na LG 50 palců a luxux, nejlepší pro mě je, že mužu sedět v pohodlý velký gauče a nemusim se hrbit u CRT monitoru, navíc jsem furt musel přehazovat kabeli když jsem chtěl hrát nebo jít na PC. Teď jednoznačně hodnotím 1* :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na jakou jsi jel frekvenci? ;) Posledních pár měsíců jedu na 85 Mhz a moje očička si jen libujou. ;) Ale když jsem jel na 60 Mhz, tak jsem musel po každé půl hodině protírat oči.

Když k příjdu k nějakýmu cizímu compu tak opravdu nezjištuju obnovovací frekvenci.

Tátuv pc má tušim 75Hz CRT, to sem měl myslim i před lety a taky sem si řikal jaká je to nádhera že nic lepšího bejt nemůže ale po zvyknutí na lcd sem zjistil že to byl opravdu jen dojem, zpátky bych se nevracel ani kdyby crt monitor měl 200Hz a ještě by mi za to platily.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu