Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Final Fantasy.


nodobre

Recommended Posts

z hlavy presne nevim (uz sem to nehral asi 2 roky), ale urcite to je podmineny postupem v pribehu (porazis summona, dostanes jeho materii ktera zvysuje % sanci na jeho aktivaci v DMW) a myslim ze i splnenim nejakejch tech misi. jako odmenu za splneni dostanes nejakej ten item (napr. Chocobo bracelet) co ti prida tyhle dalsi "postavy" do DMW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nodobre: tu mas cely navod http://herninavody.cz/psp/crisis-core-final-fantasy-vii.html

4. DMW (Digital Mind Wave)

Sephiroth: máte ho od začátku hry

Angeal: máte ho od začátku hry

Tseng: na začátku K 3, po setkání s Tsengem

Cloud: v K 6, v horách po havárii vrtulníku

Aerith: na začátku K 5, jakmile se proberete v kostele a promluvíte si s Aerith

Cissnei: po setkání s členy Turks v K 4 Ifrit: za dohrání M 8-1-1

Bahamut: za dohrání M 8-1-4

Bahamut Fury: za dohrání M 8-5-6

Odin: za dohrání M 8-1-6

Phoenix: v Nibelheimu vylovte materii z vrcholu vodárenské věže

Genesis: po souboji s Genesisem v K 6

Chocobo: získejte Chocobo Feather v truhle v M 8-4-1

Cactuar: získejte Cactus Thorn za dohrání M 10-1-3

Tornberry: získejte Tornberry´s Knife za dohrání M 10-2-3

Cait Sith: získejte Caith Sith´s Megaphone v truhle v M 8-4-3

Moogle: získejte Moogle´s Amulet v truhle v M 8-4-4

Magic Pot: postupně čarujte kouzla, o která vás požádá, najdete ho v M 2-2-6, 2-5-4, 2-5-5, 2-5-6 nebo 7-6-6

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to Chocobo bracelet mam ale nepridalo mi to nic.Ci to si musim na seba obliect?Lebo uz som to vcera aj dohral.Inak vsade som cital ze hraci cas je 30 hodin a ja som to presiel za 15 :D Ale som uplne zabudol na tie misie,hlavne som zabudol ze musim stupit na save aby som ich mohol plnit takze zo vsetkych som splnitl 1 :( Ale nevadi teraz to idem odznovu akurat ze na tom leveli na ktorom som skoncil :D A tych sommonov mi nevytocilo ani raz a ani nic ine :( Okrem Genesis a tych 7 obycajnych :(

EDIT: cjakub - Dakujem az teraz som si vsimol ten tvoj post.Toto mi dost pomohlo :D

EDIT2: Aky je rozdiel medzi NORMAL a HARD mode.V hard maju nepriatelia viac HP a silnejsie utoky alebo sa mi bude DMW menej spustat? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu