Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mortal Kombat 9


Pennywise

Recommended Posts

Mortalkombat2011logo.png

Mortal Kombat série se vrací. Podle slov samotných vývojářu se bude jednat o nejbrutálnější hru, která se kdy na trhu objevila. Devátý díl s sebou přinese nový grafický engine, který bude zahrnovat mnohem více krve než kdy předtím. Tradičně nebudou chybět zápasy jeden na jednoho a nově se budeme muset se svým spolubojovníkem vypořádat se dvěma protivníky najednou.

Datum vydání: 19. dubna

Trailery:

Scorpion

Sub Zero

Mileena

Johnny Cage

Liu Kang

Noob Saibot

Mortal Kombat 9 - Kratos | story trailer [HD] OFFICIAL Trailer MK9 (2011)

MK9 Challenge Tower

http://www.youtube.com/watch?v=8Dp9FgOWBjk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 188
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak jeste na jrc, xzone uz nema

Jo koukám, že tam mají zase trochu jinou než byla na xzone...

btw.

Herní vydavatel Warner Bros dnes oznámil, že očekávaná bojovka Mortal Kombat se už příští týden dočká demoverze na konzoli Playstation 3. Během prvního týdne bude dostupná pouze majitelům Playstation Plus služby a po týdnu naprosto všem. Demoverze bude obsahovat čtyři hratelné bojovníky - Scorpion, Sub-Zero, Mileena a Johnny Cage, kterými si budete moci zabojovat ve dvou arénách - Living Forest a Pit. Demoverze se plánuje i pro Xbox 360, ale podle vyjádření Warner Brosu vyjde až později.

zdroj: vg247

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DEMO SUPER!!!!!!!!! Fakt super řezačka kam se hrabe tekken :D a to jsem velkej fanda tekkenu ;)

Marous: Zkus mrknout na netu po DL ale moc tomu nedávám...

nejsem si jistej co myslis tim DL...ale demo sem stahnul a nainstaloval,jen to po me chce pri spusteni abych se prihlasil na PSN.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím, myslím že tahle hra zas bude takovej brutální wow-efekt. Vyzkouším demo. Souhlas s Rockyzzem - MK2 a MK3 byly nej. Nej díl je fakt asi MK2. Zatím nej bojovka je SSF4, uvidíme esli vyjde SSF4 AE..... a kam se bojové hry posunou MvC3 je spíš chaos na obrazovce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tahle hra se mi líbí opravdu hodně, skusim i demo ale myslim že do plné verze nepujdu, bavilo mě třeba Mortal Combat 2, prostě staré díly, tohle mi přijde už moc takové, nevím jak bych to řekl ale staré díly jsou podle mě nejlepší...

Mortal Combat 2 hra neexistuje,naucte se pls psat Mortal Kombat

docela ma nasrala sony, podle ofic planu melo byt MK9 k stahnuti 15.3. a jeste dneska 16.3. v 8 nebylo nikdo,alespon,ze uz to tedy hodili na US store. Jinak toto demo je verze E3, takze to co bude fungovat v demu nebude fungovat v plne verzi, uvadi to Ed Boon.

Jinak na youtube uz jsou videa combo artu z dema, kde je videt,ze se daji delat juggly i za 65% zivota,toho se trosku bojim,aby to nebyla hra, jedna chyba a je po matchi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já demo už hraju zhruba týden, díky ps plus a musím říct, že ikdyž je to jen demo, tak je to v poslední době nej bojovka jakou jsem hrál, Tekken 6 je podle toho jen chudý příživník. Fakt mě to dost chytlo a myslím si, že fanoušci série, kteří chtěli next gen restart téhle série, tak si nemohli přát nic lepšího, protože dle mě to už snad lépe ani udělat nešlo. Po všech stránkách dokonalé, je to má menší chybku vychází zhruba až za měsíc...:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu