Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mortal Kombat 9


Pennywise

Recommended Posts

  • Odpovědi 188
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

lol musim je jenom smat, proc chce nekdo prekladat bojovku do cestiny,to je nekdo tak tupe vemeno:D

Jinak kamos u hral plnou verzi (novinarskou verzi) a je zde kladen velky duraz na single player,takze konecne zabavna bojovka. tesim se na hratelneho Gora

Jo protože takový Tekken 6, tam v podstatě pro jednoho hráče minimum modu na hraní, no měl jsem to projete hned a už v podstatě nebylo co dělat, což mě dost štvalo, že je u MK kladen důraz na singl, je jedině dobře :)

P.S. Jinak musím souhlasit, překládat bojovku do češtiny je pěkná blbost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lol musim je jenom smat, proc chce nekdo prekladat bojovku do cestiny,to je nekdo tak tupe vemeno:D

Jinak kamos u hral plnou verzi (novinarskou verzi) a je zde kladen velky duraz na single player,takze konecne zabavna bojovka. tesim se na hratelneho Gora

vzdyt se smej ale je tam pribeh lolku :) a ne vsichni ho budou umet pochopit treba , taky je tam popis postav co kdo kde kdy a jak takze taky to nekoho zajima a nikdo te nenuti proc by jsi to mel chtit v cestine divim se proc je to multi v ENG,GER,FRA,ITA,POR kdyz je to bojovka ta muze byt klidne cinsky ne :))

4a29d0fa29.f.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vzdyt se smej ale je tam pribeh lolku :) a ne vsichni ho budou umet pochopit treba , taky je tam popis postav co kdo kde kdy a jak takze taky to nekoho zajima a nikdo te nenuti proc by jsi to mel chtit v cestine divim se proc je to multi v ENG,GER,FRA,ITA,POR kdyz je to bojovka ta muze byt klidne cinsky ne :))

4a29d0fa29.f.jpg

a proto tebe, je dulezity ten popis? Stejne to cist nebudes, spis bude dulezity,jestli budes mit nejaky skill nebo budes hrat *****, o nicem jinem v bojovce nejde. A pribeh stejne jako tak pochopis z obrazku,jako tomu bylo kdysi ,kdyz anglictina automatove ere u nas zacinala.

Jenom se bojim,aby u Mortal Kombatu nebyl stejny problem v online,jako to mu je u tekken 6(nechapu jak stejne firma dokaze zku.vit online u tekken 6 a u soul calibur 4 skoro bez chyby:( )

Jinak sel nekdo do collector´s edition,nebo jsem jediny blazen,kdo chce mit na policce figurku scorpiona:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a proto tebe, je dulezity ten popis? Stejne to cist nebudes, spis bude dulezity,jestli budes mit nejaky skill nebo budes hrat *****, o nicem jinem v bojovce nejde. A pribeh stejne jako tak pochopis z obrazku,jako tomu bylo kdysi ,kdyz anglictina automatove ere u nas zacinala.

Jenom se bojim,aby u Mortal Kombatu nebyl stejny problem v online,jako to mu je u tekken 6(nechapu jak stejne firma dokaze zku.vit online u tekken 6 a u soul calibur 4 skoro bez chyby:( )

Jinak sel nekdo do collector´s edition,nebo jsem jediny blazen,kdo chce mit na policce figurku scorpiona:D

No já chtěl jít, ale nakonec jsem se musel uskromnit :D Jinak ten online jsem velmi zvědavý, u Tekkena je v podstatě nehratelný, ale u MK věřím že bude ok :)

edit: jestli chceš klidně si mě přijde do friends můžeš si pak dát do těla někdy :) snad mi hra zítra nebo pozítří dorazí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já chtěl jít, ale nakonec jsem se musel uskromnit :D Jinak ten online jsem velmi zvědavý, u Tekkena je v podstatě nehratelný, ale u MK věřím že bude ok :)

edit: jestli chceš klidně si mě přijde do friends můžeš si pak dát do těla někdy :) snad mi hra zítra nebo pozítří dorazí...

klidne si te pridam,ale nejdriv ji musim mit doma a cca za 14 dni treninku zacnu hrat online,neni kam spechat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klidne si te pridam,ale nejdriv ji musim mit doma a cca za 14 dni treninku zacnu hrat online,neni kam spechat

No já tak stejně, určitě nebudu hrát hned online, nejdříve hru pořádně zapařím na singl a až pak budu hrát online...Dělám to tak u všech her, nikdy nejdu hrát prvně online :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a proto tebe, je dulezity ten popis? Stejne to cist nebudes, spis bude dulezity,jestli budes mit nejaky skill nebo budes hrat *****, o nicem jinem v bojovce nejde. A pribeh stejne jako tak pochopis z obrazku,jako tomu bylo kdysi ,kdyz anglictina automatove ere u nas zacinala.

Jenom se bojim,aby u Mortal Kombatu nebyl stejny problem v online,jako to mu je u tekken 6(nechapu jak stejne firma dokaze zku.vit online u tekken 6 a u soul calibur 4 skoro bez chyby:( )

Jinak sel nekdo do collector´s edition,nebo jsem jediny blazen,kdo chce mit na policce figurku scorpiona:D

Taky budu mít doma figurky :-DD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvůrce série Mortal Kombat, Ed Boon, se pro britský Eurogamer v rámci poslední hry rozpovídal o novém dynamickém systému, který dovoluje podniknout aktualizace, aniž by si toho hráči vůbec všimli. Jako příklad uvedl vybalancování postav.

"V Mortal Kombatu máme systém, který nám dovoluje upravit speciální pohyby a vybalancovat hru i po jejím vydání," řekl Boon. "Když se objeví nějaké nekonečné kombo nebo usoudíme, že je nějaká postava příliš silná, můžeme daný problém okamžitě vyřešit."

"Je to něco, co jsme do hry zabudovali. Můžeme tak dělat, aniž by hráči museli stahovat patch. Proto jsme z toho nadšení. Můžeme zjistit, s čím mají hráči problém a podle potřeby to opravit."

"Mohli byste to nazvat jako miniaktualizace, až na to, že se to děje v pozadí."

zdroj:doupe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak ohledne collector´s edice,verze na ps3 pro celou evropu stornovana,pro xbox ne

Story mode dokoncen na obtiznost normal a je to fakt narez,uz by to chtelo online,abych si mohl stahnout nove obleky

To si děláš srandu, nebo jako fakt? Čekám u schránky a furt nic. Od kud to víš? :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si děláš srandu, nebo jako fakt? Čekám u schránky a furt nic. Od kud to víš? :-(

jrc,alza a xzone mi mne napsali,ze je objednavka stornovana.

Mortal KombatWarner Bros. Interactive Entertainment BLUS-3052204/19/11 US

Mortal Kombat (Kollector's Edition)Warner Bros. Interactive Entertainment 04/19/11US

Mortal Kombat (Tournament Edition)Warner Bros. Interactive Entertainment 04/19/11US

Mortal KombatWarner Bros. Interactive Entertainment BLAS-5033204/19/11 AS

Mortal KombatWarner Bros. Interactive Entertainment CanceledAU

Mortal Kombat (Tournament Edition)Warner Bros. Interactive Entertainment CanceledAU

Mortal Kombat (Kollector's Edition)Warner Bros. Interactive Entertainment CanceledAU

Mortal KombatWarner Bros. Interactive Entertainment 04/21/11EU

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu