Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Lord of Arcana (Pokec)


dan-dan-dan

Recommended Posts

Jsem u Azdajy (asi 4. boss) a Bahamuta jsem si dal už asi tak 6/7 krát. Bahamut je jednoduchej, Já mu zničím 1. pravé křídlo (tam mu útok ocasem nedosáhne) 2. ocas 3. levé křídlo. On je to fajn boss. :) A agniho karta je nejvíc super, v kombinaci s Cardiac Brew na zpomalení pulsu dávám dost zranění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 140
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak ja som uz dal tiez Bahamuta asi 3-4 krat a toho 4. bossa tu zenu z 2 hadmi som dal na 1. krat ta bola dost lahka.Ale zatial z tych 4 sa mi zdal Bahamut najtazsi :D

A inak battle art Svord Dance je podla mna najlepsi.Doteraz som pouzival ten stredny ale tento je fakt peckovy.Kdo este neskusal tak urcite vyskusajte :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ.Grendel je lahky :D Dal som ho uz 2x :D A tomu kur ze je tazky.Hlavne ten lich mi robi nervy.Najlepsie ked mi da ranu ja padnem a potom sa portuje a seka do mna a ja sa nemozem postavit.Take nervy som mal na to ze som to radsej vypol a za chvilu to idem skusit zas :D

EDIT: Jim Beam na akom lvli si tu vezu presiel? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ.Grendel je lahky :D Dal som ho uz 2x :D A tomu kur ze je tazky.Hlavne ten lich mi robi nervy.Najlepsie ked mi da ranu ja padnem a potom sa portuje a seka do mna a ja sa nemozem postavit.Take nervy som mal na to ze som to radsej vypol a za chvilu to idem skusit zas :D

EDIT: Jim Beam na akom lvli si tu vezu presiel? :D

presne u Licha sem se sekl taky vyplejtval sem 2 sacri stony a 1x revive ale sundal sem ho. No a tedka sem to vypnul po Lichovi a uvidim co bude dal cili sem to jeste nepresel :) a lvl 36 (tedka na to koukam a uz sem tolik? :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To viem pozeral som video ako jeden presiel tu vezu :D A ja chcem splnit nejaky este quest aby som bol vyssi level :D A vsak mam tam este 2 nove questy tak 1 splnim a potom idem na to :D Skoda ze to hrame asi len my dvaja lebo je to fakt dobra hra :D

EDIT: Tak som presiel tu vezu na 2-krat.A ked som ju isiel teraz druhykrat tak sa mi zdala uplne lahka.Licha som dal do 2 minut.A vermilion padol na 1.-krat :D Akurat bol dost tazky ten 2. melee duel :D Ale inak lahke :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo taky ho mam sundanyho akorat sem nepochopil proc tam bylo to movie a zaverecny titulky kdyz jeste neni konec :/ a btw jakou mas zbroj a helmu? ja nevim co mam ucraftit mam porad dragon suit sword mam vylepsenej dragon na Vermilion a stit mam jakejsi stromecek :D

edit: jinak sem zacal pouzivat ten posledni Battle art a celkem krutost :) asi si ho nakou chvilku necham ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty myslis ten co ri z mecu spravi taku svietacu somarinu?Inak mec pouzivam ten co si mal aj na zaciatku ked si zacinal na lvli 45.Taky zeleny.Nemam po ruke PSP tak ti nazov dopisem a aj ostatnych veci.To bude zajtra okolo vecera OK? :D

EDIT: A aku utlimatnu kartu pouzivas? Ja mam uz tu z GRENDELA a je fakt husta :D Mam aj z Agniho a aj z toho druheho elektrickeho nwm uz ako sa vola :D Ale pouzivam tu z Grendela ta je husta :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

EDIT: A aku utlimatnu kartu pouzivas? Ja mam uz tu z GRENDELA a je fakt husta :D Mam aj z Agniho a aj z toho druheho elektrickeho nwm uz ako sa vola :D Ale pouzivam tu z Grendela ta je husta :D

ja mam z Agniho kterou pouzivam, pak mam taky z toho elektrickyho a tedka si farmim toho grendela....ale zajimalo by me co dela ultimatka z Vermiliona :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak karta z Vermiliona ak som to dobre pochopil by mala prudko zvysit hracovy vsetky utocne sily a fyzikalne atributy :D

Tak a tu je moja vyzbroj: Mec: Astral(chyba mi Scaly King Reins a mozem ho vylepsit na Astral Fire :D )

Stit: Vylepseny Iron Buckler(teraz sa vola Light Iron Buckler)

Helma: Tyrant Helm

Oblecenie: Tyrant Armor

Orby: Heal Items,Weak Points Lock,Physical Atk + 5%

Battle Art: Sword Dancer

Magic Card: Vylepsena Heat Card(teraz Fire Card)

Ultimate Card: Grendel

Inak uz mozem ist na dalsieho bossa ale este chcem poplnit 2 questy co som nesplnil a potom idem nanho.A som level 49!!! :D

A este tu su moje atributy: HP: 473

ATK: 389

DEF: 484

M-ATK: 338

M-DEF: 309

AGL: 247

LCK: 30

:D Skus prosim ta rozpisat aj ty takto ako ja nech viem na com som :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze ta karta celkem k nicemu tak si taky nafarmim z grendela :)

jinak mec:Sword of Vermilion (premejslim ze si bud udelam ten co ty nebo Hunter Rapier)

shield: Kottus

head:Dragon Helm (tady premejslim o Azure Hachigane)

chest:Dragon Suit (tady o Kether Clothes)

kartu pouzivam vylepsenou thunder a menim za fire

a ultimatku z agniho a battle arty taky menim podle potreby a podle nalady ale prevazne mezi tim druhym a tretim :)

staty mam:

lvl:45

HP:438

ATK:406

DEF:470

M-ATK:237

M-DEF:232

AGL:219

LCK:30

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha diky.Tak zacnem asi tiez pouzivat aj tu aj tu :D A inak to weapon proficiency mam na leveli 20 uz dost dlhu dobu.Skoda ze to nejde este vyssie a magic proficiency na leveli 18 tak tam mi chybaju tiez uz len 2 lvli :D a budem na maxime :D A nevies aky najvyssi level mozes byt? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja teraz pojdem asi pomalsie lebo som zacal zas hrat NFS Carbon ale tych griffinov som dal a oni nie su tazky len najtachsie je ked maju pri sebe este nejake monstra a ty potom ich nicis a on zatial nici teba :/ ale inak su lahky :D

No co ako postupujes.Ja som uz lvl 54 a dal som dalsieho bossa.Nebol najtachsi ale 2 krat ked krvacal tak mi usiel este pred spustenim melee duelu tak som mal trosku nervy.A splnil som aj dalsi quest v ktorom som mal zabit medusu.Ta mi tiez narobila trosku problemy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu