Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Lord of Arcana (Pokec)


dan-dan-dan

Recommended Posts

2.boss hned na poprvy dole

FxR:ten eye of god se dela z agniho takze ho musis porazit bez nej:)

2.jestli ti ta baba už neche dat úkoly zkus jít do tý budovy za tebou (guild hall myslím) a tam bys měl dostat úkol (nevím jak to přesně je, už sem dlouho nehrál

dalsi ukoly se neberou v guild hall ale musis ve z mesta furt rovne az dojdes k takovym svitivym sutrum :cheesygrin:

v ty guild hall se ukoly brat muzou ale sou mega tezky pro jednoho hrace:bash:........

uz po treti skousim dat bahamuta ale vubec to nejde znicim mu ocas i leve kridlo on se nastve a udela nejakej modrej utok a sem hned mrtvej...nejaky rady :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 140
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

:D Bahamut je hroznej hajzl.. Sem se u něho sekl snad nejdýl. Je to zase o tom přijít kam kdy sekat a uhybat. Když na to to přindeš tak ho budeš dávat rychle jak nic. A jestli myslíš to modrý, to jak vylítne a udělá jakby takovou vlnu tak di uplně do rohu, tam tě to netrefí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak rika Lasicek :) Bahamut je jeden z mejch oblibenejch bossu :) zase klasika rubes ho rubes ho a kdyz sekne ocasem tak guard a ten modrej utok stacio jit uplne k okraji. Jinak pokud si netroufas tak pred nim jenom utikej kdyz je nastvanej a pockej si az se uklidni. Jenom davej bacha aby i neutekl ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Zdravím, prsím vás, mám problém, stáhl jsem hru "Lord of arcana" ale nejde mi zapnout, první verze mi hodila chybu, druhá se pro jistotu ani neukázala v seznamu her... Prosím o pomoc, mám psp 3004 s genem

5.03 Gen-C.

popřípadě buďte někdo z vás tak hodný a šupněte mi sem link na download k mému genu/ návod jak hru spustit...

Předem děkuji za ochotu a pomoc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...

Čau, poraďíte mi jak dobře zabít green slims? Mám S1, ultimatku z Agniho ale dost slabej blesk. Četl jsem, že na ně zabírá magie, takže ještě jestli nevíte, kdy bude v obchodě třeba ten oheň, jak má ten lvl 45 na začátku, nebo nějaké jiné dobré kouzlo.

Myslím, že jich 20 za hodinu fakt nestihnu. :|

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu