Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Solar charger


Pizzadox

Recommended Posts

ty jo premyslim o koupi teto vecicky:

http://www.gamestation.cz/sony-psp.asp?idzbozi=1599

sice doba nabijeni 4 hodiny !!! ale kdyz jsem nekde kde neni elektrika tak se mi alespon tak nevybyje baterka co na to rikate ??? a ma s tim nekdo nejake zkusenosti ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty jo premyslim o koupi teto vecicky:

http://www.gamestation.cz/sony-psp.asp?idzbozi=1599

sice doba nabijeni 4 hodiny !!! ale kdyz jsem nekde kde neni elektrika tak se mi alespon tak nevybyje baterka co na to rikate ??? a ma s tim nekdo nejake zkusenosti ??

Na hory bych rekl ze idealni :wink: ale zas tak PSP nepotrebuju abch k nemu kupoval solarni panel, a uz vubec nejezdim nekam kde nejni elektrika, to vubec nevim jak bych tam prezil :lol:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty jo premyslim o koupi teto vecicky:

http://www.gamestation.cz/sony-psp.asp?idzbozi=1599

sice doba nabijeni 4 hodiny !!! ale kdyz jsem nekde kde neni elektrika tak se mi alespon tak nevybyje baterka co na to rikate ??? a ma s tim nekdo nejake zkusenosti ??

heh pise se tam ze doba nabijeni je cca 4 hodiny..= v cervencovim pocasi hodina a pul :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To taky není nic moc, když si uvědomíte, že je tam baterie jen 1800mAh, což je jen polovina té PSP baterie. Z toho plyne, že se to bude nabíjet častěji, než by se s tím dalo hrát. Navíc to určitě funguje spíš jako zdroj pro napájení/dobíjení PSP, Takže pro úplné nabití PSPbaterie budeš potřebovat 2x4 hodiny a více, protože musíš počítat i s nějakými ztrátami. Podle mně jsou to jednoznačně vyhozené peníze. Pokud si to ale chceš i přesto koupit, pak já ti bránit nebudu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To taky není nic moc, když si uvědomíte, že je tam baterie jen 1800mAh, což je jen polovina té PSP baterie. Z toho plyne, že se to bude nabíjet častěji, než by se s tím dalo hrát. Navíc to určitě funguje spíš jako zdroj pro napájení/dobíjení PSP, Takže pro úplné nabití PSPbaterie budeš potřebovat 2x4 hodiny a více, protože musíš počítat i s nějakými ztrátami. Podle mně jsou to jednoznačně vyhozené peníze. Pokud si to ale chceš i přesto koupit, pak já ti bránit nebudu.

Ja si myslim ze to bude mit stejny ucel jak nabijeni zapleho PSP... skoro zadne nabijeni jen to z toho bere stavu na hrani tak na to bylo podle me 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdykoliv připojíš nějaký zdroj energie na jiné kontakty, než ty pro baterii, začne se PSP automaticky nabíjet. Jediné řešení,jak tomu zabrámit je, že před připojením tohoto "zázraku" vytáhneš baterii. I tak se mi ale zdá být za tu cenu 1800 mAh hodně málo. Nestíhalo by se to dobíjet a navíc hraní venku, za slunečného dne je nemožné na čemkoli. Takže vlastně opravdu vyhozené peníze. Btw, Ta baterie, co je uvnitř toho nesmyslu, by to taky měla velmi brzy za sebou, protože by se strašně přehřívala, což jak vím z RC modelů, ji nenávratně ničí. A že je to rychlý proces...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu