Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Flash PSP Fat/Slim(v2) bez Pandory s FW 6.35


NuM3Ro

Recommended Posts

110122151294942.jpg

Jelikož se to tu poslední dobou množí tímhle problémem a návod tu není tak ho tu stručně, rychle napíšu a postupně kdyžtak zkrášlím.

Potřeba:

- PSP Fat (100x), Slim(v2) (200x) - neplatí pro TA-088v3, všechny 300x a Go modely!

- FW 6.35 (pokuď máte nižší verzi, stáhněte a udělejte Update na 6.35 => DOWNLOAD) - na vyšším FW nefunkční - to už pomůže jen Pandora!

Postup:

1) Stáhneme si již připravený balíček s Hellcats Recovery Flasherem 1.65 + 6.35 PRO v3 (signed) HENem pro potřebný flash ZDE.

Obsah RARu překopírujeme na začátek (root) paměťovky a vše necháme přepsat.

2) Nejprve spustíme "635 PRO HEN" - PSP se resetuje a pro kontrolu že HEN naběhl se podívejte do System Information, u System Software by mělo být 6.35 PRO.

Následně spustíme Hellcats Recovery Flasher 1.65 (při prvním spuštění vybereme "* I AGREE - never show this again!"), dále (viz. screen) na prvním řádku pomocí X u Target FW: nastavíme 5.00.

Vjedeme na druhý řádek Install M33 CFW a opět zmáčkneme X.

69715090.jpg

Vybereme ještě jestli chceme resetovat osobní nastavení <= 1. řádek či ne <= 2. řádek (ale raději doporučuji resetovat) a opět potvrdíme Xkem - tím začne flashování a počkáte dokavaď neskončí (cca 2-3 min.).

Až bude vše hotovo objeví se dole "Press any button to shutdown...", značknete třeba X, PSP se resetuje a po naběhnutí budete mít CFW 5.00 M33-4 => verzi si pak můžete dle libosti aktualizovat třeba na 5.00 M33-6, 5.50 GEN-X/Prome-X atd... ;)

HOTOVO.

// Neuaktuální, nyní již lze pohodlně nahodit flash třeba 6.60 PRO CIPL jako podepsanou homebrew..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Popolvar: Když píšu "Mít nejvyšší verzi FW 6.35" tak to můžeš udělat z libovolnýho FW do týhle verze - tudíž i na 6.20, co je na tom nepochopitelnýho?! :roll:

E:// Srry, na jednu stranu chápu, že to vyznívalo že je to jen pro 6.35 - upraveno. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 8 months later...

Koukám že tohle téma trošku zahnilo...

otázek je hodně ale odpovědí málo...

pustil jsem se také do flashování psp 1004 ale zkuncil jsem natom ze 635-pack už nikde nejni k nalezeni...

povedlo se mi nejaky podobny stahnout ale pri spusteni hellcatu mi to nenabizi moznost na install, M33... ale

instal CFW

po spusteni tohoto mi to zkonci na erroru 500.pbp....

Nevíte nekdo co a jak???

Předem díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tohohle návodu si už nevšímej, to už je hrozně starý, teď je to hrozně jednoduchý, prostě si stáhni firmware 6.60, aktualizuj si na něj no a potom si tam dej podle tohoto návodu 6.60 PRO B10 CIPL http://psp.novinky.org/view.php?cisloclanku=2011020003

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tohohle návodu si už nevšímej, to už je hrozně starý, teď je to hrozně jednoduchý, prostě si stáhni firmware 6.60, aktualizuj si na něj no a potom si tam dej podle tohoto návodu 6.60 PRO B10 CIPL http://psp.novinky.org/view.php?cisloclanku=2011020003

Děkuji mohokrát! :-)

jdu na update! :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tohohle návodu si už nevšímej, to už je hrozně starý, teď je to hrozně jednoduchý, prostě si stáhni firmware 6.60, aktualizuj si na něj no a potom si tam dej podle tohoto návodu 6.60 PRO B10 CIPL http://psp.novinky.org/view.php?cisloclanku=2011020003

Nevíš kde stáhnout tu 6.60??? nejak se mi nevede jej najít... asi hledám špatně...

Předem díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu