Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PC na hry tipu CoD4 do 11 000,-


battman

Otázka

Jakou sestau by jste mi doporučili? Téma zakládám teď ale PC s ebude kupovat koncem června (sám bych s emomentálně nedoplatil tak počkám an vysvědčení :D). Nebude na nejnovější tituly aby jely na plný detaily. Zatím sem s ekoukal a zajímavě vypadá toto (našel sjem ji an foru) http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_0Y37010VJU010ZHH010HZ7011123010IYL010N9P010I2201. šlo by na tom třeba Battlefiled BC2 na střední detaily? Já se takhle moc nevyznám (jak je vykonostně silná na novější hry).Šlo by na ní CoD 6 (taky na střed nebo na nejnižší detaily)? Kdyžtak mě prosím vypište i jiný sestavy.

Díky všem co mi jakkoliv pomůžou. Budu dávat i thanks...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 85
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

bez win cena asi 13k a PC na grafiku (i malý animace), učení s efektama na videa a jejich stříhání, učení programování v javě a občas hry (Minecraft, Battlefield 3, hlavně CoJ2, potom Starcraft2, RPG hry apod. samozřejmě ne na full detaily). Pak aby utáhl mayu nebo 3DS max.

PS: sapoměl bychj na Team Fortress 2 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

i když si čtu o tom hackintosh tak se na to asi vy.eru. Chtěl jsem to kvůli pár věcem ale ty se snad daj sehnat i na Win. Tak jestli by jsi mi prosím mohl udělat tu sestavu se všema požadavkama krom mackintoshe.

PS: Co utáhne Intel graphic HD 3000?

Přemýšlel sem kdyžtak o macu mini, ale asi ho nebudu brát (http://www.alza.cz/mac-mini-mc815cz-a-d279583.htm)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tady ti asi úplně neporadim, protože 13k je málo na sestavu pro soft jako 3DS MAX, protože tam by si správně měl mít certifikovanou grafiku. Tyhle 3D programy neznám tolik abych mohl říct, jestli to bezproblému pojede i na slabších grafikách nebo tam budou nějaký problémy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu